تامیل نادو می بیند 7.10 درصد افت کرونا موارد سانتی متر به برگزاری جلسه امروز

Category: کیمیا | No comments

SALEM| CHENNAI: معکوس یک بی امان صعودی, Tamil Nadu شاهد برخی از امداد رسانی روز سه شنبه با تعدادی از بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 رمان coronavirus fractionally انداختن 7.10 درصد هر دو در دولت و چنای شهرستان سطوح هر یک استراحت.

در حالی که هر روز مثبت COVID-19 موارد برای دولت به عنوان یک کل کاهش یافته و به 2,516 از روز دوشنبه تمام زمان بعد عاقلانه سنبله از 2,710 بیشتر چنای نیز شاهد برخی از مهلت با موارد مثبت کاهش به 1,380 از 1,487 در روز دوشنبه. اما تعداد مرگ و میر نگه داشته فزاینده به 833 پس از 39 COVID-19 میلادی به تایید وزارت بهداشت دولت امروز.

تعداد افراد مورد آزمایش برای COVID-19 بود نی نی های پایین تر در 23,921. در Chennai city هر چند تست شتاب نگه داشته شد تا با بیش از 600 ‘تب اردوگاه’ برگزار شد در سراسر مناطق 15 روز سه شنبه با توجه به مواد غذایی وزیر R Kamaraj که نظارت نقدی امداد توزیع تومان.1000 به هر یک از برنج دارندگان کارت تحت PDS در این شهرستان است. او گفت: 53.33 درصد از خانواده ها شده بود تحت پوشش در این شهرستان در disbursing نقدی تا تاریخ.

با کامل مستند’ به زور از امشب در مادورای که در جنوب منطقه را دیدم کمی کاهش موارد مثبت در 137 امروز بعد تنها به Thiruvallur-156 و چنگلپتو منطقه با 146 COVID-19 عفونت. به عنوان Salem منطقه برداشت برخی از سریع اعداد مقامات بهداشت عمومی وجود دارد محدود خرید خرده فروشی و مغازه ها خواسته شد تا بسته های 4 بعد از ظهر امروز. 60 سال در برابر این ویروس در سالم GH امروز.

سانتی متر به بحث دوباره به جمع

در میان گزارش های تایید نشده که Theni منطقه می تواند تحت یک ‘کامل مستند’ بعدی پس از مادورای (روز سه شنبه Theni گزارش 48 جدید کروناویروس موارد مثبت) وجود دارد یک حس ناخرسندی در میان بخش های عمومی که “شدید مستند’ ممکن است موثر به عنوان بیشتر و بیشتر مردم نقل مکان کرد و از چنای به خانه خود منطقه.

در این زمینه وزیر Edappadi K Palaniswami برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک تصویری-جلسه کنفرانس با تمام این منطقه جمع از چنای روز چهارشنبه به بورس از COVID-19 اقدامات کنترلی و پیشگیرانه در هر منطقه و همچنین به بحث در مورد گزینه های در مورد اینکه آیا به صورت یکنواخت گسترش کامل مستند’ به تمام مناطق دیگر تا 30 ژوئن یا محدود کردن بیشتر را انتخاب کنید لایه-دو شهرستانها و شهرهای کوچک بر روی یک سخت ضرورت اساس بسته به شدت coronavirus گسترش در زمینه های مربوطه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>