خانه شنوایی در لایحه Barr به سرعت تبدیل به خرده نسخه Romper Room

Category: کیمیا | No comments


Rep. Louie Gohmert, R-Texas, speaks during the House Judiciary committee hearing on “Oversight of the Department of Justice: Political Interference and Threats to Prosecutorial Independence”, on Capitol Hill on June 24, 2020 in Washington DC.

Rep. کابل R-تگزاس صحبت می کند در کمیته قضایی مجلس شنوایی در “نظارت وزارت دادگستری: دخالت های سیاسی و تهدید به دادستانی استقلال” در کاپیتول هیل در 24 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.
عکس: سوزان والش (گتی ایماژ)

آنها حتی نمی تواند آن را از باز کردن اظهارات قبل از اینکه یک جمهوریخواه مجلس رفت و با تمام برادر بزرگتر انگشت-در-شما-صورت-اما-من-نه-لمس-شما سطح خرده.

تبلیغات

با توجه به اخبار یاهو, چهار شنبه خانه قضائیه جلسه کمیته قرار بود یک فرصت برای سابق وزارت دادگستری کارگران را به طور کامل توضیح سطح از ترور دادستان ویلیام Barr, نام بد جان گودمن قادر است. مدت کوتاهی پس از معاون سابق دادستان کل دونالد Ayer به نام Barr “بزرگترین تهدید در طول عمر من به ما حکومت قانون” کل نشان می دهد رفت و به گه.

دیروز بنا به گزارش ها بیش از اختصاص پنج دقیقه را به خود بیانیه افتتاحیه و Rep. کابل (R-تگزاس) که همواره بر او خرده شروع به کوبیدن بر روی میز خود را به قطع Ayer اظهارات.

تبلیغات

از اخبار یاهو:

رئیس کمیته جری Nadler به نام “به طور منظم به منظور” اجازه می دهد تا Ayer به پایان بیانیه خود را.

“ما راه را فراتر از به طور منظم, منظور,” Gohmert جامعی.

تشکر. هنک جانسون D-Ga., خواست Nadler به تماس برای گروهبان در اسلحه به “جلوگیری از اختلال در این نشست است.”

“من می توانم شنیدن این شاهد عینی” جانسون گفت. “این یک شاهد بسیار مهم است.”

“او فراتر از زمان خود” Gohmert گفت. “و اگر هیچ قوانین در مورد زمانی که شما می توانید صحبت کنید هیچ قوانین در مورد زمانی که شما می توانید سر و صدا.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

سپس Gohmert با سگ ماده الاغ در ادامه به بانگ بر روی میز خود, چرا که به عنوان یک مرد سفید پوست او می تواند “سر و صدا” تا آنجا که او می خواهد و او آن را می داند.

دموکرات ها به دنبال در هر یک از دیگر مانند “Yo” آیا به نظر شما این گه؟” حتی برخی از آنان خواسته است که Gohmert که به نظر می رسد مانند یک نژادپرست شست و حذف از پنل اما Nadler همچنین یک مرد سفید پوست بود متوقف کرد چرا که او نمی داند که چگونه برای حذف یکی دیگر از مرد سفید از فضا; فکر می کنم همه مسلح سفید اراذل و اوباش که با هجوم به Michigan state خانه چند هفته بازگشت.

تبلیغات

بنابراین اساسا Gohmert را بهره برداری بدون کنترل رفت و Ayer مجبور شد به پایان سخنان خود بیش از سر و صدا.

تبلیغات

Rep. داگ کالینز (R-Ga.), که انتهایی تنها Rep. مت Gaetz (R-Fla.) در “بزرگترین احمق” دسته البته تا به حال به صحبت کردن و توجه داشته باشید که Nadler اجازه ندارد “capriciously تعیین پنج دقیقه قاعده در هوی و هوس از آنچه که او می خواهد” را متهم به نیویورک از حزب دموکرات از “خودسرانه تصمیم گیری زمانی که پنج دقیقه قانون اعمال خواهد شد و زمانی که آن را نمی خواهد اعمال” تپه یادداشت ها.

Nadler اشاره کرد که Collins نیاز به پیدا کردن یک صندلی و نشستن, نوجوان آسیایی, در آن قبل از او به کار گرفته اند و اعلام دانستنی نقطه سفارش” کالینز مقابله که Nadler بود “نه اظهار داشت: تشخیص راه از در حال اجرا این کمیته در 18 ماه” است که سفید و کنگره صحبت می کنند “شغل شما این است برای بررسی مانتو.”

تبلیغات

چهارشنبه شنوایی قبل از آن را تبدیل به یک زمین بازی مهد کودک با بزرگسال در اتاق قرار بود “به بررسی بر اقدامات به عنوان دادستان کل از جمله دست زدن به مولر گزارش و همچنین نقش او در وادار کردن جفری برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک که انجام شده است برای جدا کردن تحقیقات است که می تواند عملکرد نامطلوب نتایج جستجو برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” یاهو نیوز گزارش.

خانه حزب دموکرات در تلاش بودند برای ریختن به نور در آنچه شهود کرده بود به نام عدالت گروه سیاسی در بر تصدی.

تبلیغات

هارون Zelinsky دستیار آمریکا وکیل که قبلا مفصل به ویژه وکیل رابرت مولر روسیه تحقیقات گفت: در این پنل که او تحت فشار سنگین از “بالاترین سطح از وزارت دادگستری” به مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین و سفید دلال محبت راجر سنگ “شکستن” است که او در زمان به معنی حکم سبک تر.

اما بار نیست و از حمایت او را رد کرده است که او عمل نادرست و موافقت کرده است که به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس در جولای 28, که یک راه طولانی و دور و دانستن این دولت هر چیزی می تواند اتفاق می افتد قبل از آن.

تبلیغات

لذت بردن از خاتوله زیر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>