همه چیز من می دانم که در مورد مردم سفید گرفتم در رسانه های اجتماعی

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Everything I Know About White People I Learned on Social Media

تصویر: شاتر

من با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار یادگیری است.

از آنجا که من در اطراف بعدم وجود مردم زنده با بعدم مردم و حتی مراقبت از یک سگ سیاه در یکی از بlackest شهرستانها در امریکا تنها بینش من به زندگی این است که چک کردن قفقازی اینترنت و یا تماشای قسمت های تکراری از یک مجموعه مستند به نام دوستان (شما بچه ها آن را دوست دارم. آن را در مورد افراد نیست قفل کردن درهای خود را در حالی که زندگی در روستایی جرم-رایگان-سفید مدینه فاضله به نام “منهتن.”)

تبلیغات

به هر حال بسیاری از شما ممکن است بدانید که بسیاری از این مسائل اگر شما سفید همکاران. اما در اینجا برخی از چیزهایی که من از این دنیا سفید وب.

1. آنها واقعا نگران شیکاگو است.

من نمی اشتراک فرض سفید برتری اما مردم سفید در واقع نمایش برتری نژادی در یک منطقه. هر زمانی که شما بخواهید به نحوی که آنها قادر به می دانم که دقیقا چگونه بسیاری از مردم در شیکاگو در یک آخر هفته ویژه.

تبلیغات

حتی اگر شیکاگو ندارد یکی از top 30 قتل نرخ در امریکا اگر شما جرات ذکر است خشونت پلیس و نژاد پرستی و تیرباران های دسته جمعی و یا هر نوع خشونت مردم سفید بلافاصله آورد تا شیکاگو.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون
تبلیغات

2. آنها معتقدند هر چیزی.

جالب است که چگونه آنها را تماشا خواهد کرد فاکس نیوز گزارش در مورد antifa, بر این باورند که کروناویروس یک توطئه و اشتراک به طور خودکار به کلمات از یک دروغگو شناخته شده مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آنها حاضر به این باور حقایق و آمار و داده های واقعی در مورد هر چیزی که مگس ها در صورت از اعتقادات خود.

تبلیغات

یکی از مورد علاقه های اخیر تئوری های توطئه است (و من متاسفم برای شما ارسال کردن این سوراخ خرگوش) است تعداد افرادی که بر این باورند که جورج فلوید کشتن یک جعل ایجاد شده توسط اوباما و “دولت عمیق.”

تبلیغات
تبلیغات

3. اما “نه همه مردم سفید”

چون من یکی از محبوب ترین نام ها در امریکا, من باید اعتراف که من مشروط به فرض مردم در حال صحبت کردن در مورد من وقتی که آنها می گویند به نام “مایکل” و یا حتی استفاده از عبارت “Bعدم وجود مردم است.”

تبلیغات

هنگامی که مکانیک می گویند شما باید خود را تغییر دهید روغن هر 5000 مایل مردم در اتومبیل های الکتریکی نمی لوله تا با “نه همه ماشین!” مردم سفید نیست دارای حدت ذهنی به رسمیت شناختن است که عبارت “مردم سفید” نیست و با اشاره به “همه مردم سفید” از آنجا که هیچ کس تا به حال به معنی “همه”.

تبلیغات

برای مثال یک بعدم پسر به نام مایکل پلیس در شیکاگو است.

من فکر نمی کنم من خونریزی.

4. آنها به شما بگویم آنچه که آنها انجام نداده است.

مردم سفید هرگز فاش مفرد لحظات در زندگی خود را هنگامی که آنها مرتکب یک عمل نژادپرستی. آنها خواهد شد اما به شما یادآوری چگونه بسیاری از بردگان اجداد خود نمی خود را چگونه بسیاری از بفقدان دوستان آنها کامل حسابداری negro خون است که در خانواده خود و که یک بار آنها را متوقف کسی از نژادپرستانه بودن.

تبلیغات
تبلیغات

و من می توانم بگویم چرا که یکی از خواهران دو سفید کودکان است.

آنها به تصویب رسید.

و بله کلم پچ بچه ها را حساب کند. جلوگیری نژادپرست است.

5. آنها مختلف بهداشت رژیم.

من یک نظریه: tاو سفید افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک ها سفید است مردم نمی شستن پاهای خود را. من شرط می بندم اگر ما جستجو این افراد در خانه های ما پیدا کردن که آنها با استفاده از شامپو بدن و صابون خود را نمی یک لیف حمام.

تبلیغات
تبلیغات

یک روز ما میخوایم یاد بگیرند که نژادی شکاف ثروت این بود که تمام پول سفید مردم را نجات نمی گرفتن دوش طولانی, خرید لیف ماساژور و یا با استفاده از فوق العاده صابون در اندام.

تبلیغات

و من می دانم که برخی از مردم در حال رفتن به خواندن این پست و می گویند که من در حال معکوس نژادپرستانه و اضافه کردن:

“اگر چه من گفت: همه بعدم مردم مجرمان چرا که آنچه که من دیدم در Instagram?”

تبلیغات

پاسخ من?

“که گفت:” همه؟’

ببینید… من یادگیری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>