هیچ هزینه در نسکار طناب دار حادثه مربوط سیاه راننده

طناب دار آويزان در بابا والاس گاراژ غرفه در آلاباما Superspeedway تا به حال شده است وجود دارد پس حداقل در ماه اکتبر گذشته مقامات فدرال گفت: در اعلام وجود خواهد داشت هیچ هزینه و ثبت در یک حادثه که لرزاند نسکار و تنها خود را تمام وقت, سیاه, راننده.

آمریکا وکیل Jay شهر و FBI Special Agent مسئول جانی تیز جونیور گفت: در یک بررسی مشخص شد “اگر چه طناب دار است که در حال حاضر شناخته شده در گاراژ شماره 4 در سال 2019 هیچ کس نمی تواند شناخته شده آقای والاس می توان به گاراژ شماره 4 هفته گذشته است.”

یک عضو خدمه برای Richard Petty پرتابی کشف طناب دار یکشنبه در آلاباما مسیر مسابقه. نسکار شد هشدار و تماس FBI که فرستاده 15 عوامل به آهنگ به بررسی. آنها مصمم هیچ جرم فدرال متعهد شد.

در این بیانیه گفت: گاراژ غرفه اختصاص داده بود به Wallace هفته گذشته پیش از مسابقه برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه برگزار شد اما روز شنبه به دلیل بارش باران. از طریق ویدئو تایید توسط نسکار آن کشف شد طناب دار “بود که در گاراژ به عنوان اوایل اکتبر 2019.”

این سازمان گفت: شواهد پشتیبانی نمی فدرال اتهامات عنوان شده علیه. نسکار گفت: یک بررسی از هر غرفه در گاراژ نشان داد یکی برای والاس ماشین بود تنها کسی که در آن پایین کشیدن طناب بوده و از مد افتاده به طناب دار.

والاس با موفقیت تحت فشار قرار دادند سهام ماشین سری به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن سالن کمتر از دو هفته پیش. شده است وجود دارد انتقاد از ممنوعیت توسط برخی از طرفداران طولانی مدت و امنیتی شده بود به شدت برای Wallace 26 ساله آلاباما بومی است که پوشیده در ماه گذشته یک پیراهن خود را بیش از firesuit که خواندن “من نمی توانم نفس بکشم.” خود طرح رنگ برای یک مسابقه در ویرجینیا بود و سیاه زندگی مهم است.

نسکار در بیانیه ای گفت که “اف بی آی گزارش نتیجه گیری و عکاسی شواهد تایید می کند که درب گاراژ طناب از مد افتاده مثل یک طناب دار شده بود قرار وجود دارد از اوایل پاییز گذشته. این بدیهی است که قبل از 43 تیم ورود و گاراژ انتساب است.”

نسکار جمهور استیو فلپس گفت: این مجموعه در ادامه تحقیقات خود را برای تعیین اینکه چرا طناب دار شده بود که در گاراژ غرفه در همه. او اضافه کرد که آن را در جهت والاس بود “یک نتیجه برای ما” بود اما قاطعانه نسکار را که باید انجام تحقیقات خود را به همان شیوه حتی در حال حاضر دانستن آن را یک جنایت نفرت.

“ما انجام داده اند همان بررسی است. آن را برای ما مهم است به انجام,” او گفت: تاکید بر این که والاس مسابقه تیم تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این حادثه است.

“شواهد بسیار روشن بود که طناب دار که در گاراژ آنجا بود قبلا. آخرین مسابقه ما تا به حال در ماه اکتبر که طناب دار بود. شواهد ما تا به حال روشن بود ما نیاز به این نگاه کنید.”

چوب برادران مسابقه تیم گفت: یکی از کارمندان خود را به اطلاع تیم او به یاد می آورد “دیدن یک بسته رسیدگی در گاراژ پایین کشیدن طناب از پاییز گذشته” در هنگام نسکار مسابقه در آلاباما در ماه اکتبر. این تیم گفت: بلافاصله آن هشدار داده نسکار و کمک بررسی است.

کشف طناب دار خراشیده سهام ماشین سری آن را به عنوان طول می کشد تا یک موقعیت فعال در یک فشار برای گنجاندن در حالی که فاصله خود را از آن rocky تاریخ نژادی. این سری برای اولین بار سعی کردم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم پنج سال پیش بود اما هیچ چیز به اجرای سفارش.

والاس دو هفته پیش تمدید فراخوان بان کی مون و نسکار پاسخ داده شده اما هنوز به جزئیات چگونه آن را متوقف خواهد کرد صفحه نمایش. آلاباما مشخص شده اولین مسابقه پس از coronavirus همه گیر است که طرفداران اجازه داده شد — 5,000 اجازه داده شد برای خرید بلیط و ناراحت با پرچم ممنوعیت رژه گذشته ورودی اصلی با جنوبی نماد است. یک بنر در طول پرواز سریع السیر یکشنبه از یک مؤتلفه پرچم است که به عنوان خوانده شده “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

نسکار اعلام کرد اواخر یکشنبه طناب دار شده بود کشف و صنعت بسیج در سراسر والاس. همه 39 از رقیب خود رانندگان و خدمه خود را کمک فشار والاس ماشین به جلو از جاده گودال قبل از سرود ملی ایستاده بود و پشت سر او بودند ،

والاس ملحق شد توسط تیم خود را صاحب Hall of Famer Richard Petty که به آرامی قرار می گیرد یک دست در والاس شانه او sobbed. والاس پس از مسابقه رفت و به شمشیربازی در طول grandstands و استقبال هواداران است. بسیاری از آنها سیاه و پوشیدن “من نمی توانم نفس بکشم” پیراهن.

“این فقط گیج کننده شده است, شما می دانید, حمل این وزن” او گفت:. “من با افتخار ایستاده که من در هستم و حمل یک چهره جدید. نگاه (این طرفداران). است این اولین بار تو اینجا ؟ از آتلانتا? این خیلی باحاله! ورزش در حال تغییر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de