بخش خصوصی می تواند در حال حاضر ساخت راکت ارائه خدمات راه اندازی: ISRO رئیس Sivan

دهلی نو: ISRO رئیس K سیوان در روز پنج شنبه اعلام کرد راه های جدید است که در آن بخش خصوصی خواهد بود قادر به کار کردن در این فضا بخش به بررسی بیشتر است. فضای سازمان گفت: بخش خصوصی خواهد بود و مجاز به حمل کردن فضای فعالیت هایی مانند ساخت موشک ها و ماهواره ها و ارائه خدمات راه اندازی.

تشریح این “اصلاحات عمده”, Sivan گفت: بخش خصوصی نیز می تواند بخشی از اینتر-سیاره ماموریت از اروپا (ISRO).

اتحادیه کابینه در روز چهارشنبه پاک یک پیشنهاد برای راه اندازی هندی ملی فضای ترویج و مجوز از مرکز (در فضا) اجازه دهید به بخش خصوصی نقش کلیدی در فضای فعالیت های از جمله اکتشافات سیاره ای ماموریت های سازمان بنادر و دریانوردی وزیر امور خارجه Jitendra سینگ گفت.

پرداختن به رسانه های آنلاین توجیهی سیوان گفت: هند فضایی ملی ارتقاء و مجوز از مرکز (در فضا) ایجاد شده در زیر بخش از فضا را به عنوان یک جداگانه عمودی برای گرفتن مستقل تصمیم گیری با توجه به اجازه و تنظیم فضا و فعالیت های بخش خصوصی است.

او گفت: این حرکت نه تنها فعال کردن شتاب رشد بخش فضای, اما همچنین کمک به صنعت هند نقش عمده ای در فضای جهانی اقتصاد است.

“این است برای رفتن به یک سیستم اصلی و اصلاحات در این بخش از فضا. در فضای خاص خود را داشته باشد معاونت فنی و قانونی ایمنی و امنیت فعالیت های ارتقاء و همچنین برای نظارت بر اهداف به طوری که آنها می تواند مستقل تصمیم” سیوان گفت.

فضای جدید هند با مسئولیت محدود یک PSU تحت وزارت فضا سعی خواهد کرد به reorient فضای فعالیت از یک “عرضه محور” به یک “تقاضا محور” یکی از حصول اطمینان از مطلوب بهره برداری از فضایی هند دارایی.

این حرکت در می آید هفته پس از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: بخش فضای باز خواهد شد تا به نهادهای خصوصی تحت تومان 20 lakh کرور آتما Nirbhar بهارات بسته است.

این اصلاحات را قادر خواهد ساخت از اروپا به تمرکز بیشتر بر تحقیق و توسعه, فعالیت, فن آوری های جدید اکتشاف ماموریت و انسان در فضا پرواز کرده است. برخی از اکتشافات سیاره ای ماموریت ها نیز باز می شود تا به بخش خصوصی وزیر اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de