Telangana می خواهد حاج کمیته هند به رزرو صندلی از 2021

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: دولت حاج کمیته پیشنهاد کرده است که حاج کمیته هند رزرو صندلی برای حاج 2021 به کسانی که موقت انتخاب شده برای حج در این سال از دست داده و این فرصت را برای این سال به دلیل بیش از حد این بیماری همه گیر.

عربستان مقامات تصمیم گرفته اند به اجازه می دهد تنها تعداد محدودی از شهروندان و اتباع خارجی در حال حاضر در انگلستان به انجام حج در این سال به دلیل همه گیر و خطر ابتلا به عفونت در اجتماعات بزرگ. این به این معنی هیچ خارجی اجازه ورود به کشور برای زیارت.

این مرکز تصمیم گرفته است که مسلمانان از هند نمی خواهد رفتن به عربستان سعودی برای انجام حاج نگه داشتن در ذهن عربستان تصمیم و سلامت سرخپوستان.

تصمیم گرفته شد پس از عربستان سعودی در حج و عمره وزیر محمد صالح بن طاهر بنتن تماس تلفنی دوشنبه شب و پیشنهاد خود را ارسال زائران از هند برای حاج آقا در این سال اتحادیه با وزیر امور اقلیت مختار Abbas Naqvi به خبرنگاران در دهلی نو.

با توجه به حاج کمیته هند 1.18 لاخ مردم تا به حال ثبت نام برای حج و مورد 16,000 availed بود پیشنهاد برای لغو است. آن را در حال حاضر تصمیم گرفته شده است به بازپرداخت مبلغ سپرده باقی مانده متقاضیان به حساب های بانکی خود را.رئیس دولت حاج کمیته محمد Masihullah خان خطاب نامه به اتحادیه, وزیر Naqvi, درخواست او برای رزرو صندلی در سال آینده برای این زائران که قصد انتخاب شد این سال است.

او گفت: بسیاری از قصد زائران درخواست کرده بود او را به رزرو صندلی های خود برای سال آینده را به همراه داشته است. او گفت که از 3,878 قصد زائران تنها 936 تا به حال تصمیم به رها کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>