خوشه COVID-19 موارد در جنوب ایالت مینه سوتا به بازگشایی میله

Category: کیمیا | No comments

یک خوشه از COVID-19 موارد به بزرگسالان جوان آشامیدنی در جنوب ایالت مینه سوتا بارها مطرح شده و نگرانی مقامات بهداشتی دولت هر چند که مشخص نیست که آیا عفونت باعث خواهد شد بیشتر بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

در حالی که بزرگسالان جوان هستند کمتر احتمال دارد که دچار موارد شدید آنها می تواند کاتالیزور برای موج دوم COVID-19 در مینه سوتا و گسترش بیماری های عفونی به افراد در معرض خطر بیشتری گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

“به مردم شما می دانید با بهره گیری از یک بیت از آزادی است که ما در حال حاضر [ما می خواهیم به مطمئن شوید] است که آنها در حال آگاه از این واقعیت است که آنها می تواند یک عامل خطر برای شخص دیگری” Ehresmann گفت. “حتی اگر آنها ممکن است در معرض خطر ابتلا به عوارض آنها هنوز هم می توانید COVID فقط به عنوان به راحتی به عنوان هر کس دیگری و به عنوان یک نتیجه آنها می توانند آن را به دیگران گسترش سهوا.”

برخی از تقریبا 100 بزرگسالان جوان آلوده در طول بازدیدکننده داشته است به میله های در ژوئن 12 و 13 — اولین آخر هفته آنها بازگشایی شد — کار در مراقبت از کودکان. دیگران کار در مراقبت های بهداشتی امکانات و با مردم بیشتر در معرض خطر شدید COVID-19.

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش پنج مرگ و میر بیشتر در یکشنبه آوردن مجموع برای این بیماری همه گیر به 1,397 — با 1,102 رخ داده در دراز مدت مراقبت از امکانات.

دولت نیز گزارش داد در مجموع 33,763 آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 و اندکی چشم انداز مثبت این هفته بستری شدن در بیمارستان — با 340 نفر بستری شده به علت عفونت و 160 نیاز به مراقبت های ویژه.

روزانه مورد رشد زوال یافت در مینه سوتا در این ماه با 304 موارد گزارش شده در روز چهارشنبه که در زیر قله از 847 موارد گزارش شده در مارس 23. این رخ داده است با وجود محدود بازگشایی در ماه ژوئن از رستوران ها و کافه و مراکز ورزشی و سالن ها و مکانهای تفریحی و تظاهرات توده ای و شورش های زیر با پلیس از قتل جورج فلوید است که می تواند گسترش ویروس.

آبی زمین شهرستان است که در میان شهرستانهای متاثر از انتقال میله های رمان کروناویروس که باعث COVID-19. فعالیت نزدیک به دو برابر وجود دارد از 142 COVID-19 موارد و صفر و میر در آغاز این ماه به 265 موارد و دو کشته و چهار شنبه.

رایگان تست در چهار سایت های جامعه در مینیاپولیس و سنت پل به پایان رسید و در روز چهارشنبه با مشتقات جزئی نتایج نشان ناچیز تاثیر اعتراض به فعالیت در COVID-19 مورد رشد. حدود 1.5 درصد از 7,706 آزمون از دو هفته در این سایت تبدیل شده تا مثبت برای ویروس.

نتایج را نشان می دهد اختلاف در گسترش ویروس ، مثبت رای سفید از افراد در این آزمون سایت تنها .2% نسبت به 1.3 درصد در میان مردم سیاه و سفید 5 درصد در میان آسیایی ها و 7.4% در میان Latinos.

اقلیت ها تنها تا 40 درصد از آزمایشات اما 90% موارد مثبت شناسایی شده در این سایت. آنها احتمالا نمی آلوده در طول تظاهرات Ehresmann گفت: اما بسیاری از کار در پایین دستمزد مشاغل که آیا در حال حاضر کار از خانه و گزینه های خود را افزایش عفونت خطرات.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال ساخت تست در دسترس ما جمعیت از رنگ و بومی جمعیت” Ehresmann گفت.

مرگ برآورد کاهش

هجوم اخیر افراد جوان با COVID-19 ممکن است منجر به مرگ و میر بیشتر مگر اینکه آن مردم گسترش این ویروس به دیگران بیشتر در معرض خطر است. Minnesotans 70 و بالاتر را تا 12 درصد از موارد شناخته شده و 82 درصد از مرگ و میر در حالی که Minnesotans 40 و جوان را تا 66 درصد از موارد شناخته شده اما 2 درصد از مرگ و میر.

گزارش روز چهارشنبه از CDC برجسته چگونه افراد جوان گسترش این ویروس اشاره کرد عفونت 60 از 183 دانش آموزان از دانشگاه تگزاس که مورد آزمایش قرار گرفتند برای COVID-19 بعد از رخصتی بهار, سفر به کبو سن لوکاس مکزیک است.

یک پنجم از دانش آموزان که تست مثبت بود و بدون علائم است که یک نگرانی به دلیل آن معنی است که آنها را حمل می کردند و به طور بالقوه گسترش این ویروس بدون دانستن آن.

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در روز چهارشنبه کاهش آن COVID-19 برآورد مینه سوتا از 3,191 مرگ و میر به 1,797 توسط Oct. 1.

کاهش رخ داده است به دلیل رشد در موارد و مرگ و میر کاهش بیش از انتظار در هفته گذشته گفت: دکتر تئو Vos استاد بهداشت معیارهای علم در IHME در واشنگتن است. “که البته چیز خوبی است و دیگران الگوی است که ما متاسفانه در چند ایالت دیگر در جنوب و غرب است.”

عدم افزایش موارد با توجه به Floyd تظاهرات در مینیاپولیس و سنت Paul پشتیبانی از این نظریه است که مردم در کمتر از خطر قرار گرفتن در معرض رمان کروناویروس که باعث COVID-19 زمانی که خارج از منزل.

مقامات بهداشت نگران با وجود کاهش خطرات ناشی از انتقال زیرا معترضان شده بود آواز و مناجات در حالی که با هم بسته بندی شده و نفس نفس زدن و سرفه زمانی که گاز اشک آور استفاده شد و برای متفرق کردن جمعیت.

فقدان یک چشم انداز مثبت قابل توجهی در موارد مربوط به تظاهرات تعجب آور Dr. Bill Roberts, یک استاد پزشکی خانواده در دانشگاه مینه سوتا اما کمک خواهد کرد که اطلاع درک در مورد انتقال خطرات و محیط های که امن تر از دیگران است.

“امن ترین موقعیت است که در خارج از منزل همراه با نسیم ملایم و حداقل امن است یک اتاق کوچک بسته بندی شده با مردم با کسی است که تنفس این بیماری در شما,” او گفت:. “در این میان وجود دارد به اوج نقطه ای که آن را امن تر به تر نمی شود. من فکر می کنم ما شروع به یادگیری که در طول زمان.”

پایین, هوای آزاد, خطر تا حدودی اطلاع از آخرین تصمیم رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دولت و مقامات بهداشتی به مجوز بیشتر, هوای آزاد, جوانان در فعالیت های ورزشی است.

دولت ارشاد اجازه کامل شیوه ها و داد و بیداد شروع روز شنبه و بازی در برابر مخالفان از جوامع دیگر در دو هفته. داخل سالن ورزشی می توانند رزومه ژوئیه 1.

Ehresmann گفت: باد و جریان هوا پراکنده می کنند این ویروس کاهش قرار گرفتن در معرض خطرات.

یک مطالعه در هفته گذشته در مجله بیماری های عفونی نیز در بر داشت که نور خورشید می تواند تفاوت را.

آن را شبیه سازی فروپاشی aerosolized قطرات حمل این ویروس را در بر داشت و آن را به مدت شش ساعت در زیر آفتاب تابستان 19 دقیقه تحت پاییز/زمستان آفتاب سطوح و 125 دقیقه بدون نور خورشید.

Ehresmann گفت که او امیدوار است مردم با در نظر گرفتن این محافظ به نفع زمانی که تجمع این تابستان که میله می تواند هدایت جمعیت از مردم در خارج از منزل زمانی که ممکن است.

مردم نیز باید اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله او اضافه شده است.

“من می دانم آن را دشوار است به مصرف نوشابه های بالغ با پوشیدن ماسک,” او گفت:, “اما لطفا پس از فاصله اجتماعی و مطمئن شوید که شما آگاه از خطر COVID انتقال در یک محیط گروه.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>