تیلور راجرز: دوقلوها آماده رویارویی با چالش ها از سال 2020 فصل

Category: کیمیا | No comments

آن را برای رفتن به نیاز به کار تیمی تیلور راجرز تاکید شنبه یک تعهد از هر دوقلوها بازیکن در صورتی که هر گونه امید دستیابی به خود را بلند پروازانه و خواستار هدف در آینده 60-بازی بیس بال فصل است.

و اگر آنها می خواهند به نفع خود بازی بیش از حد.

اما راجرز دوقلوها’ نهم-متخصص زمین باز یافته بود صحبت کردن در مورد چالش نگه داشتن هر کس در ارتباط با این تیم سالم در میان یک ویروس مسری است که هنوز در حال گسترش در نرخ هشدار دهنده, همه در حالی که بازی یک بازی و زندگی در یک محیط است که به ناچار افزایش خطر است.

“مقدار زیادی از آن را در حال رفتن به در [ما] در سیستم افتخار. نمی شود یک نفر که رفتن به ظروف سرباز یا مسافر آن را برای هر کس دیگری را” دوقلوها’ نزدیک و بازیکن نماینده گفت: در یک تماس تصویری با دوقلوها خبرنگاران. “هنگامی که شما می خواهید به انجام چیزی است که شما نیاز به یاد داشته باشید آن را در مورد تیم خود را نه فقط از خود. من واقعا معتقدم که برای باشگاه ما خواهیم بود فقط خوب در این عرصه است. ما نگران این تیم و مطمئن شوید که آن را نه فقط یک نفر که رفتن به خراب کردن همه چیز است.”

با توجه به این که اعضای این یانکی ها فیلیز جیز آبی و رشته کوه های راکی باید آزمایش مثبت برای coronavirus در هفته گذشته به تنهایی که بخشنامه برترین خواهد بود برای چهار ماه آینده راجرز توافق — اما آن را نمی خواهد بود آسان است. لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان ارتباط با توافق بر 101-صفحه دستی برای عامل در طول یک بیماری همه گیر و علاوه بر نکات مورد اجتناب از تماس های غیر ضروری و دور از در ballpark آن شامل یک آرایه وسیعی از تغییرات را به یک ورزش است که ارزش روز به روز معمول است.

هیچ تف. هیچ بالا و سپاس. هیچ های از تجهیزات از جمله پنبه حلاجی تمرین توپ بیسبال است. بدون گرفتن بیش از حد نزدیک به هم تیمی های مخالفان و داوران مگر اینکه مطلقا لازم است. و هیچ لیس انگشتان دست خود را در حالی که بر روی تپه راست تیلور?

“من فکر می کنم این غیر ممکن است. صحبت شما در مورد عادات — من لیسیدن انگشتان من بر روی تپه و آن را برای رفتن به دشوار” راجرز اذعان کرد. “آن را به زمان. هیچ کس می گذرد به طور کامل در آن با سلامت و ایمنی پروتکل های ما به عنوان یک پایه و اساس اگر ما ظروف سرباز یا مسافر تا اینجا و آنجا توسط حادثه خواهیم بود OK. فقط به عنوان طولانی به عنوان آن اتفاق نمی افتد زیادی است.”

گیر میچ Garver نوشت: در Instagram (@mgarver) “ما یک فرصت را در زمینه بازی کنیم اما این بدان معنا نیست که این ویروس از بین رفته است. بیایید نگه داشتن تمرین خوب بهداشت و از طریق این چیز با هم.”

دوقلوها آغاز خواهد شد جمع آوری بیش از آخر هفته با برخی از بازیکنان مانند Nelson Cruz, پرواز, در, چند, مانند راجرز رانندگی به مینه سوتا و برخی مانند Garver در حال حاضر در اینجا. دوقلوها کارکنان آغاز خواهد شد تحت COVID-19 آزمون در روز پنج شنبه با هر بازیکن انجام همان است که او می رسد.

این چند روز آینده در حال رفتن به هرج و مرج و شلوغ راجرز گفت: — چه صاحبخانه او mused می خواهد به اجاره یک آپارتمان برای یک مستاجر که تنها در اینجا به مدت چهار ماه در بیشتر ؟ — اما یکی از هم تیمی های خود می گذارند و به پس از تحمل بی سابقه سه ماه صبر کنید.

“همه در تقلا حالت دمدمی مزاجی کردن حالت مانند آن صحنه از ‘دفتر’ که در آن همه است ناجور. این نوع از جایی که ما در” راجرز گفت. “سطح هیجان است خاموش نمودار در نهایت به چیزی رفتن.”

به خصوص از زمان وجود دارد زمانی که او در حال ضروری به کشیده مذاکرات بین MLB و بازیکنان اتحادیه به عنوان دوقلوها’ بازیکن نماینده اعتقاد بیس بال ممکن است در سال 2020 اتفاق می افتد.

“وجود دارد روز گفتم هیچ راهی وجود دارد این است که رفتن به اتفاق می افتد.’ سپس من تا به حال روز وقتی که من بود ‘ما می تواند 100 بازی در.’ این فقط یک roller-coaster هر روز” راجرز گفت.

“من سعی کردم به زیبا ماندن levelheaded صحبت کردن با هم تیمی ها و تلاش نیست که می گویند” ما در حال احتمالا این بازی سال ” و یا بالعکس چون من می خواستم به نگه داشتن آنها را levelheaded به عنوان به خوبی.”

در حال حاضر آنها را مجبور به ماندن levelheaded در مورد آماده سازی است. راجرز معتقد است که دوقلوها مربیان و مربیان انجام یک کار خوب از نگه داشتن بازیکنان با انگیزه برای کار کردن در طول مدت اخراج.

حتی پس از او برخی از سه هفته است که زمان کافی برای آماده شدن برای باز کردن برنامه ریزی شده در روز است.

“من نمی دانم که چگونه استارت [تنگ] در حال رفتن به آماده شدن یا کشیده شده است. و سپس hitters … من مطمئن هستم از آن خواهد بود دشوار است برای آنها زود است. آنها دیده نمی تبادل زنده در سه ماه” راجرز گفت.

“یک چیز بزرگ در طول همه این است که هیچ کس بدست درمان در کل این زمان. که دشوار است, تلاش برای ماندن آماده است اما نه بیش از حد آماده به جایی که شما در حال رفتن به ایجاد یک آسیب برخی از مرتب کردن بر اساس و بدون هر نوع درمان است. نوع تا به حال به ماندن در آن متوسط بجوشانید. آن را برای رفتن به قطعا جالب را ببینید که چگونه صدمات در حال رفتن به.”

و چه بیس بال خواهد بود در عجیب ترین فصل در تاریخ است. دوقلوها امیدوار بودند برای دستیابی به موفقیت در سال آینده خاموش 101-برنده 2019 و آن را نمی خواهد طولانی راجرز گفت: به دوباره که شور و شوق.

“سخت ترین قسمت برای همه ما بود و ما باید یک معامله از یک باشگاه است. هیجان تماشای نلسون کروز و جاش دونالدسون در همان صف — چگونه هیجان زده شد و همه ما در بهار آموزش ببینید؟” راجرز گفت.

“بود که سخت ترین قسمت در طول این زمان انتظار برای دیدن [اگر] در نهایت ما می توانیم که اتفاق می افتد. آن را بسیار سرگرم کننده است. “

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>