San Francisco 49ers اولین سیاه زندگی موضوع پرچم در ورزشگاه لوی

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled San Francisco 49ers Debut Black Lives Matter Flag at Levi Stadium

عکس: صخره هاوکینز (گتی ایماژ)

همه آن را در زمان برای پلیس به قتل در عین حال یکی دیگر غیر مسلح سیاه و ناگهان ما در میان تمام عیار White رنسانس است که در آن افراد بدون توضیح هستند فلج با گناه به طور ناگهانی همدردی با ما گرفتاری و سنگ سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, تی شرت مانند آنها را خریداری و آنها را در یک پینک فلوید کنسرت.

تبلیغات

این بیداری نیز trickled به NFL. پس از تحت فشار قرار دادند برای انجام این کارکمیسر راجر Goodell ضبط یک ویدیو تصریح می کند که سیاه و سفید زندگی می کند توجه و اعتراف کرد که لیگ bungled است که تمام سرود ملی اعتراض افتضاح.

تبلیغات

ما همچنین شنیده مربیان ابراز علاقه در نهایت امضای khezri اما مشروط NFL است که ما هنوز به شنیدن از مالکیت است. ساکن صاحب مزرعه جری جونز شده است بیش از حد درگیر مسئله ی sharecropping به نگرانی خود را با این مسائل اما Baltimore Ravens صاحب استیو Bisciotti آن ساخته شده است کاملا روشن که در آن او می ایستد در یک ویدئو او ضبط شده خود را با بازیکنان و کادر.

“درخواست سوالات ناراحت کننده و شما خواهد آمد به این نتیجه من امیدوارم که من باید” Bisciotti می گوید در پایان. “که شما آن را احساس نمی به اندازه کافی و شما نمی آن زندگی می کنند به اندازه کافی اگر شما مایل به آن می گویند: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

فرد دیگری به دنبال به تصریح خود موضع 49ers صاحب Jed نیویورک که تیم اتحاد تصمیم گرفت به پرواز سیاه و سفید زیبا زندگی موضوع پرچم بیش از لوی ورزشگاه.

تبلیغات

“تفکیک با آزادی و عدالت برای همه است. #BlackLivesMatter” تیم posted on Instagram.

تبلیغات

علاوه بر داشتن Kaepernick را به عقب زمانی که او شروع به سرود ملی تظاهرات به عنوان یک عضو از 49ers, نیویورک نیز اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به سازمان های متعهد به علل اجتماعی و یکی از اولین صاحبان به آدرس نیاز به تغییر پس از مرگ جورج فلوید.

“مردم در سراسر کشور ما در حال صدمه زدن به. احساسات خام و درستی پس” نیویورک گفت: در آن زمان. “اعمال شنیع مرتکب شده اند در هفته های اخیر. قبل از اینکه ما قادر به درک تاثیرگذار تغییر ما اول باید شجاعت و شفقت به عنوان انسان به گرد هم می آیند و اذعان به این مشکل: سیاه و سفید مردان و زنان و کودکان و دیگر اقلیت مظلوم همچنان سیستمیک تبعیض.”

تبلیغات

در حال حاضر ما چگونه می توانیم به این پرچم به کاخ سفید ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>