رود آیلند می دهد رای دهندگان یک شانس برای حذف ‘مزرعه’ از آن نام رسمی

Category: کیمیا | No comments


A view of the Cliff Walk on May 09, 2020 in Newport, Rhode Island.

نمایی از صخره پیاده روی در مه 09, 2020 در نیوپورت ،
عکس: Maddie مایر (گتی ایماژ)

می گویند آنچه شما در مورد 2020, اما این, شده است, سال است که آمریکا در مواجهه با همه نژاد پرستی—آشکار و ناآشکار است که این جشن از طریق آثار پرچم مارک محصول و نام داده شده به مدارس و خیابان ها و حتی تمام متحده است. آن را بدست به یک نقطه که در آن ایالت رود آیلند در حال حرکت به سمت تغییر نام رسمی خود را با حذف کلمه “کشت و زرع.”

تبلیغات

رود آیلند نام رسمی “دولت رود آیلند و مشیت مزارع.” با توجه به تپهدموکراتیک رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo امضا فرمان اجرایی دوشنبه اعلام کرد که دفتر او دیگر شامل کلمه “کشت و زرع” در اجرایی سفارشات استناد و یا در دولت ، Raimondo همچنین گفت که “به عنوان به زودی به عنوان عملی” دفتر او حذف خواهد شد “مزرعه” از همه لوازم التحریر و مکاتبات رسمی و دفاتر اجرایی “باید تعیین کند که آیا وجود یک موجود جایگزین برای استفاده از مهر دولت در اسناد و مدارک رسمی و جایگزین و یا حذف چنین مهر و موم که در آن ممکن است.”

هارولد Metts, رود آیلند, تنها بعدم سناتور, معرفی یک لایحه به رفراندوم تغییر نام گنجانده شده است در انتخابات ماه نوامبر و مجلس وزارت امور خارجه تصویب این قانون هفته گذشته است.

تبلیغات

در Raimondo منظور او را تشویق رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند در حمایت از تغییر نام.

“من مصرانه از رای دهندگان به تصویب تغییر نام در ماه نوامبر خواهد شد اما همه اقدامات در حال حاضر که در کنترل من برای از بین بردن نام از من رسمی ارتباطات و کسانی که از اجرایی سازمان” Raimondo نوشت.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

برخی از اشاره خواهد شد که کلمه “کشت و زرع” نمی کند به طور خودکار با مراجعه به املاک که حفظ شد از طریق کار برده که ممکن است به همین دلیل خواستار به تغییر نام ناموفق بوده اند در گذشته است.

از تپه:

رود آیلند ریشه ردیابی بازگشت به مشیت مزارع حل و فصل ایجاد شده توسط راجر ویلیامز در 1636.

یک Change.org دادخواست از دو هفته پیش درخواست تغییر نام برای دولت در حال حاضر بیش از 7,250 امضا.

اما تلاش های قبلی برای تغییر آیلند نام ناموفق بوده اند با نزدیک به 78 درصد از رای دهندگان مخالف از بین بردن “مشیت مزارع” از این نام در سال 2010.

تبلیغات

اما Metts توضیح داد در بیانیه ای که این کلمه یک مفهوم به آن متصل خواهد شد که بلافاصله پس از پرش در بعدم مردم صرف نظر از چه نوع کشت و زرع است که اشاره شده است.

“هر آنچه در معنای واژه “مزارع” در این زمینه از رود آیلند تاریخچه آن را حمل وحشتناک مفهوم که با توجه غم انگیز و نژادپرستانه تاریخ ما ملت” Metts گفت: با توجه به مجله پراویدنس.

تبلیغات

این حرکت در یک زمان می آید زمانی که بناهای یادبود رهبران مؤتلفه و دیگر استعمارگران در حال پایین آمدن یا توسط دولت تحریم و یا توسط force; نام تجاری نمادها مانند عمه ، خاله, Jemima و عمو بن در حال حذف شدن از خود شرکت خط تولید; و فشار نصب شده به تغییر نام مدارس و دیگر موسسات که هم ریشه است.

بنابراین گفتم: say آنچه شما در مورد 2020…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>