مطالعه می یابد سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات نمی تواند منجر به رشد در Coronavirus موارد


Illustration for article titled Study Finds Black Lives Matter Protests Didnt Lead to Growth in Coronavirus Cases

عکس: ماریو تاما (گتی ایماژ)

هنگامی که عظیم سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات آغاز شد ممکن است معلوم نیست که چگونه آنها ممکن است تاثیر این کشور در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در اوایل این ماه توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی این کشور تظاهرات نمی شود مربوط به خوشه در coronavirus موارد است. در واقع وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که در ماه گذشته از تظاهرات ممکن است منجر به کاهش اندکی در شهرستانها آنها رخ داده است.

تبلیغات

“ما هیچ مدرکی وجود ندارد که شهری تظاهرات پرسیده COVID-19 مورد رشد در طول بیش از سه هفته پس از اعتراض شروع” محققان نوشت: در گزارش (h/t CNN).

این مطالعه با استفاده از ناشناس داده های ردیابی تلفن همراه از Safegraph, Inc. همراه با داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای رسیدن به نتیجه گیری خود را.

تبلیغات

“یافته های ما نشان می دهد که هر گونه مستقیم کاهش اجتماعی فاصله میان زیر مجموعه از جمعیت شرکت کننده در این تظاهرات بیش از جبران افزايش اجتماعی فاصله رفتار در میان دیگران که ممکن است را انتخاب کنید به پناهگاه در خانه و دور زدن اماکن عمومی در حالی که تظاهرات در جریان است” این گزارش می خواند.

“شهرستانها بود که تظاهرات شاهد افزایش اجتماعی فاصله رفتار کلی جمعیت نسبت به شهرستانها که نیست” این گزارش اشاره می کند. “علاوه بر این ما پیدا کردن شواهدی که خالص COVID-19 مورد رشد differentially رز پس از شروع Black Lives Matter تظاهرات و حتی متوسط شواهد کوچک دیگر اجرا مورد رشد کاهش است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در واقع در طول عظیم اعتراضات مردم به اندازه کافی در خانه مانده برای جلوگیری از در حال اجرا به تظاهرات گسترده که می تواند در واقع کمک به محدود کردن گسترش ویروس.

“این نتایج را سهم مهم است نه تنها به بحث فعلی در اطراف سیاست برای کنترل گسترش بیماری بلکه برای درک رفتار انسان از جمعیت به طور کلی در طول دوره از ناآرامی های مدنی” این گزارش ادامه داد.

تبلیغات

تحقیقات اخیر نشان داده است که ویروس است که سخت تر برای انتقال در فضای باز حالات به خصوص اگر مردم حفظ فاصله (حداقل شش فوت) پوشیدن facemasks به درستی و مطابق با اصول بهداشتی و یا دست زدن به سطوح مشترک.

محققان اشاره می کنند که ممکن است این تغییر به عنوان اعتراض به کاهش و یا احتمالا کمتر “شدید”—به عنوان سی ان ان می نویسد.

تبلیغات

چه به نظر می رسد رانندگی افزایش جدید در coronavirus هستند متحده دوباره باز برای کسب و کار. قابل توجه بیشتر افراد جوان در حال آزمایش مثبت برای رمان ویروس از در ماه های اخیر. برای مثال در تگزاس یکی از ایالات متحده برای اولین بار به طور کامل بی اعتنایی به سلامت ساکنان آن در حمایت از دستاوردهای اقتصادی Gov. گرگ ابوت گفت: افراد زیر 30 ساخته شده اند تا یک اکثریت جدید کروناویروس موارد در چندین شهرستان است. ابوت این باورند که این می تواند به علت های اخیر روز یادبود گردهمایی و بازگشایی کافه ها و رستوران ها.

Hrmmm. تعجب می کنم که می تواند مانع که!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de