با حوصله در حال اجرا دوچرخه سواری و یا پیاده روی? سعی کنید برخی از این فعالیت

Category: کیمیا | No comments

نیاز به ایده های جدید ، در اینجا پیشنهادات خود را برای همه چیز برای انجام در پارک در جنگل و در آب اعم از شدید به تنبل.

در پارک ها

اگر آسفالت مسیرهای پیاده روی و دوچرخه بیش از حد شلوغ شاید آن زمان به دوچرخه سواری در کوهستان امتحان کنید. وجود دارد بیش از یک دوجین کوه مسیرهای پیاده روی و دوچرخه در شهرهای دوقلو منطقه مترو موفق توسط مینه سوتا خارج از جاده دوچرخه سواران سازمان (morcmtb.org).

که بیش از 100 مایل از “تک آهنگ” یا خاک مسیرهای پیاده روی فقط به اندازه کافی گسترده برای یک دوچرخه در یک زمان. مسیرهای پیاده روی در حال راه اندازی برای رفتن در یک جهت و بنابراین مگر اینکه شما در حال عبور و یا گرفتن گذشته شما اغلب نمی خواهد برخورد دوچرخه سواران دیگر به جز در ابتدای مسیر. دوچرخه کوهستان یا چربی-تایر دوچرخه کار می کند اما مسیرهای پیاده روی در دسترس هستند برای تمام سطوح از تجربه و تخصص. برخی از افراد حتی با استفاده از برق-کمک به دوچرخه طراحی شده برای استفاده خارج از جاده.

اگر سازمان ورزشی باید لغو شود در این تابستان این بدان معناست که بسیاری از زمینه ها نمی تواند اشغال شده توسط فوتبال یا سافت بال بازی. چرا که قرار نیست آنها را به استفاده از پرواز یک بادبادک ؟

محل ایده آل برای تنظیم یک بادبادک هوا است باز پارک زمینه بدون بسیاری از مردم و یا درختان در اطراف. شما همچنین می توانید سعی کنید پرواز یکی از ساحل بیش از یک دریاچه نشان می دهد دیو Herzig, عضو هیئت مدیره مینه سوتا بادبادک جامعه است. تماشای یک بادبادک در باد آرام Herzig می گوید. “به نظر می رسد به چیزی اطمینان در مورد آن.”

برای مبتدیان و یا کسی که تا حالا پرواز یک بادبادک از دوران کودکی Herzig توصیه گرفتن دلتا-سبک بادبادک ساخته شده از نایلون ripstop که می تواند به صورت آنلاین و یا در محلی بادبادک فروشگاه. و هرگز تلاش بادبادک پرواز در نزدیکی یک خط قدرت و یا زمانی که وجود دارد احتمال رعد و برق.

شما فقط نیاز به یک زن و شوهر از درختان تنومند و شما می تواند به آرامی تاب در نسیم خواندن یک کتاب چرت زدن و یا تماشای ابرها رانش با تشکر به نسل جدید بسیار سبک وزن و قابل حمل و جمع و جور, نایلون, هممککس مورد استفاده توسط هر کس از برگشت به شهری hipsters.

این حمكس به فروش می رسد, هوای آزاد, خرده فروشان مانند اری می تواند راه اندازی در عرض چند دقیقه با تسمه قابل تنظیم است که می تواند متصل به هر جفت از درختان مناسب فاصله از هم جدا. آنها شده است چنان محبوب است که بسیاری از پارک های ایالتی وب سایت اختصاص داده شده به امام جواد آداب و بهترین شیوه برای ضبط خود امام جواد پس از آن آسیب نمی درختان. استفاده از تسمه حداقل یک اینچ گسترده و متصل به تنه درخت حداقل 12 اینچ در قطر نشان می دهد که وزارت منابع طبیعی مینه سوتا.

در جنگل

علاقه به خرید پرنده دانه و تماشای پرندگان در زمان خاموش بعد از 9/11 با توجه به شارون “Birdchick” Stiteler. مینه سوتا بر اساس کوهپیمایی و کارشناس پارک ملی رنجر انتظار چیزی مشابه اتفاق می افتد و در پی coronavirus بحران است. “این است که اصلی اجتماعی فاصله ورزشی” Stiteler می گوید.

پرنده ناظران به طور سنتی استفاده می شود دوربین شکاری و یک راهنمای درست به نقطه و شناسایی پرندگان آنها را دیده ام. اما در حال حاضر وجود دارد ابزارهای آنلاین مانند مرلین یک تلفن رایگان برنامه توسعه یافته توسط آزمایشگاه کورنل از پرنده شناسی است که کمک خواهد کرد که شناسایی این پرنده شما را دیده ام با پاسخ دادن به چند سوال و یا با استفاده از یک عکس گرفته اید. وب سایت eBird.org نیز اجرا شده توسط آزمایشگاه کورنل از پرنده شناسی است تهاتری از گزارش ها از رؤیت و کوهپیمایی نقاط داغ.

Stiteler می گوید مبتدیان می تواند نقطه چیزی جالب در لبه یک جنگل در نزدیکی دریاچه ها و تالاب رودخانه یا جریان و یا حتی در پشت حیاط خود را. در اوایل صبح یا اواخر بعد از ظهر یا شب ها بهترین زمان برای تماشای پرندگان, Stiteler می گوید. و یک محل که در آن او می گوید: اغلب وجود دارد مقدار زیادی از خوب پرندگان اما تعداد کمی از مردم: گورستان.

برنامه های گوشی های هوشمند مانند SkyView یا Star Walk نیز ساخته اند آن را آسان تر برای کشف کردن آنچه شما دنبال آن هستید در آسمان شب است. فقط نقطه دستگاه خود را در آسمان و آن را به شما بگویم آنچه شما دنبال آن هستید.

مایک Shaw, یک, St. Paul astrophotographer همچنین توصیه می کند مینه سوتا انجمن نجوم سایت (mnastro.org) برای کمک به برنامه ریزی شب خود را مشاهده و یا کتاب “آسمان شب با چشم غیر مسلح: چگونه برای پیدا کردن سیارات و صور فلکی و ماهواره ها و دیگر شگفتی های آسمان شب بدون تلسکوپ” توسط مینه سوتا نویسنده باب پادشاه.

شاو یک نماینده به International Dark-Sky Association, می گوید زل زده بود به آسمان شب چیزی است که می تواند انجام شود در هر نقطه. “این فقط کمک می کند تا ایجاد یک اتصال به جهان طبیعی” او می گوید.

“جستجوگری و قارچ شکار هستند و کمال اجتماعی, فاصله, فعالیت,” با توجه به تیم کلمن, شهرهای دوقلو جستجوگری مربی و رئیس جمهور از مینه سوتا Mycological Society, یک گروه اختصاص داده شده به مطالعه قارچ ها و قارچ ها. کلمنس می گوید شما می توانید شکار قارچ های خوراکی, انواع توت ها و آجیل در بسیاری از پارک های ایالتی و مدیریت حیات وحش مناطق و حتی در حیاط خلوت خود را.

به یاد بگیرند که چگونه کلمنس در حال برنامه ریزی برای ارائه کارگاه های آموزشی و آموزش آنلاین ویدئو کنفرانس در صورت لزوم از طریق کسب و کار خود را اغاسی جستجوگری Co. (اغاسی foraging.com). کلمنس همچنین توصیه می کند یک زن و شوهر از کتاب “از Forager را برداشت” یک راهنمای به گیاهان وحشی خوراکی توسط ساموئل Thayer و “قارچ از میانه” یک قارچ field guide by Michael Kuo و اندرو Methven.

در آب

اگر شما خود را نمی, قایق رانی, آن را خیلی دیر نیست برای خرید قرض گرفتن یا اجاره یک به روی آب نشان می دهد امیلی Broderson رئیس جمهور از مینه سوتا قایق رانی انجمن.

برنامه های مانند می سی سی پی رودخانه دست و پا زدن سهم (paddleshare.org) اجاره قایق در پنج دوقلو شهرهای محل با استفاده از یک دوچرخه-مدل های که در آن قایق به پایان می رسد و زندگی جلیقه در حال بررسی خارج از قالبهای و تمیز بین کاربران است. Broderson می گوید شما می توانند یاد بگیرند که پارو اصول با نگاه به فیلم آموزشی در یوتیوب. اما همیشه پوشیدن یک ژاکت زندگی و رفتن با او می گوید.

مینیاپولیس قایقرانی (مرکز sailmpls.org) در حال برنامه ریزی برای برگزاری یادگیری به بادبان کلاس های تابستان امسال در Bde Maka Ska در مینیاپولیس با توجه به قایقرانی مرکز, مدیر اجرایی, Ted Salzman.

نمونه شامل ارائه آموزش برای بچه ها و بزرگسالان و پدر و مادر/کودک کلاس. اگر شما در حال حاضر می دانم که چگونه به بادبان اما قایق خود را نمی خرید $350 yearlong عضویت قایقرانی مرکز شما دسترسی به این سازمان ناوگان از قایق است که طیف وسیعی از تک فرد لیزر برای پرچمدار keelboats.

اگر شما بوده ام از دست رفته انجام دور در ورزشگاه خود را سعی کنید پریدن در یک دریاچه محلی. برخی از پارک محدودیت در باز کردن آب شنا یا ممکن است بسته اند سواحل, اما بسیاری از دولت ها دریاچه ها و سالن های خوبی برای ورزش شنا, با توجه به دیو کامرون یک مربی شنا در YWCA در مینیاپولیس که شنا در سراسر کانال انگلیسی دو بار.

کامرون نشان می دهد که افراد جدید به دریاچه شنا اقامت در تعیین شنا مناطق و یا در نزدیکی ساحل. وقتی که شما آماده برای سرمایه گذاری دورتر از آن به دریاچه همیشه شنا کردن با یک فرد یا یک گروه پوشیدن لباس رنگ روشن کلاه شنا و دو شنا شناور برای افزایش دید خود را به boaters. این شناورها نیز به طور معمول از ویژگی های یک ظرف محفظه که در آن شما می توانید کلید های خود را و یا تلفن.

یک دست کت و شلوار یا شورت neoprene می توانید با کمک گرما و اضافه کردن شناور. توپی های گوش و بینی و کلیپ ها می تواند کمک به جلوگیری از واکنش های آلرژیک به گرده که جمع آوری در سطح آب. هرگز شنا هنگامی که وجود دارد احتمال رعد و برق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>