یک هیئت منصفه است تحت تعقیب تمام 3 مردان درگیر در مرگ Ahmaud Arbery

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled A Grand Jury Has Indicted All 3 Men Involved in the Death of Ahmaud Arbery

عکس: Sean Rayford (گتی ایماژ )

روز چهارشنبه یک هیئت منصفه متهم هر سه مظنون متهم در مرگ Ahmaud Arbery.

تبلیغات

AJC گزارش می دهد که گرگ McMichael تراویس McMichael و ویلیام “Roddie” Bryan شده اند به طور رسمی متهم به کینه توزی قتل چهار فقره جرم قتل دو فقره از تشدید حمله حبس نادرست و همچنین جرم تلاش برای مرتکب حبس نادرست که می آید به نه فقره در کل. کاب کانتی دادستان منطقه اعلام کرد کیفرخواست خارج از Glynn دادگستری شهرستان در گرجستان است.

به طور معمول grand داوران باید اجازه داده نشده است در جلسه با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. هلمز گفت که یک نظم قضایی مجاز grand داوران انتخاب شده قبل از همه گیر به reconvene. “این یکی دیگر از گام مثبت گام بزرگ دیگری برای پیدا کردن عدالت برای Ahmaud برای پیدا کردن عدالت برای این خانواده و جامعه فراتر از آن” هولمز گفت: در خارج از Glynn County Courthouse.

تبلیغات

باب روبین یکی از وکلای نمایندگی تراویس McMichael گفت که وجود دارد این است که شواهد بیشتری علاوه بر آنچه Dیک ارائه شده به هیئت منصفه. “به منظور رسیدن به یک کیفرخواست دادستان منطقه در حال حاضر از سمت خود در این مورد. این مایه تاسف دا به دنبال ندارد و برای ارائه به هیئت منصفه همه حقایق در مورد و یا به دنبال ما ورودی به آنچه که شواهد ما را از آنها بخواهید به در نظر گرفتن. وجود دارد بیشتر به این نسبت نشان داده شده است به هیئت منصفه و ما انتظار داریم به اعتراف به گناه نیست به این اتهامات و حال بقیه مدارک و شواهد در دادگاه.” روبین گفت.

Arbery ضرب گلوله کشته شد Feb. 23 در Satilla سواحل محله فقط در خارج نیوبرانزویک. هیچ تفهیم اتهام شد و در ابتدا پس از ثبت این حادثه رخ داده است. همه چیز شروع به تغییر پس از یک تلفن همراه ضبط ویدئو توسط Bryan از Arbery را چختینگ به بیرون درز شد بر روی اینترنت. این ملی موجب خشم و منجر به گرجستان دفتر تحقیقات درگیر شدن در این مورد. گرگ و تراویس McMichael دستگیر شدند در مدت کوتاهی پس از GBI در زمان بیش از این مورد و برایان دستگیر شد تنها چند هفته بعد. هولمز در زمان بیش از این مورد پس از وکلای متعدد recused خود را به احتمال زیاد با توجه به گرگ McMichael سابقه کار به عنوان یک محقق برای Brunswick قضایی مدار دفتر دادستان منطقه. هر سه مرد در حال حاضر در حال برگزار شد در Glynn زندان شهرستان بدون پیوند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>