در مینیاپولیس’ شمالی سمت ساکنان سوال تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

Category: کیمیا | No comments

انفجار رنگ را به عنوان Keion فرانکلین کشیده تا نور قرمز در جنوب مینیاپولیس در روز دوشنبه. او در ابتدا فکر که او شنیده ترقه اما او به سرعت متوجه شدم آنها گلوله هنگامی که او را دیدم در نزدیکی پیاده شروع به پراکنده. فرانکلین ducked, honked شاخ و مسابقه در اطراف گوشه.

عکس نگه داشته آمدن او فکر کرد که او شنیده حداقل 30 — زده و چهار نفر از جمله یک مرد فرانکلین می دانستم که از کار با جوانان در Farview پارک.

هنوز هم با پوشیدن یک نئون جلیقه از شغل خود در شرکت سیمان, Franklin, تماشا در با احتیاط ناباوری به عنوان پلیس مهر و موم کردن کشش از Lyndale خیابان شمال W. برادوی است. او تا به حال شده فکر کردن در مورد جرم و جنایت نقش پلیس بازی و معنای نژادی و عدالت بیش از همیشه از مارس 25 کشتن جورج فلوید زیر زانو از مینیاپولیس پلیس و “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش است که به دنبال.

در حال حاضر این نیروها تا به حال همگرا در آخرین موجی از تیراندازی در سمت شمال به شهرستان رهبران درهم به تماس در خارج از اجرای قانون برای کمک به توقف خشونت.

“من می دانم که در یک طرف شهر به نظر می رسد زیبا برای defunding به اتفاق می افتد” فرانکلین گفت: از پارکینگ link farm inc سبز به عنوان محققان مشخص شده و پوسته پوسته که سقوط اینچ از جایی که ماشین خود رانده بود. “اما در اینجا در این سمت از شهر, من می ترسم اگر شما پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس … است که آن را تبدیل به جنگ جهانی سوم بیش از اینجا؟”

بررسی بلوک استیون بلتون, رئيس جمهور و مدیر عامل شهری لیگ دوقلو شهرستانها اشاره کرد “قابل توجه و چشمگیر سربازان ارتش” در جرم و جنایت خشونت آمیز پس از 7 ژوئن زمانی که نه مینیاپولیس اعضای شورای شهر علنا متعهد پشتیبانی از defunding پلیس.

بلتون به نام حرکت غیر مسئولانه حتی به عنوان او از تبدیل بخش. او گفت: آن دسته از اعضای شورای مشورت نکرده افرادی که خطر در جامعه به خصوص کسانی که در سمت شمال.

خشونت مردم “استفاده کرده اند که صدا نیش ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ — به عنوان نشانه ای که وجود دارد این است که هیچ نتیجه این است که هیچ پلیس و [نتیجه] که آنها را به انجام هر آنچه که آنها می خواهند به انجام” بلتون گفت.

“من نیاز به دریافت’

یک ماه پیش فرانکلین بود تماشای تلویزیون با 15 سال پسر Jaydin زمانی که آنها را دیدم خبر فلوید مرگ است.

نه دوبارهاو فکر می کردم.

از شروع 37 ساله فرانکلین را دیدم خود را در Floyd. آنها هر دو سیاه و پدران که در اینجا نقل مکان کرد از South — فرانکلین از آرکانزاس فلوید از تگزاس. فرانکلین تا به حال با آن مواجه دهها و زمان برخورد با پلیس است.

او تا به حال نمی پیوست گذشته تظاهرات علیه خشونت پلیس. اما یکی از دوستان که با شرکت در تظاهرات بیش از مایکل براون را در سال 2014 به قتل توسط پلیس در فرگوسن Mo. با تاکید بر اهمیت بودن در “زمین صفر است.” فرانکلین نشان داد برای هفت روز راست و پرداخت ادای احترام به فلوید که در آن او در 38 خیابان و خیابان های شیکاگو.

“من متوجه شدم به جای اینجا نشسته بودن سایشی من نیاز به دریافت” فرانکلین گفت.

در پی شورش و غارت که به دنبال فلوید مرگ ساکنان متصل به هم در سمت جنوب به گشت زنی خود را در خیابان. فرانکلین متقاعد شده بود که کوچکتر حضور پلیس می تواند در بخشی از شهرستان. اما او مطمئن بود در مورد جنوب مینیاپولیس, که در آن او به عنوان یک مربی فوتبال به 10 تا 14 سال پسران در Farview پارک.

در ماه اکتبر گذشته فرانکلین و همکار مربی کلینتون اسکات منجر شد تیم خود را از طریق کشش و مطبوع دریل هنگامی که دو نفر به ضرب گلوله در یک درایو در نزدیکی ضلع شمالی پارک. همان ماه پدر و مادر از یک بازیکن پانچ آنها را در طول یک اختلاف در یک بازی و به آنها گفت: پلیس به کندی پاسخ می دهند.

مردان ناموفق برای حمایت بیشتر پارک گشت های پلیس در این منطقه است.

“من خسته ام از بودن در این موقعیت های که در آن ما ندارد و پلیس در این زمینه” اسکات گفت.

مانند فرانکلین او نا امید با درک عدم تطابق ماموران امنیت عمومی به نیازهای جامعه.

“یا پلیس بیش از پلیس و یا در آینده دقیقه آنها فقط هیچ جا یافت می شود” اسکات گفت.

خشم بیش فلوید را به قتل موجب فرانکلین به داوطلب با اشعیا ایمان مبتنی بر ائتلاف برای مبارزه نژادی و عدالت اقتصادی. او رفت و با اسکات به شمال عوام پارک برای بحث بر امنیت عمومی که اشعیا میزبانی شرکت در ژوئن 14 برای ساکنان سیاه.

پوشیدن یک تی شرت که گفت: “دریافت زانو خود را خاموش ما گردن” فرانکلین آویزان پشت در سایه به عنوان سخنرانان ابراز سرخوردگی خود را با اجرای قانون است. او گوش به عنوان سازمان برایان Fullman گفت که رئیس پلیس Medaria Arradondo خوبی است اما او بخشی از یک سیستم است که باید بروید.

“وجود دارد یک فرهنگ در داخل مینیاپولیس اداره پلیس و عصاره فرهنگ شما رو به آن را به آن سر استخوان” Fullman گفت.

فرانکلین معتقد بودند که کار با جوانان را از طریق سیستم پارک می تواند یک تفاوت واقعی در شکستن چرخه خشونت اما او شک داشتند که مشارکت جامعه در جنوب مینیاپولیس گسترده بود به اندازه کافی برای جبران حذف police department, به عنوان برخی از فعالان ترویج.

راش عکاسی

اوایل صبح روز یکشنبه یک fusillade تیراندازی پاره از طریق بالای شهر مجروح شدن 11 نفر است.

پس از آن پلیس گفت: 113 نفر ضرب گلوله کشته شده بود در مینیاپولیس فلوید پس از مرگ است.

خشونت انجام شده به روز شنبه زمانی که 2:30 بعد از ظهر تیراندازی در نزدیکی گوشه جنوب غربی شمال عوام فرستاده می شود یک نفر به بیمارستان در شرایط بحرانی و زخمی شدن سه نفر دیگر.

نود دقیقه بعد و مایل به شرق فرانکلین رانندگی جنوبی در Lyndale زمانی که او شنیده صدای شلیک گلوله که باعث شد او را به دنبال پوشش. او بعدها متوجه شدند که آشنایی او از Farview پارک در زمان یک گلوله در مچ پا.

Arradondo به طور خلاصه در بازدید از این گوشه به عنوان یک جمعیت جمع شده بودند.

“خانواده لازم نیست در اینجا در حال حاضر” فرانکلین گفت: برخی از پسران او می دانست که از Farview پارک. “از آنجا که اگر آنها را وادار به تیراندازی دوباره میشم خواهد بود در این میان.”

فرانکلین گفت: با خانواده گسترده خود را در آرکانزاس او خود را در مینه سوتا است. او نگرانی نه فقط برای آینده خود سه پسر از جمله 4 سال و 1 سال بلکه برای پسران او مربیان است.

فرانکلین بود تضاد بیش از بهترین راه حل برای این شهرستان خشونت است. اما او معتقد است مقدار را بهبود بخشد اگر افسران ای اداره جوامع که در آن زندگی می کنند. فقط 8 ٪ از مینیاپولیس افسران پلیس در شهرستان زندگی می کنند. او فکر می کند بسیاری از سمت شمال کودکان و نوجوانان بیش از ای اداره برای خرده نقض است که آن را برای آنها سخت تر برای پیدا کردن کار و یا به احساس امنیت زمانی که پلیس در پاسخ به جرائم جدی.

“آن را مانند یک هیچ برنده وضعیت در برخی از موارد برای جوانان ما به دلیل آنها نمی دانند که به اعتماد و کسانی که شما را به نگاه به ایمنی علاوه بر مردم در خیابان” فرانکلین گفت.

‘قتل ایستگاه’

تقاطع فرانکلین سوار را از طریق زمانی که عکس را شکست مشخص شده است توسط یک برنده ایستگاه گاز است که این سایت از خیلی جرم و جنایت که مردم محلی آن را “قتل ایستگاه.”

چند ساعت پس از تیراندازی مردم آمد بپرسید چه اتفاقی افتاده است. فرانکلین تاسف است که آن را تقریبا به نظر می رسید مانند روز سرگرمی. او توضیح داد: تیراندازی به یک زن عبور و به او گفت در مورد این حمله در نزدیکی شمال عوام ،

“امشب در حال رفتن به دیوانه” او پیش بینی کرد.

یک ساعت پس از فرانکلین چپ صحنه کسی که زخمی شده بود توسط گلوله یک نیم مایل از شمال.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>