یکی از پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور اخراج شده اما لویی برنامه به طور کامل صندوق Police Dept. ساخته شده است که او ممکن است

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled One of the Cops Who Killed Breonna Taylor Has Been Fired, but Louisville Plans to Fully Fund the Police Dept. That Made Him Possible

عکس: لویی اداره پلیس (از طریق AP فایل)

بیش از 100 روز پس از برت Hankison barged به 26 ساله Breonna تیلور در Louisville, Ky., تیراندازی و او را به قتل سابق لویی پلیس مبارزه با مواد مخدر افسر اخراج شده از این بخش.

تبلیغات

Hankison است که موضوع از دو تجاوز جنسی تحقیقاترسما اخراج سه شنبه (قریب الوقوع خود ختم شد و اعلام کرد در هفته گذشته). Hankison است که تا کنون تنها افسر درگیر در تیلور مرگ به حذف از نیروی.

در Hankison را فسخ نامه رئیس پلیس Robert J. شرودر نوشت که Hankison “نمایش داده شدید بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان” زمانی که او از کار اخراج 10 عکس بر زور وارد خانه او در ماه مارس است. برخی از عکس های خود را وارد یک آپارتمان همسایه, یادداشت نامه ای که به اشتراک گذاشته شده در توییتر (h/t, ABC News).

تبلیغات

اقدامات خود را نقض حداقل دو نفر از LMPD دستورالعمل: آن اطاعت از قوانین و مقررات و همچنین استفاده از آن از نیروی مرگبار قوانین.

“در واقع ده دور شما از کار اخراج شدند به یک پاسیو درب و پنجره است که پوشش داده شده با مواد اولیه ای که به طور کامل شما مانع از تایید هر فرد به عنوان یک تهدید فوری و یا مهم تر از هر گناه افراد در حال حاضر” نامه متحده است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در این نامه همچنین اشاره Hankison قبلی انضباطی مسائل از جمله توبیخ سال گذشته که در آن او در بر داشت به درگیر در “بی پروا رفتار که مجروح یک فرد بی گناه.”

تبلیغات

“من خود را پیدا کنید انجام یک شوک به وجدان. من نگران و حیرت زده شما با استفاده از نیروی مرگبار در این مد” رئیس پلیس ادامه داد: پرداختن به Hankison به طور مستقیم. “اقدامات خود را آورده اند و بی اعتبار بر خود و گروه است.”

دو نفر دیگر از افسران که شلیک سلاح های خود را در تیلور آپارتمان Sgt. Jonathan Mattingly و افسران Myles Cosgrove باقی می ماند اداری انتقال. همان درست است از پلیسی که درخواست “بدون دست کشیدن از” حکم بر تیلور آپارتمان به عنوان بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر بررسی جاشوا Jaynes.

تبلیغات

پس از تیلور قتل در مارس 13, لویی مترو شورا به اتفاق آرا به تصویب رسید “Breonna قانون” که ممنوعیت LMPD از دنبال و با استفاده از “بدون دست کشیدن از” حکم و نیاز است که بدن دوربین های روشن برای هر جستجو. اما با وجود هفته از تظاهرات و جلسات و vigils بسیار کمی تغییر کرده است هر دو در تیلور مورد و با توجه به LMPD.

به عنوان محلی وابسته به ABC WHAS11 گزارش مترو شورا قصد ندارد پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس با وجود تکرار و تماس های خاص به انجام این کار از محلی سازمان دهندگان و فعالان است. در عوض برنامه های شورای re-چگونه اولویت بندی گروه خود را صرف $190.5 میلیون بودجه. با توجه به پیشنهاد طرح 5 میلیون دلار از بودجه پلیس (در حدود 2.6 درصد) را نسبت به لویی مقرون به صرفه مسکن صندوق (LAHTF) که تبدیل خالی و رها شده خواص به “خرید مستقیم و یا حداقل به فرصت خرید” گزارش WHAS. یکی دیگر از 2.5 میلیون دلار را برای برنامه های که پشتیبانی تعمیر خانه تعمیر خالی و رها شده خواص و افزایش مالکیت خانه. لویی نمی خواهد قطع هر بودجه شهرستان از LMPD.

تبلیغات

“ما کاملا نمی خواهید به صندوق رفتار بد اما من نمی خواهم به صندوق خوب, مثبت, سازنده, رفتار,” Councilwoman باربارا خادم – اسمیت گفت: ایستگاه تلویزیون محلی در مورد LMPD. “من نمی خواهم آنها را به تجهیزات مناسب و مطمئن شوید که آنها باید کمک های مالی در دسترس است. من می خواهم آنها را به آموزش آنها بسیار شایسته و نیاز است.”

این استدلال که بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در حال ساخت است که آموزش افسران پلیس کمی به اصلاحات یک سیستم است که یا اساسا شکسته و یا—به احتمال زیاد—کار دقیقا به عنوان در نظر گرفته شده. از بین بردن Hankison از نقش خود به عنوان یک افسر پلیس است که یک تکه کوچک از عدالت تیلور خانواده و کسانی که از گفتن نام او در ذهن دارند. اما بیش از سه ماه پس از تیلور کشتن نوع تحول عدالت که تیلور خانواده و شهر لوئیزویل نیاز دارید—است که آنها پیوسته خواستار—است که هنوز هم در افق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>