شنوایی بیشتر آتش بازی بیش از حد معمول این ماه ؟ شما تنها نیستید

چهارم جولای است که هنوز هم بیش از یک هفته دور. اما در محله های سراسر مینیاپولیس, جشن شده اند که در تمام ماه مشخص شده توسط ساعت خشن نمایش آتش بازی شب پس از شب.

در واقع ساکنان از شهرستانها در سراسر کشور گزارش شده است مقادیر غیر معمول از آتش بازی در رسانه های اجتماعی. بسیاری می گویند این شب پر با رنگی درخشان انفجار به نظر می رسد به آغاز زودتر از گذشته است.

برای جین Torma آتش بازی شده اند شبانه وقوع پس ممکن است در درجه اول به غرب از خانه اش در نزدیکی شمال محله. او گفت که او است شنوای صاعقه وار رونق نیست کمی fizzles.

“آنها در حال بزرگ بسیاری از آنها بسیار بزرگ و مقدار زیادی از زمان آنها یکی پس از دیگری” Torma گفت. “این فقط احساس می کند مانند آن را بسیار متفاوت در این تابستان.”

تنها سه نوع از آتش بازی در حال قانونی در ایالت مینه سوتا: sparklers مخروط و لوله منتشر می کنند که جرقه و چیز تازه ای مانند حزب poppers یا مار. هر چیزی که مگس و یا منفجر می شود مجاز نیست با توجه به آتش سوزی در دولت مارشال وب سایت.

وجود دارد 291 آتش بازی شکایات گزارش شده به مینیاپولیس 311 در سه هفته اول ماه ژوئن — 30 برابر افزایش بیش از مدت مشابه در سال گذشته با بخش عمده ای از این گزارش که از جنوب مینیاپولیس و از سمت شمال با توجه به اطلاعات وارد شده توسط شهر مینیاپولیس. قبل از مارس 2019, 311 نیست به طور خاص پیگیری آتش بازی شکایات.

همسایگان گرفته اند به توییتر ق و همسایه به دریچه ناکامی های خود را در مورد سر و صدا است که اغلب همچنان به خوبی به صبح زود بدون توجه به الگوهای خواب را مختل حیوانات خانگی و کسانی که مبتلا به PTSD. متعدد کاربران رسانه های اجتماعی باید شناور نظریه که شبانه barrages مربوط به ناآرامی های پس از کشتن جورج Floyd — در سراسر کشور هماهنگ روانی حملات توسط پلیس سفید supremacists یا antifa فعالان. اما شواهد کمی ارائه شده برای حمایت از ادعای تلاش سازمان یافته.

صرف نظر از منبع ترقه فقط در مورد هر کس موافق این طبیعی نیست.

“این واقعا غیر معمول برای محله ما” گفت: Janine Munson. یکی از سنت آنتونی غرب در, غرب, مینیاپولیس, Munson شنیده است صدای آتش بازی شبانه پس از Juneteenth ژوئن 19, جشن پایان برده داری.

“این واقعا مختل صلح” او گفت:.

توضیح اخیر سنبله در فعالیت ممکن است نیاز به یک توطئه است. آتش بازی خرده فروشان در کشورهای دیگر هستند گزارش افزایش فروش در مقایسه با سال های گذشته گفت: Julie Heckman, مدیر اجرایی آمریکایی فشفشه ارتباط صنعت و تجارت ،

“روز یادبود نوع از ابتدای تابستان است که در آن ما شاهد یک چشم انداز مثبت در فروش. آن را فقط رفته gangbusters از آن پس” Heckman گفت. “ما می بینیم که در ادامه حق را از طریق چهارم جولای.”

در پرسکات, Wis., کمتر از یک ساعت از مرکز شهر, مینیاپولیس, کسب و کار پررونق است در آتش بازی پیروزی. اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر مدیر فروشگاه تنر DeGross گفت که او تا به حال یک خط از مشتریان.

“ما به ظاهر شلوغ تر از نرمال” DeGross گفت. “در مورد دو بار به عنوان مشغول به عنوان آنچه که من برای برنامه ریزی. … ما شاهد جنون مطلق رفتن در اطراف در اینجا.”

DeGross گفت که او فکر می کند که چشم انداز مثبت در فروش است که به احتمال زیاد با توجه به لغو از فارغ التحصیلی و تاریخ 4 ژوئیه جشن به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“مردم [در حال] نشستن در خانه خسته به دنبال منفجر کردن بخار,” او گفت:. “بنابراین به معنای واقعی کلمه منفجر کردن بخار.”

ویسکانسین نیاز خریداران برای خرید یک دلار و 3 مجوز که اجازه می دهد تا آنها را به داشتن و حمل و نقل یک آرایه وسیعی از آتش بازی. هنوز هم بسیاری از باقی می ماند غیر قانونی به استفاده از خارج از مناطق تعیین شده و بدون یک مجوز جداگانه صادر شده توسط مقام های محلی — هر چند اجرای اغلب سهل انگار.

حدود 90 درصد از این پیروزی پایه مشتری می آید از مینه سوتا DeGross برآورد شده است.

Heckman گفت که او نمی تواند مطمئن باشد که چرا آتش بازی در حال پرواز کردن قفسه اما او موافقت کرد COVID-19 است که احتمالا بخش بزرگی از آن است.

“مردم قفل شده را برای سه ماه و نیم با هیچ چیز به انجام,” او گفت:. “آب و هوا رو خوب و مردم به دنبال نوعی از سرگرمی است.”

آتش بازی بودند غیر منتظره ای شایع در آخر هفته گذشته در مرکز شهر غرب — منطقه ای که در آن چنین عینک نیست معمولی گفت: Michelle Schulp ساکن.

“این طولانی بود و بسیار بد در شنبه شب” Schulp گفت:, و اضافه کرد که او نگه داشته بود تا حدود 4 صبح یکشنبه. “در همه جا در تابستان برخی از مردم روشن کردن برخی از وسایل آتش بازی خود را تنها طبیعی است. اما این بسیار بلند بسیار بزرگ و در رفت و در فواصل زمانی بیش طول چهار ساعت است.”

در صبح Schulp راه می رفت به پارکینگ درب بعدی در بر داشت و چندین لوله برای راه اندازی خمپاره قدرتمند نوع توپخانه پوسته firework.

“این نمی مانند و ترقه” Schulp گفت. “این بزرگ بود و با صدای بلند شبیه به این نوع از مسائل شما می خواهم در چهارم ژوئیه حرفه ای.”

آن را بعید است که در این نمایش دیده می شود در ویدئوها از شهرستانها در سراسر کشور در حال pro-با کیفیت آتش بازی Heckman گفت.

“من باور دارم که در برخی از شهرستانها که در آن ما شاهد آن هستیم این است که مصرف کننده آتش بازی هوایی دستگاه های که پشت سر هم کمتر از 200 پا در هوا” Heckman گفت. “آنها یک مینی نسخه از آنچه حرفه ای ها استفاده کنید.”

هر کس به سرزنش Munson امید او سنت آنتونی غرب محله به زودی به حالت عادی بازگشت. او و شوهرش باغبان مشتاق و به طور معمول صرف شبهای تابستان در خارج,چت

“آن را هدایت موضوع گفتگو و ما واقعا قادر به تمرکز بر روی هر چیزی غیر از سر و صدای آن را ایجاد” Munson گفت: از ترقه. کور خود را basset hound کلئوپاترا است fazed برای تلفن های موبایل, او گفت:. اما مولی به basset hound آنها از دست رفته در ماه نوامبر خواهد بود با داشتن یک زمان سخت.

“او همیشه تاکید کرد که سر و صدا” Munson گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de