این سفید فلوریدا مرد واقعا سعی کردم به ادم بیکار و تنبل-عجله راه خود را به خارج پس از مسدود شده از ورود بدون ماسک صورت

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled This White Florida Man Really Tried to Bum-Rush His Way Into Walmart After Being Blocked From Entering Without a Face Mask

تصویر: تام Bombadil (YouTube)

آیا سیاه delegation تا کنون حل و فصل در یک نام برای مرد Karens? من نمی خواهم “چاد” چون چاد بازی پلنگ سیاهبنابراین اجازه دهید با “پرش” را به عنوان در “اگر شما نمی پرش الاغ احمق خود به فروشگاه های دیگر به جای رفتن کامل کارن در این Walmart چرا که آنها نمی خواهد اجازه دهید شما را در بدون ماسک صورت…”

تبلیغات

فلوریدا مرد باید نیاز خود را مخاصم و ارزش زیادی قرص نان واقعا بد است چرا که پس از او مسدود شده از ورود یک اورلاندو خارج شده و بدون پوشیدن یک ماسک صورت—که اجباری شد در اورنج کانتی در روز شنبه—او به سختی شکست خوردند و در تلاش برای به زور راه خود را در.

از WDBO-FM:

نمی تواند متوقف شود از خرید و سالمندان خریداران سعی کردم به فشار از کارکنان فروشگاه های گذشته به عنوان مرد دوربین دست هایش را, و گفت:, “شما باید یک ماسک برو.”

کارمند ایستاده بود با دست خود در هوا به عنوان مرد سعی به پرتاب راه خود را در داخل و حتی در حال سقوط به زمین در یک نقطه.

“مردم است trippin “فرض” این مرد دوربین گفت.

مصمم به رفتن بیشتر مرد و درهم در داخل به عنوان کارمند ادامه داد: سعی کنید به او را متوقف کند.

یکی دیگر از خریدار می تواند حتی شنیده می شود ارائه اضافی ماسک صورت, اما افراد مسن خریداران نادیده گرفته ارائه و قادر به آن را از نیمه راه یک راهرو در نهایت قبل از – عصبانیت – موافقت با ترک فروشگاه.

فیلمبردار شنیده می شود گفت: “او فقط انجام کار خود را ،

جست و خیز در نهایت به سمت چپ. این معلوم نیست که آیا او رفت و مستقیما به محلی Bareface زندگی موضوع اعتراض و یا اگر او در متوقف هفتگی خود سفید افرادی که می خواهید به مظلوم بد در حمایت از گروه اول اما فیلم از این حادثه از بین رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

منظورم این گه فقط شرم آور است.

اول از همه شما تا نور در الاغ که تنه زدن کسی که باعث می شود شما به سقوط به زمین ؟ شما می دانم که او فکر او در مورد به انجام کاری بد-کون بیش از حد. اگر خود را rhythmless لغزش و سقوط و عقب نشینی احتمالی نیست اسیر در دوربین او بوده ام گفتن homies در الک تسلیم (من هیچ نظری ندارم که در آن پیر مردم سفید آویزان کردن) که او کشیده برخی از Conan the Barbarian گه و سرنگون بیش از یک سرکوبگر رژیم از ماسک صورت-دارای حق اعمال فاشیست که می خواهند به دور آمریکایی’ خدا داده حق…به طور بالقوه گسترش COVID-19 به عموم مردم است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به طور جدی, هر چند آنچه در آن است با مردم و مقاومت خود را به پوشیدن ماسک صورت? مانند شده اند وجود دارد کل-کون تظاهرات. کسی که حتی تلاش برای ارائه به جست و خیز یک ماسک را می پوشند در حالی که او خرید و او آن را رد کرد.

در این نقطه من فقط می تواند فرض این دلیل است که wypipo می دانم که چقدر نفس خود را بدبو است.

تبلیغات

فقط فکر می کنم در مورد چگونه خانواده رئیس جمهور حاضر ، شما می توانید بوی تهمت نفس خود را از طریق توییتر در پست. شما فقط می دانم که او گه بوی mothballs و گوشواره پشت.

بنابراین من حدس می زنم من آن را دریافت کنید: زمانی که بوی نفس خود را مانند 400 سال از ظلم و ستم آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که ساقه آن را در خود را با پرتاب در صورت پوشش.

تبلیغات

البته که هنوز هم نمی کند و توضیح دهد که چرا جست و خیز بود و پس از جان گذشته برای دریافت به خارج که او فکر خود تلاش ناموفق برای اخراج یک کارمند بود و حتی لازم است. چه برو به او نیاز خیلی بد است ؟ صفحه اصلی لوازم خانگی که به مدت شش ماه گذشته اما با یک سال گارانتی که شما کاهش به خرید در ثبت نام نمی تواند احتمالا ارزش این همه. شما می توانید فقط دستور خود با نام تجاری برقی مسواک آنلاین جست و خیز.

نه این که او همیشه می خواهم با استفاده از یک مسواک الکتریکی زمانی که او فقط می تواند به جلوگیری از خود مخزن نفس با رفتن maskless…من فقط میگم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>