گرجستان (در نهایت) می گذرد یک جنایت نفرت لایحه

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Georgia (Finally) Passes a Hate Crime Bill

عکس: Chandan Khanna (خبرگزاری گتی ایماژ)

گرجستان فقدان هر نوع قانون برای محاکمه جنایات نفرت آمد و تحت تمدید موشکافی پس از قتل Ahmaud Arbery در ماه مارس است. پس از سالها موفق قانون, دولت در نهایت به تصویب لایحه ای است که اجازه خواهد داد که دادستان جنایات نفرت.

تبلیغات

ایسنا گزارش که روز سه شنبه بعد از ظهر گرجستان قانونگذاری ایالتی به تصویب HB426 توسط یک 47-6 رای در سنا ایالتی و 127-38 در خانه دولت. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) گفت که او در نظر دارد برای ثبت نام در این لایحه در انتظار بررسی قانونی است. این لایحه نیاز شدیدتر صدور حکم برای ارتکاب جرم با توجه به یک فرد “واقعی یا ادراک شده و نژاد و رنگ و مذهب و ملیت و جنسیت و گرایش جنسی و جنسیت و ناتوانی ذهنی یا ناتوانی جسمی.” این می تواند به معنای دیگر به زندان و یا جریمه اضافه علاوه بر صدور حکم است که به طور معمول ناشی از ارتکاب جرم.

از رادیو فردا:

تلاش های قبلی به تصویب جنایات نفرت لایحه در دولت به شک و تردید عمل. مجمع عمومی گرجستان در سال 2000 تصویب جنایات نفرت لایحه ای که به نام برای افزایش محکومیت برای جرایم انگیزه “تعصب و یا تعصب” اما در سال 2004 این لایحه بود زده گرجستان دیوان عالی کشور به عنوان unconstitutionally مبهم است. HB 426 گردد با بیشتر زبان خاص به دست آورد حمایت هر دو حزب و دقت به تصویب مجلس گرجستان در سال گذشته است. اما این مذاکرات در یک کمیته مجلس سنا قبل از مجلس موکول بیش از coronavirus نگرانی در ماه مارس است.

پس Arbery کشتن است “نوظهور تجدید حیات علاقه به ساخت مطمئن شوید که گرجستان می شود این در کتاب” گرجستان نماینده کارن بنت رئیس گرجستان قانونی سیاه حزبی گفت: CBS News در ماه گذشته. زمانی که قوه مقننه از سر این ماه طرفداران حمایت از این لایحه جمع آوری شده در دولت و کنگره, برگزاری, تا علائم نشان Arbery و جورج فلوید, سیاه مرد که مرگ در بازداشت پلیس در مینه سوتا برانگیخته ملی خشم و اعتراض.

تبلیغات

چند سناتور امور خارجه در زمان طبقه برای توصیف تجارب خود را با تبعیض نژادی. دموکراتیک بهداشت ، Donzella جونز یک زن سیاه و سفید و دقیق تجارب دوران کودکی او از دانش آموزان سفید خواستار نژادی تهمت و یک نمونه که در آن یک بطری پرتاب شد در حالی که او منتظر اتوبوس. “آن زمان برای گرجستان به افزایش است و نشان می دهد که ما را نه برای جنایات انجام شده از نفرت. بله, ما می توانیم در مورد اینکه اما ما می توانیم قوی تر مجازات در جایی که ممکن است جلوگیری کسانی که مرتکب این جنایات از انجام آن” جونز گفت.

در حالی که این توسعه مثبت آن یکی که در زمان به طور کامل بیش از حد طولانی—منt نباید گرفته اند بسیار سیاه مرگ برای قانونگذاران جمهوری خواه در نهایت به عمل آورند. “ما هیجان زده است که این [جنایات نفرت] قانون است و در نهایت پس از گذشت سال از, حمایت, اما اجازه دهید روشن است — ما خواهد نکنید که این لایحه تنها به نور آمد پس از 14 سال تاخیر جمهوری خواه تحت رهبری قتل مرد سیاه و سفید در برابر چشمان ما و درد جوامع به حاشیه رانده شده در سراسر کشور ما” حزب دموکرات گرجستان تکرار در بیانیه ای.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

جمهوری خواهان مجلس سنا جلب اختلاف زمانی که آنها در تلاش برای افزودن اصلاحیه به این لایحه که اضافه کردن جرم و جنایت نفرت حمایت از پلیس. کسانی که مخالف استدلال کرد که پلیس و اولین پاسخ دهندگان در حال حاضر اعطا متعدد تحت حمایت قانون و آن را تضعیف می کند نمادین هدف از این لایحه برای مبارزه با نفرت در برابر جوامع به حاشیه رانده شده به خصوص با توجه به اینکه اجرای قانون است که اغلب مسئول خشونت تحمیل شده بر گفت: جوامع است.

اصلاحیه زده بود از این لایحه در دو حزبی سازش هنوز گنجانده شد در HB838 جداگانه لایحه که او نیز در گذشت جمعه و شامل حمایت از اولین پاسخ دهندگان که در حال هدفمند با توجه به خط خود را از کار. گرجستان دموکرات گفت که HB838 شد “از طریق” دولت خانه توسط خواهان.

تبلیغات

باید این لایحه به قانون امضا شود, کارولینای جنوبی, وایومینگ و آرکانزاس خواهد بود که فقط متحده بدون جرم و جنایت نفرت قوانین CBS یادداشت ها. ضد افترا لیگ همچنین مکان های ایندیانا که در لیست تماس های اندازه گیری آن در سال گذشته تصویب “problematically وسیع است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>