مغلوب ساختن پیشی جستن: “من نمی بچه.’ خوب شما نمی بالغ یا

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Trump: ‘I Don’t Kid.’ Well, You Don’t Adult Either

عکس: SAUL لوئب (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به یک چیز روشن است: او نمی بچه! مطمئن شوید که او به استخدام یکی از معروف ترین جراحان مغز و اعصاب به دکتر از خانه بله دولت او دستور داد هواکش از برخی از آنها پیدا کردن توییتر که هرگز ساخته هواکش در زندگی خود و او را به پرداخت $69 میلیون اما علاوه بر نقطه.

تبلیغات

روز سه شنبه رئیس جمهور قاطعانه بود که زمانی که او صحبت کرد و به پنج نفر که حضور خود را در تجمع در داخل حمام از یک Tulsa, Okla., KFC و اشاره کرد که او می خواهد COVID-19 تست کند چون تست تنها ثابت می کند که بسیاری از مردم coronavirus و او نمی خواست این شماره گرفتن به دلیل آن باعث می شود او را بد نگاه او شوخی کرده است.

“من نمی بچه. اجازه دهید من فقط به شما بگویم. اجازه بدهید من آن را روشن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خبرنگاران زمانی که فشار بر اینکه نظرات خود را در کشتی حرفه ای رویداد روز شنبه در نظر گرفته شده به عنوان یک شوخی سیاسی ،

تبلیغات

“ما باید بیشترین تست برنامه در هر نقطه در جهان است. ما تست بهتر از هر کسی در جهان. آزمایش های ما بهترین در جهان است و ما باید بیشتر از آنها. با داشتن بیشتر تست های ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد” او ادامه داد.

“تست ما را پانچ هر آزمون دیگر در صورت و پس از آن ضربه است که آزمون در بیضه ها. در واقع این چیزی است که ما باید تماس با ما تست….مایک می تواند شما را در آن ؟ بیضه!” (او نمی گویند این آخرین بخش.)

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

کاخ سفید دستیاران شد و سریع به بازی پاکسازی به عنوان رئیس جمهور dumb-ass سخنان اطراف تست شده خبر چرخه. آنها ادعا کرد که رئیس جمهور شد فقط سکس. “او گفت: sike!” کاخ سفید مشاور بن دوور بن لادن گفت که هیچ کس.

از سیاسی:

مقامات دولت به عنوان عالی رتبه به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس باید درهم در روزهای اخیر به تمیز کردن تهمت اظهارات از تعطیلات آخر هفته خود تجمع که در آن او reprised مشکوک خود منطق در مورد تست نرخ قبل از یک عرصه از هواداران است.

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این تجمع است. “شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا.'”

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو پیشنهاد پنج شنبه رئیس جمهور هیچگاه چنین صریح و روشن بخشنامه گفتن سی ان ان که مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان بودند “tongue-in-cheek.”

“این نظر که او در بذله گویی” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در اخبار جلسه دوشنبه اضافه کرد: “هر گونه پیشنهاد که تست شده است و محدود نیست و ریشه در واقعیت است.”

حتی پنس به دنبال مدیریت سیاسی fallout گفتن فرمانداران در طی یک کنفرانس تلفنی روز جمعه با مغلوب ساختن پیشی جستن تست نظرات صرفا یک “عبور رصد” با توجه به CBS News, report.

تبلیغات

اما در یک مصاحبه با Scripps Networks, مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هر کس خارج و معرفی آنها به جدید خود را با اتوبوس و سپس معمولی نورد بیش از همه آنها را.

“اگر ما آن را ما نمی خواهد نشان می دهد تقریبا به عنوان بسیاری از موارد,” او گفت:. این است که رئیس جمهور طرح درخشان. او همچنین اشاره کرد که اگر او پنهان شده زیر یک پتو که او نامرئی است و اگر او farts و لمس شما که شما در حال حاضر باید “گوز لمس” و شما نمی توانید آن را به عقب به او چرا که او مصون است.

تبلیغات

رئیس جمهور را درک نمی کند که چرا این بسیار سخت است برای هر کس به درک بنابراین او توضیح داد که آن را دوباره در توییتر.

“موارد می رویم تا در آمریکا از آنجا که ما در حال آزمایش به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر و همیشه در حال گسترش است. با کوچکتر تست ما نشان می دهد موارد کمتر!” او توییتی.

تبلیغات

“در یکی از راه های آن به شما می گوید که شما باید موارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در یکی دیگر از راه به شما در پیدا کردن که در آن موارد هستند و شما انجام یک کار خوب. ما در حال انجام یک کار بزرگ است. ما هرگز برای اعتبار آن است. ما در حال انجام بهترین تست کار در هر نقطه در جهان است.”

تبلیغات

سیاسی اشاره می کند که دکتر Anthony Fauci نمی دانم تکواندو رئیس جمهور در مورد صحبت شد که هیچ یک از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار تا به حال خواسته شده که به سرعت تست. در طول یک خانه انرژی و تجارت کمیته شنوایی Fauci به کنگره گفت که آنها برنامه ریزی شده در پله تست کردن.

“آن را در مقابل” او گفت:. “ما در حال رفتن به انجام تست های بیشتر و نه کمتر.”

به تاریخ “بیش از 120.000 آمریکایی ها در حال حاضر مرده به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و تعداد کل تایید عفونت های سراسر کشور رسید فراتر از 2.3 میلیون” سیاسی, گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>