تفلون همین و Nem: چگونه همه تهمت متحدان گم شده زمان زندان

Category: کیمیا | No comments


President Donald Trump’s former National Security Adviser Michael Flynn leaves the E. Barrett Prettyman U.S. Courthouse on June 24, 2019 in Washington, DC.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برگ E. Barrett Prettyman ایالات متحده دادگاه در 24 ژوئن 2019 در واشنگتن, DC.
عکس: الکس Wroblewski (گتی ایماژ)

اولین پل Manafort از زندان آزاد شد چرا که ارزش خود را سفید ریه ها نمی تواند ایستاده به اطراف که همه jailhouse مخزن و COVID-19.

تبلیغات

چهارشنبه دادستان فدرال و دیگر وزارت دادگستری رسمی شهادت خواهد داد که دادستان کل ویلیام Barr, نام بد John Goodman تحت فشار آنها را به یک فندک حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ که اگر 40-ماه حکم می ایستد به احتمال زیاد خواهد شد عفو خود homeboy تهمت.

تبلیغات

و در حال حاضر یک دادگاه تجدید نظر فدرال دستور داده است تا “قاضی مورچه سالیوان به رد پرونده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین یک نتیجه گیری ممکن برای یک مدت طولانی در حال اجرا سیاسی مبارزه” سی ان ان گزارش.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به نظر نمی رسد موضوع که فلین التماس گناه دو بار نه یک بار بلکه دو بار به دروغ به اف بی آی در مورد رپ با سرگئی Kislyak که خیلی اتفاق افتاده به یک سفیر روسیه در طول زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال ریاست جمهوری.

اگر هیچ یک از چالش های تجدید نظر و سپس فلین خواهد بود تبرئه پس از او به دنبال تغییر خود را پذیرفت و ادعا کرد که بی گناهی.

تبلیغات

از سی ان ان:

فلین مورد تبدیل شدن به یک سنگ محک برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او در انتقاد خود را از FBI در روسیه بررسی و مشاور ویژه رابرت مولر را تحت تعقیب کیفری از چندین تهمت کمپین همکاران.

در اواخر آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن فلین تیم حقوقی و متحدان در ایران افشای یک دست-نوشته شده توجه داشته باشید از بالا FBI رسمی ترسیم چگونه عوامل ممکن است هر دو اشاره فلین برای پیگرد قانونی به طور غیر قانونی مذاکره با یک دولت خارجی و یا “او به دروغ” یا “او را از کار اخراج شدند.” برگ برنده استفاده می شود در این سند به استدلال می کنند که فلین باید “تبرئه” و این اتهامات باید کاهش یافته است. او همچنین پیشنهاد کرد که او با توجه به یک استراحت کامل برای فلین.

تبلیغات

اساسا boils پایین به سه قاضی که وظیفه تصمیم گیری برخی از مزخرف که در واقع اشاره می کند که قاضی سالیوان ندارد “به اندازه کافی دلیل برای سوال DOJ را پیگرد قانونی تصمیم گیری در این مورد است. آنها همچنین گفت سالیوان داشتن یک شخص ثالث وکیل وزن در فلین مورد قاضی سابق جان Gleeson نیست مورد نیاز دیگر.”

سالیوان “نتواند به توجیه دادگاه منطقه ای بی سابقه ای رسوخ در آزادی فردی و اجرایی را شارژ اقتدار” سی دادگاه تجدید نظر قاضی ایتالیایی رائو یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب نوشت: در اکثر نظر سی ان ان ،

تبلیغات

چه هر یک از این چیست ؟ که تماشا می داند. من رائو یک مغلوب ساختن پیشی جستن-قاضی منصوب و من یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد شدن و من فقط فکر می کنم که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به نگه داشتن trumping. یک قاضی در پانل مخالفت با دو نفر دیگر; ممکن است که یکی دیگر از درخواست تجدید نظر می تواند به نگه داشتن آن رفتن اما به عنوان آن می ایستد, فلین امن است در حال حاضر و ممکن است برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>