در حال حاضر ما صبر: با پست الکترونیکی-در برگه های رای هنوز به شمارش در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم از مقدماتی مسابقات


Voters cast fill out their ballot during Tuesdays Kentucky primary on June 23, 2020 in Louisville, Kentucky.

رای دهندگان بازیگران با پر کردن آنها رای گیری در روز سه شنبه کنتاکی اولیه در تاریخ 23 ژوئن 2020 در لوئیزویل ،
عکس: برت کارلسن/گتی ایماژ

آن است که به احتمال بسیار زیاد است که سابق میانه مدیر مدرسه جمال بومن ممکن است مقامش را از دست بدهد 31-سال-وقت دموکراتیک تشکر. الیوت انگل در روز سه شنبه نیویورک اولیه اما نتایج کامل مسابقه را نمی توان شناخته شده برای چند روز به دلیل پست الکترونیکی-در برگه های رای هنوز هم نیاز محسوب می شود. هر چند بومن تحویل یک پیروز سخنرانی در یانکرز, n. y. شب گذشته معلوم نیست که پیروزی خود خواهد بود گواهی کمیسیون های انتخاباتی.

تبلیغات

ما دیگر در روز هنگامی که ما نتایج انتخابات را تایید کرد و در همان شب.

است که ما واقعیت جدید برای انتخابات در طول COVID-19, و پس از نیویورک و ویرجینیا و کنتاکی مقدماتی روز سه شنبه انتخابات در این کشورها هستند wading را از طریق تعداد بی سابقه ای از پست الکترونیکی-در رای گیری که می تواند هفته به چوب خط حساب کردن. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

تبلیغات

نیویورک

بزرگترین ناراحتی در ساخت تا کنون می آید از 16 کنگره منطقه با بومن پیشرو انگل با 65 درصد آرا. آن را به نظر نمی رسد که بومن را بسیار از دست دادن زمین به عنوان پست الکترونیکی-در برگه های رای می آیند.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

دموکراتیک استقرار بسیج در اطراف انگل با حمایت از هیلاری کلینتون و چاک شومر و خیلی از کنگره سیاه حزبی—و او هنوز هم, gaping, لگد. در این مسابقه شده است به نام برای بومن اما این احساس می کند مانند یک نتیجه گیری.

این منصفانه است که می گویند که اگر بومن است presumptive دموکراتیک نامزد او خواهد کروز به پیروزی در ماه نوامبر به عنوان منطقه تمایل به رای دموکرات.

تبلیغات

وقت در کنگره ایالات متحده ایوت کلارک است که پیشرو در این زمینه در نهمین کنگره منطقه با 62.3 درصد آرا بیش از Adem Bunkeddeko که در دور دوم با 17.9 درصد از آرا. Bunkeddekko از دست داده و با شش امتیاز به کلارک در سال 2018 اولیه.

اسکندریه Ocasio-کورتز او برنده 14 کنگره منطقه مسابقه در یک زمین لغزش پیروزی درآمد 72.6 درصد از آرا. او نزدیک ترین رقیب میشل Caruso-Cabrera قادر به جلو و با هم 19.4 درصد از آرا.

تبلیغات

هیچ جای تعجب وجود دارد.

در 17 کنگره منطقه مترقی Mondaire جونز است که منجر به رقابت با نزدیک به 25 درصد و به نظر نمی رسد که او را از دست بدهند هر زمین. اگر او برنده او خواهد بود برای اولین بار آشکارا گی سیاه, عضو کنگره.

تبلیغات

در این کنگره 15 منطقه شهر نیویورک عضو شورای Ritchie تورس یک 2019 ریشه 100 honoreeپیشرو است دولت, مجلس مایکل بلیک و همکار و عضو شورای افراطی ای روبن دیاز.

کنتاکی

بحث برانگیز ترین اصلی می آید از کنتاکی که در آن دولت تشکر. چارلز بوکر ساخت امی مک گراث مبارزه برای زندگی سیاسی در حزب دموکرات آمریکا مسابقه. او قرار بود برای پیاده روی کیک برای نامزدی به صورت خاموش در برابر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ماه نوامبر اما اخیر شورش برداشته اند بوکر به ملی افکن در راه چند ناظران در کنتاکی و واشنگتن دی سی پیش بینی شده است. همانطور که در حال حاضر McGrath است منجر حدود هفت امتیاز با توجه به لگزینگتون هرالد لجر.

تبلیغات

اما این منجر می رویم به عنوان پست الکترونیکی-در برگه های رای می آیند. هر سیاسی: “تعداد دقیق آرا در سمت چپ به تعداد مشخص نیست اما 58,000 در شمارش زود بازده نیست و شامل هر چیزی از این دولت دو تا از بزرگترین و دموکراتیک ترین شهرستان جفرسون و Fayette—صفحه اصلی به لویی و Lexington بود.”

مقامات محلی می گویند که نمی شود به جدول بندی این آرا تا ژوئن 30 تا آماده شود منتظر نتایج حاصل از این مسابقه است.

تبلیغات

نگران کننده ترین جنبه های این اصلی است که چگونه دولت بسته صدها نفر از ایستگاه های رای گیری در پرجمعیت ترین مناطق. معمولا وجود دارد 3,700 مراکز رای دهی در سراسر کشور. شنبه که تعداد قطع شد به 170 و منجر به صف های طولانی از مردم در حال قطع از رای گیری.

تبلیغات

سیاه رای دهندگان ماده یک سازمان دفاع از حقوق مدنی است که سازماندهی مردم برای رای دادن در سراسر کشور است که بر روی زمین در کنتاکی و شده است به tweeting در مورد مردم انتظار در خط برای ساعت در مراکز رای گیری تنها به قفل کردن.

تبلیغات

اما مردم حاضر به ترک و در آنجا ماند تا زمانی که آنها را یک فرصت برای رای دادن. اما یک دادگاه ظ توسط بوکر مبارزات انتخاباتی رای دهندگان مجاز به دریافت زمان بیشتری برای رای دادن.

تبلیغات

ویرجینیا

در ویرجینیا 5th کنگره منطقه که نیویورک تایمز توصیف به عنوان “جمهوری تکیه” کامرون Webb برنده دموکراتیک اولیه که برای مسابقه. به رونوک بار گزارش که وب, داخلی, پزشکی, دکتر و مدیر سیاستگذاری سلامت و عدالت در دانشگاه ویرجینیا به دست آورده بیش از 26,800 آرا یا 68 درصد از آرا. تقریبا تمام حوزه باید گزارش نتایج.

تبلیغات

اگر Webb برنده در ماه نوامبر او خواهد بود اولین سیاه پزشک به یک رای در کنگره آمریکا با توجه به بار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de