به تعجب از هیچ کس, برخی, سراخ کون, فقط پرواز یک “سفید زندگی از ماده” بنر بیش از یک ورزشگاه فوتبال

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled To the Suprise of Nobody, Some Asshole Just Flew a White Lives Matter Banner Over a Soccer Stadium

تصویر: NBC News

یکی از بزرگترین peeves حیوان خانگی من در زندگی این است که وقتی کسی می رود از راه خود را برای توضیح چیزی است که من در حال حاضر می دانیم. اگر شما صرف بیش از دو دقیقه در سیاره زمین شما آگاه است که مردم سفید ساخته شده خود مرکز لعنتی جهان برای چندین قرن در حال حاضر در هزینه, سیاه, زندگی, سیاه, کرامت, سیاه, پیشرفت و همه چیز.

تبلیغات

و در آخرین نمونه از امتناع خود را برای همیشه بود د-محور ما باید تحقیقات پلیس است که در حال حاضر در جریان است چرا که برخی از احمق فکر کردم این امر می تواند یک ایده خوب به پرواز سفید “زندگی ماده برنلی” بنر بیش از یک ورزشگاه فوتبال در منچستر, انگلستان.

برای کسانی که هیچ ایده چه چیزی در جهنم برنلی خواهد بود که Burnley FC, یک تیم فوتبال بر اساس Burnley, Lancashire.

تبلیغات

از ان بی سی نیوز:

هواپیما پرواز بیش از ورزشگاه فقط پس از شروع بازی بین لیورپول و منچستر سیتی. در همراهی با دیگر های اخیر لیگ برتر بازی پس از رقابت دوباره آغاز شده است بازیکنان و کادر فنی هر دو تیم kneeled در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش فقط در لحظات پیش از آن.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

شما به عنوان خوانده شده که به درستی. لیگ برتر تیم را ساخته اند آن را یک نقطه به زانو زدن در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع قبل از بازی های خود را به طوری که آن را تنها اتصالات که برخی از کون خواهد کاستن از جمله یک بیانیه قدرتمند با کشیدن این “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” مزخرف چون البتهآنها انجام داد.

ما آن را دریافت کنید. ما می دانیم.

ما آن را هر روز لعنتی.

در اجرایی تخته در هیئت منصفه در محل کار, در دادگاه, در کلاس درس, در دولت, در دلار اسکناس در بالای زنجیره غذایی—خانواده هستند هر-لعنت-که در آن اما ادویه رک.

تبلیغات

در پاسخ به این بنر برنلی صادر پرشوری بیانیه:

باشگاه فوتبال برنلی به شدت محکوم اقدامات کسانی که مسئول این هواپیما و بنر توهین آمیز را بر فراز ورزشگاه اتحاد در روز دوشنبه.

ما مایل به آن را روشن است که کسانی که مسئول هستند خوش آمدید در چمن مور.

این به هیچ وجه نشان دهنده چه برنلی باشگاه فوتبال مخفف و ما کار خواهد کرد به طور کامل با مقامات برای شناسایی کسانی که مسئول و مسئله طول عمر ممنوعیت.

باشگاه افتخار سابقه کار با همه جنس ادیان و مذاهب از طریق خود برنده جایزه جامعه طرح می ایستد و در برابر نژاد پرستی از هر نوع.

ما به طور کامل پشت لیگ برتر سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ابتکار و, در خط با سایر بازی های لیگ برتر پس از انجام پروژه راه اندازی مجدد بازیکنان ما و فوتبال کارکنان با میل و رغبت در زمان به زانو در لگد کردن در منچستر سیتی.

ما عذر خواهی صراحت کامل به لیگ برتر برای منچستر سیتی و به تمام کسانی که کمک به ارتقای سیاه زندگی مهم است.

تبلیغات

برنلی کاپیتان بن Mee اعتراف کرد که او “شنیده می شود برخی از زمزمه” که چیزی که قرار بود به اتفاق می افتد و این که “این باشگاه سعی کردم به آن را متوقف کند.”

“من شرمنده و خجالت است که تعداد کمی از طرفداران ما تصمیم گرفته اند به قرار دادن که در اطراف ورزشگاه” او گفت:.

تبلیغات

هیچ کلمه ای در عین حال که مسئول اما من تمایل به این باور است که آن را محمد علی جدا, پسر محمد علی جونیور

تبلیغات

اما اگر نه “متحدان“بیا مردم خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>