شهرستان رمزی هیئت مدیره ‘وحشت زده و خشمگین” با اتهام تبعیض میان کارکنان زندان

Category: کیمیا | No comments

شهرستان رمزی کمیسیون سرزنش زندان رهبری سه شنبه برای جلوگیری از اصلاح افسران رنگ از امنیت Derek چوین و گفت: آنها استقبال تحقیقات خارجی از کلانتر در میان اتهام تبعیض است.

چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس رزرو شده بود در زندان شهرستان مه 29 بعد از او به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در مرگ جورج فلوید.

همه افسران رنگ در زندان شهرستان دستور داده شد به یک جداگانه طبقه و ممنوع از هر گونه تماس با چوین چرا که سرپرست گفت: خود مسابقه خواهد بود پتانسیل “مسئولیت” در اطراف چوین با توجه به یک کپی از تبعیض نژادی اتهامات ظ روز شنبه به نمایندگی از هشت افسران رنگ.

Toni کارتر در شهرستان رمزی رئیس هیئت مدیره گفت که این اتهامات “بالا هستند نگرانی است.”

“ما وحشت زده و عصبانی که چندین شهرستان رمزی کارکنان رنگ گفته می شود مانع از انجام مسئولیت های حرفه ای” کارتر گفت: خواندن از یک بیانیه نوشته شده است در روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره. “ما از موضع ایران در عذرخواهی از کارکنان درگیر و همچنین در ستایش آنها را برای صحبت کردن به تقاضای حرفه ای احترام و کرامت انسانی آنها به علت است.”

زندان سرپرست استیو Lydon شده و تنزل مقام. وزارت حقوق بشر است که انتظار می رود برای راه اندازی یک نژادپرستی پروب به زندان شهرستان است. آژانس دولتی نیز بررسی مینیاپولیس اداره پلیس زیر فلوید مرگ است.

کمیسر جیم دانا گفت کلانتر باب فلچر فاقد مسئولیت پذیری و استمرار نژادپرستی و cronyism در بخش. او و دیگر کمیسیون استقبال تحقیقات خارجی به این گروه از فلچر تمایلی به همکاری با کمیسیون دانا گفت.

فلچر نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

در مارس فلچر rehired دو کارمندان سابق دانا گفت: این شهرستان مشغول به کار سخت را به آتش. یک افسر متهم به جعل برگه های زمان در حالی که دیگر دریافت مداوم نژادپرستانه جنسیتی و مستهجن پیام در کار خود را e-mail.

دانا در مورد روند انتخابات برای کلانترها و اینکه آیا این بهترین راه برای پرداختن به امنیت عمومی. دیگر کمیسیون موافقت با در نظر گرفتن یک نگاه عمیق تر در تغییرات ساختاری و اینکه آیا انتصاب یک کلانتر یک رویکرد بهتر.

“وجود دارد این است که این الگوی سوء استفاده از قدرت” دانا گفت. “من عصبانی و غمگین که با همه کار خوب این شهرستان در حال حرکت رو به جلو در که ما صرف زمان زیادی در آسیب کلانتر باعث شده است در جامعه ما. آن را فقط از هوا به بیرون از اتاق.”

کمیسر Trista MatasCastillo گفت: در حالی که او را “شوکه” توسط اخبار گزارش بیش از آخر هفته در مورد تبعیض اتهامات او به ذکر نمونه هایی در فلچر “شکست رهبری” بارها و بارها. کمیسر نیکول شادی Frethem گفت: هیچ بهانه ای برای تبعیض است.

“هر ناظر باید بدانید که شما نمی توانید تغییر کار کسی وظایف یا تکالیف صرفا بر اساس آن فرد نژاد,” او گفت:. “است که مدنی و حقوق بشر 101.”

کارتر اعلام کرد مجموعه ای از اقدامات به رعایت تعهد به نژادی سهام با درخواست از حقوق بشر بخش انجام تحقیقات گسترده است که ممکن است شامل دیگر جنبه های رمزی شهرستان به نشانی گذشته اشتباه.

هیئت مدیره نیز درخواست کلانتر بلافاصله با استفاده از یک موقعیت خالی برای ایجاد یک “اعتماد و پاسخگویی افسر” که گزارش به معاون county مدیر در ایمنی و عدالت در خدمت تیم است. این موقعیت را نیز از نزدیک با شهرستان رئیس انطباق و اخلاق افسر.

کارتر گفت: به همراه “مهم تر تغییر ساختاری” هیئت مدیره خواهد بود ارزیابی صفحه اصلی قانون منشور و قوانین مربوط به شناسایی فرایند مناسب برای جامعه در این که آیا کلانتر باید انتخاب یا منصوب کرد. او گفت: این reevaluation در نظر گرفته شده است به ارائه شفاف تر پاسخگو و عادلانه ایمنی عمومی خدمات در سراسر شهرستان رمزی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>