Telangana دادگاه عالی به توییتر و مرکز: چرا Islamophobic پست ها هنوز برداشته است ؟

حیدرآباد: این Telangana دادگاه عالی با صدور اعلامیه به سایت های شبکه های اجتماعی, توییتر, مرکز و دولت به دنبال توضیح که چرا برخی از پست ها گفته ارتباط COVID-19 به جامعه مسلمان و یک رویداد مذهبی برگزار شد در Nizamuddin در سرمایه های ملی در ماه مارس حذف شده اند.

یک نیمکت متشکل از رئیس دادگستری Raghvendra سینگ چائوهان و عدالت B Vijaysen شد از شنیدن یک پیل درخواست ثبت شده توسط مدافع Khaja Aijazuddin به دنبال جهت در برابر سایت های شبکه های اجتماعی برای جلوگیری از اتهام “غیر قانونی” روند برخی از پست ها که مربوط به دین و همه گیر.

درخواست درخواست دادگاه برای هدایت دولت برای ثبت نام پرونده های جنایی در برابر توییتر و کاربران که گفته می شود گسترش نفرت پیام های تحت فصل پانزدهم-جرائم مربوط به دین از قانون مجازات اسلامی و دیگر قوانین مربوطه غالب.

درخواست نیز خواست دادگاه به طور مستقیم از دولت دبیر و Telangana دبیر خانه به مهار همه آنلاین شبکه های رسانه های اجتماعی عامل در هند از حمل هر گونه “Islamophobic” پست و یا پیام صدمه زدن یا توهین به احساسات جامعه است.

در این دادخواست ادعا شده که پست ها در زیر #Islamiccoronavirusjihad, #Coronajihad,#Tablighijamat, #Nizamuddinidiots, #TablighiJamatVirus بودند گفته روند در رسانه های اجتماعی. دادگاه ارسال شده این موضوع در تاریخ 20 ژوئیه برای شنیدن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de