اطلاعات جدید پروژه یک رکود بزرگ در سطح افزایش گرسنگی با سقوط در مینه سوتا

مینه سوتا را با بحران گرسنگی است که انتظار می رود به بدتر این تابستان و پاییز به عنوان تعدادی از ساکنان در نیاز به کمک های غذایی به موج به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

جدید پیش بینی منتشر شد چهارشنبه دوم برداشت Heartland برای اولین بار نشان می دهد در طول یک نیاز رو به رشد در کشور رانده شده توسط یک تعمیق رکود اقتصادی در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما در حال رفتن به دیدن بی سابقه ای نیاز دارید و واقعا نیاز بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم پس از رکود بزرگ” گفت: Allison o’toole, مدیر عامل برداشت دوم در بروکلین پارک یکی از هفت بانک های مواد غذایی که عرضه مینه سوتا قفسه مواد غذایی. “ما شده است آموزش تمام تابستان طولانی برای این شیب صعود.”

بحران در حال حاضر تیره و تار سوتا 350 قفسه مواد غذایی با بسیاری از دیدن دو یا سه برابر سطح نرمال از بازدید کنندگان از مارس از جمله یک چشم انداز مثبت در کاربران برای اولین بار.

شماره جدید از برداشت دوم و شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت. پیش بینی نیاز به کمک های غذایی را در ماه سپتامبر به 735,000 Minnesotans که “مواد غذایی نا امن” یا اصلا سازگار دسترسی به مواد غذایی به اندازه کافی. که 13 درصد از جمعیت این ایالت و 130,000 بیشتر مردم از پس از رکود اقتصادی سال 2008.

“ما باید قوی اضطراری سیستم غذایی در مینه سوتا گفت:” کالین Moriarty که سران ایالت, گروه حمایت از گرسنگی راه حل. “من فکر می کنم همه با هم کار ما را برآورده می تواند چالش است.”

مینه سوتا نرخ بیکاری به 9/9 درصد در ماه گذشته به بالاترین سطح خود تا کنون ثبت شده پس دولت شروع به ردیابی آن را در 1970s. اما 600 $در هفته است که کارگران بیکار در حال دریافت از فدرال مراقبت در عمل به پایان می رسد جولای 31, بنابراین مواد غذایی قفسه های فرح برای یک چشم انداز مثبت در درخواست.

داده های جدید برای حساب کاربری که از دست دادن $600 در فدرال کمک و فرض کنیم نرخ بیکاری را به اوج در مینه سوتا در 18 ٪ در تابستان امسال با بحران گرسنگی در ادامه تا پایان سال 2021 و نیاز به افزایش هزینه مواد غذایی اضطراری شبکه 21 میلیون دلار.

“مردم در حال دیدن بازگشایی و فرض این بحران پایان گفت:” دیوید Fiocco مک کینزی است که در هیئت مدیره دوم برداشت. “بدترین هنوز هم جلوتر از ما.”

تا کنون کارشناسان می گویند بودجه های دولتی و خصوصی است که همگام با افزایش هزینه های. در تابستان امسال 11 میلیون دلار اضافی فدرال کمک به دولت را کمک های غذایی برنامه در حالی که یکی دیگر از 9 میلیون دلار در کمک های دولت در حال حاضر به قفسه مواد غذایی و مواد غذایی بانک ها به عنوان بخشی از یک $330 میلیون اضطراری بسته است.

“امن دسترسی به مواد غذایی سالم مهم است برای همه ما, اما به خصوص در زمان بحران” Jodi Harpstead کمیسر وزارت خدمات انسانی در بیانیه ای گفت:.

برداشت دوم مطرح شده است و بیش از 11 میلیون دلار برای پوشش $17.3 میلیون آن را می گوید آن نیاز به دیدار با 70% افزایش در مواد غذایی از جولای تا دسامبر. گرسنگی راه حل راه اندازی یک صندوق امداد که مطرح $112,000 تا کنون برای قفسه مواد غذایی به خصوص کسانی که در مینیاپولیس و سنت پل در پاسخ پس از فروشگاه های مواد غذایی و نابود شد در شورش های زیر جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

کلیساها و مدارس و حتی رستوران ها, مشروب, گالری های هنری و تئاتر را تبدیل به اورژانس پاپ آپ فروشگاه های مواد غذایی.

“[این] جامعه بسیار نوآورانه است و مردم می خواهند به خوراک همسایگان خود گفت:” سوفیا <url>-Coy, مدیر اجرایی گروه مواد غذایی جدید امید مبتنی بر بانک مواد غذایی.

اما حتی اگر نرخ بیکاری کاهش می یابد به عنوان کسب و کار بازگشایی, <url>-فروتن می گوید مردم به احتمال زیاد بازگشت به کم-شغل پرداخت. او نگران است که سوتا گرسنگی امداد سیستم — که گسترش به طور چشمگیری پس از رکود اقتصادی سال 2008 و نه قرارداد پس از آن هنوز هم نمی تواند حفظ اضافی نیاز دراز مدت خود را در آن. گسترده تر سیاست تغییرات مورد نیاز او گفت: — بهتر از شغل پرداخت به دولت و کمک های فدرال.

“ما قطعا باید دیده نمی شود ارتفاع هجوم” او گفت:. “بازسازی خواهد شد و آهسته و طولانی است.”

شروع تلاش های جدید

قبل از COVID-19, 1 در 11 Minnesotans تلاش برای پرداخت هزینه غذا. در ماه اوت آن انتظار می رود به آمار 1 در 8 ساکنان. (برای قرار دادن مواد غذایی قفسه یا دیدن اگر شما واجد شرایط برای مواد غذایی تمبر, همچنین شناخته شده به عنوان مکمل برنامه كمك تغذيه و یا ضربه محکم و ناگهانی به hungersolutions.org تماس بگیرید و یا 1-888-711-1151.)

داده های جدید که برداشت دوم افزوده خواهد شد به روز رسانی سه ماهه خواهد شد کمک به سازمان های غیر انتفاعی برای پاییز آماده اوج و مطبوعات برای کمک های مالی از خیرین و دولت اوتول گفت. در گیر برداشت دوم گسترش پاپ آپ فروشگاه های مواد غذایی و سفر بازارهای کشاورزان آغاز شده و مینه سوتا مرکزی آشپزخانه — همکاری با رستوران ها و آشپز در سراسر مترو به وعده های غذایی برای افرادی که نیاز به.

“ما در حال نوآوری در هر دقیقه” اوتول گفت.

روستایی نیاز دارد

روز سه شنبه صدها نفر از مردم نشان داد تا در یک رویداد مرکز پارکینگ در چشم خواب آلود دو ساعت و جنوب مترو, پوشش در ماشین را انتخاب کنید تا سه جعبه از تولید گوشت و محصولات لبنی.

بحران گرسنگی نیست فقط یک شهری موضوع; در واقع دو سوم از برداشت دوم بزرگ توزیع در خارج از مترو. پت پیرسون, غیر انتفاعی گرسنگی برنامه های مدیر گفت: قفسه مواد غذایی در روستایی در ایالت مینه سوتا در حال مبارزه با یک قطره در داوطلبان به خصوص بازنشستگان هستند که بیشتر در معرض خطر عوارض ناشی از کوروناویروس.

برای کمک به هزینه های چنین به عنوان فضای ذخیره سازی موقت کارکنان و حمل و نقل, برداشت دوم است در مورد $500,000 در کمک های مالی به قفسه مواد غذایی است و چشم پوشی از هزینه های آن را به ارائه مواد غذایی پس از ماه مارس است. غیر انتفاعی است همچنین هل دادن یک کمپین بازاریابی به destigmatize با استفاده از قفسه مواد غذایی به خصوص از آنجا که بسیاری از مردم به دنبال کمک برای اولین بار.

در روچستر ویرجینیا مریت می شنود از ساکنان آبیاری کردن شیر و یا وعده های غذایی پرش به پایان می رسد دیدار.

“این خانواده ها که قبل از furloughs و اخراج شد و ساخت آن گفت:” مریت که منجر کانال یک منطقه ای بانک مواد غذایی که از توزیع مواد غذایی به 55 قفسه مواد غذایی و 125 برنامه غذا در جنوب شرقی مینه سوتا است. “آنها [در حال حاضر] خود را در پیدا کردن نیاز دارید.”

بانک غذایی خود را گسترش داده تلفن همراه pantries در مناطق روستایی بسیاری از آن ندارد و فروشگاه های مواد غذایی در این نزدیکی و همکاری با شهرستان ها به مددکاران اجتماعی ارائه مواد غذایی به سالمندان نیاز دارند.

“من فکر می کنم در همه جا صدمه زدن به روش های مختلف,” او گفت: روستایی-شهری تاثیر گرسنگی است. “ما قصد داریم در این عادی برای مدتی.”