مقامات mull اتهامات و عمومی هنر سیاست — پس از کنگره را کلمبوس مجسمه سرنگون

Category: کیمیا | No comments

سرنگونی مجسمه کریستف کلمب در دولت و کنگره در موجی از حملات در بناهای تاریخی در سراسر کشور باعث شده است تا مقامات دولتی به بازنگری سیاست های خود را در هنر حتی به عنوان آنها بررسی فعالان درگیر در این حادثه در خیابان.

“من درک می کنم متمم اول قانون اساسی حقوق, اما وجود دارد یک خط وجود دارد و زمانی که شما عبور از آن شما در حال برگزار شد با عنوان جرم جنایی مسئول گفت: امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون گفت.

دولت محققان همچنان به سعی کنید به تعیین که فراتر از جنبش سرخپوستان آمریکایی (هدف) رسمی که منجر به اعتراض درگیر شد در واقع پایین کشیدن مجسمه دو هفته پیش. بررسی خواهد شد و سپس تبدیل به شهرستان رمزی دفتر دادستان برای هزینه ممکن.

مایک Forcia هدف دوقلو شهرستانها رئیس و رهبر این گروه اعتراضی در مجسمه سایت روز آن سرنگون شد گفت: روز شنبه که او هنوز در انتظار به اتهامات برای آنچه اتفاق افتاده است. “من قبول آن را به طور کامل و هر چه در آن است 100 درصد” Forcia گفت. “هر چه برای من اتفاق افتاده است که نتیجه کمی نسبت به مکالمه دولت باید در این مورد.”

Forcia وکیل, جک برنج گفت که او امیدوار است که مقامات درگیر هستند به وضوح به این صورت است که اجازه می دهد کسانی که پایین کشیده مجسمه به توضیح دلایل خود را در یک انجمن عمومی.

اما در حالی که مقامات پتانسیل آماده اتهامات جنایی دولت هیئت مدیره است که مدیریت مجسمه و هنر در چامسکی در دیدار روز شنبه برای آغاز بحث و گفتگو در مورد بناهای عمومی این نمایش در زمانی که مجسمه ها به طور خاص در حال ظهور به عنوان یک فلش نقطه در سراسر کشور در این کشور در حال انجام نژادی حساب.

هدف معترضان کشیده پایین نزدیک به 90 سال از مجسمه در ژوئن 10, با استناد به مدت طولانی نارضایتی با 15 قرن ژنوایی اکسپلورر و اوایل نشین از آمریکا است. این یکی از یک لیست در حال رشد از مجسمه ها در زمینه قطع توسط معترضان در سراسر کشور, در سراسر کشور حساب بیش از نژادپرستی نهادی که به دنبال مارس 25 کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس.

این مجسمه در حال حاضر برگزار شد و در “محل نامعلومی” با توجه به پل pabst blue ribbon اجرایی دبیر کنگره منطقه ای معماری و برنامه ریزی (CAAPB). او گفت: آن را به اقامت وجود دارد در حالی که رهبران دولت کار جدید تعریف فرآیند برای از بین بردن مجسمه ها که توهین مدرن احساسات.

این یک بحث به احتمال زیاد به اکو در سراسر کشور به عنوان گروه هایی از معترضان هدف بیشتر و بیشتر مجسمه ها برای حذف یا defacement. در برخی از موارد حتی اشکال جسمانی خودت منع کن از چهره های تاریخی مانند اولیس گرانت که پشتیبانی از لغو بردگی کشیده شده است.

برای مینه سوتا این یک خاردار فرایند است که آماده دریافت به جریان روز پنج شنبه در معماری مدیره. این گروه مسئولیت مجسمه و هنر نمایش داده شده در اطراف دولت را St. Paul پردیس. آن است که به ریاست سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان. یک عضو از زمین باند Ojibwe, فلاناگان گفت که او نمی شد با عرض پوزش برای دیدن مجسمه قرار می گیرند.

در علاوه بر این به بحث های مقدماتی در جهت ایجاد یک خاص دادخواست فرآیند برای از بین بردن مجسمه pabst blue ribbon گفت: جلسه روز پنجشنبه که شامل یک مطلب جامع ارزیابی و بحث در مورد آنچه هنر می شود نمایش داده می شود و در اطراف کنگره.

تحت قانون کنونی pabst blue ribbon گفت: هر کسی می تواند درخواست حذف یک مجسمه اما هیچ معیارهای روشن برای هیئت مدیره به منظور بررسی این درخواست ها.

“وجود دارد هیچ روش دیگر از شما باید نوشتن CAAP هیئت مدیره است.” Pabst blue ribbon گفت. هیئت هرگز دریافت درخواست رسمی برای حذف کلمبوس مجسمه قبل از آن سرنگونی او گفت:.

“وجود دارد یک تعداد از سال که در آن این امر می تواند ضربه با رنگ قرمز یک بالون آب پر از رنگ قرمز در روز کلمب” pabst blue ribbon گفت.

آمریکایی های بومی به مدت طولانی گرفته شده با موضوع در حال حاضر بی اعتبار ایده که کلمبوس “کشف” آمریکا است. منتقدان خود را نیز به کافی شواهد تاریخی که او را به بردگی کشانده بومی ساکنان پس از ورود در غرب هند در 1490s و شاغل خشونت و خشونت برای سرکوب شورش های محلی.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: پس از این مجسمه افتاد که او همدردی با معترضان’ انگیزه اما که وجود دارد خواهد بود عواقب نافرمانی مدنی.

مجسمه ساخته و در سال 1931 بود راه اندازی شد و برای پرداخت توسط گروهی که سپس به نام خود, ایتالیایی, آمریکایی, از, مینه سوتا, pabst blue ribbon گفت.

“آن را در واکنش به anti-ایتالیایی نگرش در امریکا که در آن زمان” pabst blue ribbon گفت. “آنها برداشت معروف ترین ایتالیایی می تواند آنها را به نشان می دهد که ایتالیایی ها کمک کرده به امریکا است. این بود که در زمان های مختلف و دیدگاه های کلمبوس بسیار متفاوت بودند.”

ایتالیایی-آمریکایی از ایالت مینه سوتا ادامه داد: در دهه های جمع آوری کمک مالی برای نگهداری و تعمیر و نگهداری مجسمه است که روش استاندارد برای مجسمه سازی در خانه ملت زمینه.

این گروه که بعدها نام خود را کلمبوس یادبود جامعه است. آن را به طور رسمی منحل تنها سه سال پیش گفت: Kurt Vento یک دیرینه عضو و برادر مرحوم St. Paul کنگره بروس Vento.

“اگر آنها می خواهند به تعقیب این افراد که به آنها” Vento گفت. حداقل چند نفر تماس گرفته و او را به می گویند که آنها ناراحت شدند در آنچه اتفاق افتاد به مجسمه او گفت:.

“من یک مدافع برای چیزهایی که کلمبوس بود. یک بی عدالتی بزرگ انجام شد به سرخپوستان آمریکایی” Vento گفت. “من می گویند ایتالیایی آمریکایی به یک معامله بزرگ از شفقت برای سرخپوستان آمریکایی و ما به احترام آنها را به عنوان برادران و خواهران ما.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>