روسیه حاضر به دخالت در چین و هند مرز اختلاف

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: روسیه روز سه شنبه گفت: این امر نه واسطه در چین و هند مرز اختلاف و گفت که هر دو کشور قادر به دست زدن به صورت دوطرفه موضوع مسالمت آمیز است.

تعامل با خبرنگاران از طریق ویدئو کنفرانس پس از یک نشست سه جانبه از روسیه-هند-چین (RIC) تصویری-جلسه کنفرانس در سطح وزرای خارجه روسیه, سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه با این حال امیدوار است هر دو آسیایی, همسایه باقی خواهد ماند متعهد به حل و فصل مسالمت آمیز این مسئله است. نظرات آمدن یک هفته پس از کشنده مرز درگیری میان هند و چین نیروهای نظامی در Galwan ولی در Ladakh بخش است که در آن هر دو طرف متحمل تلفات شده است.

روسیه حفظ روابط نزدیک با هر دو کشور هند و چین و دیدگاه های خود هستند و بنابراین به عنوان دیده می شود بسیار مهم است. مسکو نیز مهم تامین کننده برش لبه دفاع عامل به هند و زمان آزمایش روابط با دهلی نو است که بازگشت دهه به عنوان جماهیر شوروی سابق.

در پاسخ به یک پرس و جو رسانه ای وزیر امور خارجه روسیه گفت: “شما از من پرسید که آیا روسیه می تواند کمک به بهبود روابط میان هند و چین و … ما هرگز به دنبال کمک به هند و چین ایجاد روابط بهتر چرا که آنها همه چیز آنها نیاز به حل هر نوع مشکلی که ممکن است بوجود می آیند ، آن را ok به مشکلات خود را با همسایگان و با کشورهای دیگر … من فکر نمی کنم هند و چین نیاز به هر گونه کمک از خارج … به خصوص وقتی که می آید به مسائل بتن. آنها می توانند آنها را حل کند خود به خود. … من هیچ دلیلی که چرا روسیه و یا هر کس دیگری خواهد بود تحمیل خدمات خود را در هند و چین برای کمک به آنها مشکلات خود را حل کند.”

آقای لاوروف افزود: “در حوادث اخیر دهلی نو و پکن در حال حاضر نشان داده شده است تعهد خود را به حل مسالمت آمیز پس از این حادثه آنها در حال حاضر آغاز شده و جلسات در سطح دفاع افسران وزرای خارجه و ضمنا هیچ یک از این دو ساخته شده است هر گونه اظهارات که نشان می دهد که هر یک از آنها را در ادامه با دیگر غیر دیپلماتیک راه حل. ما امیدواریم این وضعیت ادامه خواهد داشت و صلح آمیز آنها را همچنان متعهد به حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات است.”

وزیر امور خارجه روسیه در ادامه گفت: “ما حفظ تماس بسیار نزدیک با هند و چین در داخل (مجامع) BRICS و سازمان همکاری شانگهای. … این واقعیت که ما بسیار نزدیک همکاری کمک می کند تا برای تقویت گفت و گو بین هند و چین است. آنها بسیار خوب در حال انجام گفت و گو و می تواند با هم کار کنند برای ارتقای اقتصادی و مالی و دیگر منافع است. … من می توانم به شما بگویم که روابط خود رفته اند یک راه بسیار طولانی است. در چند سال گذشته آنها پیشرفت عظیمی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>