مینه سوتا در مجلس سنا جمهوریخواهان اعلام نظارت جلسات به ناآرامی در شهرهای دوقلو

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا جمهوری خواهان مجلس سنا روز پنجشنبه اعلام کرد قصد دارد برای برگزاری جلسات نظارت بر دولت و محلی در واکنش به ناآرامی و شورش لرزاند که دوقلو شهرستانها در روز پس از جورج فلوید مرگ است.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka گفت: جلسات تنظیم برای شروع 1 ژوئیه تمرکز خود را بر غارت و چپاول و آتش سوزی که آسیب دیده و یا تخریب بیش از 1000 سازه های سراسر شهرهای دوقلو از جمله مینیاپولیس’ سوم پلیس حوزه. حوادث منجر به ژوئن 10 سرنگونی یک مجسمه کریستف کلمب در دولت غیرقانونی نیز خواهد بود موضوع را بررسی کند.

“این بود که فقط در مورد آجر و ملات. زندگی مردم را در معرض خطر بودند و جمعیت بودند بدون کنترل” شرق Gull Lake جمهوری خواه گفت. “که مسئول اجازه می دهد خطر ابتلا به؟”

این اطلاعیه به شرح زیر افزایش تنش های حزبی بیش از تماس به آدرس نگرانی در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی ساختاری آورده به خط مقدم توسط Floyd به قتل در بازداشت پلیس.

تلاش برای رسیدن به توافق در اجرای قانون مسئوليت اقدامات و اقتصادی برای کمک به آسیب دیده دوقلو شهرستانها کسب و کار در طی یک جلسه ویژه سقوط اوایل روز شنبه پس از سنا نقل مکان کرد به موکول کردن مذاکرات به بن بست با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و DFL-چراغ خانه.

دموکرات ها از جمله Walz, لعنتی توافق قانونگذاران برای رفتن به اندازه کافی دور در طرح های پیشنهادی خود را و پایان دادن به جلسه ویژه در موعد مقرر. جمهوری خواهان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش حملات به رهبران دموکرات’ پیشنهادات و دست زدن به تظاهرات و شورش.

Gazelka احیا کسانی که انتقادات شنبه گفت: ترکیبات در روستایی در ایالت مینه سوتا منطقه نگران هستند با آنچه آنها را به عنوان “بی قانونی” در شهرهای دوقلو و “بسیار نگران مینیاپولیس و سنت Paul خواسته خواهد شد که به bailed با کل دولت است.” او گفت: هدف از نظارت کمیته به “سند و سوال بپرسید” در مورد آنچه اتفاق افتاده است و چرا.

یک سخنگوی سنا DFL جلسه گفت: اعضای مطلع نیست نظارت کمیته در نظر دارد پیش از اعلام عمومی.

نظارت پنل خواهد شد به ریاست اوباما سناتور. اسکات نیومن یک کمیته حمل و نقل صندلی از مینه سوتا مرکزی شهرستان Hutchinson.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>