9 مرگ و میر 365 اضافه کردن موارد به نامنظم COVID-19 سراسر مینه سوتا

Category: کیمیا | No comments

انتقال COVID-19 ویروس در کافه ها, مواد غذایی و گیاهان و مکان های دیگر باید منجر به نامنظم گسترش این بیماری همه گیر در مینه سوتا که در آن علاوه بر این در روز پنج شنبه از 365 آزمایشگاه تایید موارد به ارمغان آورد و در مجموع تا کنون به 34,123.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز پنجشنبه همچنین گزارش 9 مورد مرگ و میر و در مجموع 1,406 تا کنون در این بیماری همه گیر. دولت همچنین گزارش شده است که 336 بیماران بستری با COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از عفونت با یک رمان coronavirus و 162 مورد نیاز مراقبت های ویژه.

مورد رشد پس از شروع ماه ژوئن بوده است نامنظم در سراسر کشور با شهر مارشال و اطراف Lyon County دیدن شماره آن افزایش پنج برابر از 57 در ژوئن 1 به 284 روز پنج شنبه.

اعداد در ماشین چمن زنی کانتی در جنوب ایالت مینه سوتا به بیش از دو برابر از 345 به 847 تا حد زیادی با توجه به شیوع در یک کارخانه فرآوری مواد غذایی. موارد در نزدیکی آبی زمین شهرستان نزدیک به دو برابر شده و همچنین از 142 به 281 تا حدودی به دلیل گسترش ویروس در میان مردم بازبینی بازگشایی میله در اواسط ماه ژوئن مقامات بهداشتی دولت گفت.

مورد رشد زوال یافت در جاهای دیگر. Stearns County در مینه سوتا مرکزی شده بود یک نقطه داغ تا حدودی با توجه به شیوع بیماری در مواد غذایی-گیاهان پردازش اما موارد تنها افزایش 5% — از 2,030 به 2,141 — پس از شروع ماه.

مرگ گزارش شده در مینه سوتا پنج شنبه شامل 5 ساکنان از مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی شده اند که در معرض خطر شدید COVID-19 با توجه به سن و یا شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و آسم و بیماری های ریه و کلیه و قلب است. مرگ و میر ناشی از COVID-19 تا کنون در وزارت امور خارجه عبارتند از: 1,107 ساکنان این امکانات.

متوسط سن از همه شناخته شده COVID-19 موارد در مینه سوتا است 39.7 و از مرگ و میر است 83.6.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>