آره شما می توانید کاملا خود را بشویید چدن تابه با صابون

Category: کیمیا | No comments


چدن خنده دار حیوانات: این همه کاره و فوق العاده با دوام, اما آن را نیز خاص است و می تواند همه بیش از حد به راحتی تبدیل به یک زنگ-پوشش قطعه از زباله است. و پس از آن وجود دارد که همه این قوانین آمده است که با چدن تابه, زمزمه, همه چیز در مورد ادویه و شستشو با نمک و خطرات ناشی از صابون … این فقط یک مقدار زیادی.

تبلیغات

اما اجازه ندهید که آن مراقبت قرار داده و شما را از چدن ها در کامپیوتر است. این مسائل بزرگ و شما باید به من برای کمک به شما کشف کردن بخش مراقبت از همه چیز. خبر خوب این است که وقتی که می آید برای تمیز کردن بخش حداقل بیشتر از چدن و “قوانین” را می توان از پنجره به بیرون پرتاب. در اینجا چیزهایی که شما واقعا نیاز به دانستن در مورد شستشو و نگهداری ماهی تابه چدن.


صابون دشمن نیست

معمولی و چدن عقل حکم می کند که شما باید هرگز استفاده از ظرف صابون برای تمیز کردن ماهی تابه چدن. نهفته است! شما ممکن است کاملا با استفاده از ظرف صابون برای شستن یک چدن ماهی تابه.

تبلیغات

ایده پشت این اصرار بر هیچ-صابون است که صابون را ساییده شدن لایه ای از نفت و بر اساس ادویه که آشنایی تابه آن سطح نچسب. اما از آنجا که این روغن در معرض حرارت برای یک زمان طولانی مدت شیمی آن را تغییر و آن را می شود polymerized—که بدان معنی است که آن دیگر در پاسخ به صابون راه unpolymerized نفت می کند و نمی شکستن از قرار گرفتن در معرض صابون.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

آب است که دشمن واقعی

واقعی چیزی که شما نیاز به حفاظت از خود را ظرف چدن از آب—صابون! آسیب به مراتب بیشتر به احتمال زیاد به رخ می دهد به دلیل قرار گرفتن در معرض آب چون آهن را زنگ. بسیار سریع است. تکان دهنده سریع. نگران کننده سریع.

شما کاملا باید استفاده از آب برای شستن چدن تابه اما هنگامی که ظرف پاک است, بهترین چیز شما می توانید انجام دهید برای طول عمر خود چدن است که برای خشک کردن بلافاصله. چدن اما تمایل به لکه ظرف حوله بنابراین آن را به ارزش سرمایه گذاری در مجموعه ای از تیره حوله اگر شما به طور منظم با طبخ و در نتیجه تمیز, چدن.

تبلیغات

هرگز ترک یک ظرف چدن به خیس خوردن در نزول است.

خود را مرطوب پان مانند شما خود را مرطوب بدن

خشک کردن کامل واقعا بهترین, بهترین, بهترین چیز شما می توانید انجام دهید برای خود چدن اما اگر شما می توانید اضافه کردن یک چیز به آهن خود مراقبت معمول در بالا از آن اجازه دهید آن این بود: پس از خشک شدن بریزید و مقدار کمی از روغن را در تابه آن را مالش شدید با حوله کاغذی تا پان به نظر می رسد خشک و سپس مجموعه ای از پان بیش از یک شعله متوسط به مدت پنج دقیقه. که آخرین مرحله می کند دو چیز است; یکی از آن خشک خواهد شد از تابه خارج و حتی بیشتر و دو آن را به اضافه کردن یک لایه نازک به تابه را چاشنی, که کمک خواهد کرد که برای محافظت از آن را از زنگ زدگی به علت رطوبت در هوا در حالی که آن را استفاده نمی کنید.

تبلیغات

صابون جایگزین برای هنوز صابون-شک و تردید

شاید اگر شما کنجکاو در مورد چگونه برای تمیز کردن چدن ماهی تابه بدون استفاده از صابون است. اطمینان حاصل کنید! بیایید پوشش آن است.

تبلیغات

یکی از محبوب ترین روش برای تمیز کردن چدن است که برای استفاده از درشت نمک حلال به تکاپو تابه. پور در مورد یک فنجان نمک به تابه و استفاده از dishrag (ببینید که چگونه داشتن که مجموعه ای از تیره حوله شروع به ایجاد بیشتر و بیشتر حس?!?) یا حوله کاغذی به اسکراب دور گریس و بیت از مواد غذایی است. شستشو ظرف به خوبی با آب گرم خشک آن را به طور کامل و دوباره فصل است.

نمک نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر شما وسایل آشپزی آهن می کند توسعه زنگ: نمک شستشو روش را صیقلی دور بیت های کمی از زنگ. بسیار خوب پشم فولاد نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تکاپو دور زنگ.

تبلیغات

Chainmail اسکرابر دیگری هستند انتخاب محبوب برای تمیز کردن چدن و بدون استفاده از صابون است. به علاوه آنها می توانند به عنوان یک صحنه و لباس برای رنسانس اقتصادازاد علاقه مندان در میان ما!

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>