بنگلور پلیس کاوش قتل زاویه در IAS افسر Vijay شانکار مورد

بنگلور: پلیس نکرد قتل به عنوان آنها شروع به تحقیقات خود را به مرگ مشکوک افسر IAS B M Vijay شانکار (59) که مرده پیدا شد در محل اقامت خود در Jayanagar محل بنگالور در سه شنبه شب.

از 59 سال مامور بررسی شده بود نقش خود را در آنچه آمده است به عنوان من صندوق (IMA) کلاهبرداری است که در آن چندین سیاستمداران قدرتمند نیز به اتهام درگیر. هنگامی که یک Special Investigation Team (نشستن) راه اندازی شد تا به بررسی کلاهبرداری از او به عنوان متهم 16. پس از انتقال پرونده به نوبت به او ساخته شده بود متهم شماره 4.

چه آشنایی فتنه به مورد این واقعیت است که بسیاری از کسانی که به سیاستمداران پناهنده به حزب BJP. منابع اضافه شده است که رهبران سیاسی بودند محافظت از این تحقیقات در حالی که مقام اداری باقی مانده بود به صورت فشار از آن است.

در طول پروب نام از سیاستمداران از جمله وزیر سابق سیاسی و میدانی روشن Baig وزیر سابق ضمیر احمد خان و ارشد IPS افسران و دیگران بریدن. آنها متهم شدند honnobbing با شخص مهم در میان یکدسته از ایما کلاهبرداری محمد منصور خان که متهم به فریب خوردن مردم از هزاران کرور روپیه.

چه اتفاقی افتاده است ؟

Vijay شانکار بود به قید وثیقه و گفت: به دادگاهها احضار شده اند توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI) به او به نظر می رسد قبل از آن برای بازجویی. آژانس تا به حال دو بار خدمت احضار او.

منابع گفت که اولین نظر این شده است می تواند ماشه برای خودکشی, اما هنوز هم وجود دارد امکان بازی ناپاک است.

Vijay شانکار معاون کمیسر بنگلور شهری منطقه زمانی که اتهامات ظاهر در برابر او در ژوئن 2019. بانک مرکزی هند به کارگردانی دولت برای انجام یک کاوشگر به معاملات مشکوک در ایما در سال 2018 است.

دولت منصوب Vijay شاکر به موضوع نگاه کنید. معلوم شد در این تحقیقات که اين شخص مهم در میان یکدسته منصور خان تماس گرفته بودند Vijay شانکار از طریق یک حسابدار Manjunath و Bangalore North افسر بخشی Nagaraj و او را به پرداخت تومان 1.5 کرور به عنوان رشوه به یک دخترک پاک. Vijay شاکر گفته خواستار تومان 5 کرور برای همان.

Vijay شانکار به اتمام بود مدرک حقوق خود را در سال 2001 انتخاب شد به کارناتاکا خدمات اداری (KAS) و بعد از ارتقا به IAS کادر.

او ساکن در Jayanagar 4 T بلوک 36 صلیب خانه با خانواده اش. این حادثه که سه شنبه شب هنگامی که او همسر و دو فرزند رفته بود به یک نسبت است. وقتی که آنها آمدند آنها بدن خود را در کف خانه.

افسردگی

DCP Srinath Joshi بازدید نقطه. منابع می گویند که آنها هیچ پیدا نیست خودکشی توجه داشته باشید از نقطه.

این Tilaknagar پلیس رزرو یک مورد غیر طبیعی مرگ و ثبت اظهارات این مرد و دختر. بدن فرستاده شده برای یک چهارم از یک ساعت.

Vijayshankar شد متهم با دریافت یک تومان 1.50 کرور روپیه رشوه به یک دخترک پاک به شرکت نام در صندوق بین المللی پول کلاهبرداری. او دستگیر شد و در جولای 8, 2019 به دست آمده اما به قید وثیقه پس از گذراندن 20 روز در زندان است.

او از خدمت معلق شده بود در حالی که تحت نشستن پروب. او دوباره پس از اخذ وثیقه.

در همین حال منابع گفت: بانک مرکزی آماده به فایل chargesheet در برابر او. Vijay شانکار گفته درخواست دولت برای دادن رضایت به chargesheet کردم ولی هیچ پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de