آیا شما می دانید ؟ وجود دارد یک بار حمام در سواحل Bde Maka Ska

Category: کیمیا | No comments

این Calhoun, ساحل, حمام ساخته شده بود در ساحل شمالی از آنچه که در حال حاضر Bde Maka Ska در سال 1912. جامد بتن. ساحل اینجا بهتر از بقیه از ساحل به دلیل ریز دانه های شن و ماسه از ته دریاچه شد بريدن و سپرده حمام.

بیش از 116,000 شهروندان با استفاده از امکانات آن برای اولین بار در سال است. اصلی حمام به حال یک ویژگی جالب: بدون سقف. شما ممکن است فکر می کنم که اهمیت کمی پس از یک روز بارانی نمی خواهد که بسیاری از bathers. درست است. اما آن را نیز بدان معنی است که افراد ساکن در طبقه فوقانی Calhoun باشگاه ساحل ساخته شده بود که در سراسر خیابان را سال بعد می تواند دوربین دوچشمی و زیبا. یک سال 1950 ستاره روزنامه مقاله شامل تصاویری از باز هوا “زیرچشمی نگاه کردن-a-Boo انداز” و گفت: حمام بود میله میله برای تخریب.

اما یک سال 1955 داستان اشاره می کند که در سال 1912 حمام هنوز ایستاده بود و به زودی در اندازه کاهش می یابد. (مقاله waggishly سرزنش حالا — کوچکتر مناسب کوچکتر رختکن!) ناقص ساختار تحمل ’60, ’70 و هنوز hunkered در ساحل در یک سال 1983 عکس هوایی, اما رفته بود در یک سال 1993 روگذر تصویر.

بوی مرطوب و سرد و مرطوب بتن احتمالا ناپدید شد چند سال بعد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>