تنسی دادستان خواستار ماموران به بررسی ضرب و شتم مرد سیاه و سفید در حالی که او دست به دستبند


Illustration for article titled Tennessee Prosecutor Calls for Officers to Be Investigated for Beating Black Man While He Was Handcuffed

تصویر: Chattanooga Times Free Press (YouTube)

چگونه بسیاری از فیلم ها نیاز به سطح نمایش افسران پلیس brutalizing مردم سیاه و سفید قبل از امریکا متوجه این حوادث نیست پس جدا شده بعد از همه ؟ فیلم از جورج فلوید تنظیم کردن بزرگترین Black Lives Matter جنبش پس از پل برچسب ایجاد شد. آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که فقط دو روز قبل از آن حادثه پنج تنسی افسران پلیس گرفتار شدند در پلیس ای به ضرب و شتم جهنم از یک مرد سیاه پوست که اولیه نقض شد راه رفتن در طرف اشتباه از خیابان.

تبلیغات

Chattanooga Times Free Press گزارش که Hamilton County District Attorney General نیل Pinkston درخواست کرده است تنسی دفتر تحقیقات نگاه در مارس 23, ضرب و شتم از رجینالد Arrington جونیور توسط Hamilton County افسران پلیس.

در این ویدئو Arrington—که دستبند به دست در زمان است در زمین مشخصه وحشتزده و به معنای واقعی کلمه التماس ماموران برای جلوگیری از ضرب و شتم او.

تبلیغات

“Stop, stop, stop, stop, stop! هیچ! Ma آنها برش هوا کردن” او شنیده می شود ، او همچنین بارها و بارها فریاد “من هیچ چیز” و “توقف” را به عنوان افسران ادامه ضرب و شتم او را با باطوم و یک افسر شنیده است بارها و بارها فریاد او را برای قرار دادن پاهای خود را پایین.

توجه: هر کسی که تا کنون بدست سیاه به عنوان یک بچه می داند پرتاب پاهای خود را تا برای جلوگیری از ضربات یک رفلکس. این چیزی است که شما را آگاهانه و آن را لعنت مطمئن شوید که چیزی نیست شما به احتمال زیاد برای جلوگیری از انجام در حالی که شما هنوز در حال ضربه.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Hamilton County Sheriff جیم هموند نمی خواهم این فیلم منتشر خواهد شد گفت: آن “را نادرست نفوذ و sensationalize حوادث این حادثه را بدون اجازه دادن به روند قانونی به طور موثر می گیرد.”

“به طور موثر چه طور کلی Pinkston انتخاب کرده است به انجام آن متهم معاونان من در دادگاه افکار عمومی قبل از حقایق ارائه شده در دادگاه قانون,” او گفت:, گزارش های مطبوعاتی.

تبلیغات

هاموند همچنین گفت که او دستور اداری نظر به این حادثه اما نمی خواهد جای افسران در مرخصی اداری در حالی که آن در حال بررسی است. بنابراین این پلیس—شناسایی توسط هموند به عنوان گروهبان. میکی Rountree, سرجوخه اد گالو) برایان konzept pr و نمایندگان نیک دیویی تاد طبخ و شارلین Choate—هنوز هم در خیابان کار در حال حاضر.

افسر رسمی گزارش نمی کند و آنها را نگاه هیچ کمتر ظالمانه و یا نژادپرست است.

از مطبوعات:

نمایندگان همه سفید شده بود به نام به این منطقه توسط یک زن که زندگی در 4800 بلوک of Waverly دادگاه در Ooltewah. او گفت: نمایندگان که یک مرد سیاه و سفید در یک jumpsuit آبی بود اقدام مشکوک پیاده روی به زنان و “آنها پرسیدن سوال و پرسید: او را چگونه به خارج شدن از محله” دادگاه پرونده دولت است.

نمایندگان خال خال مرد رجینالد Arrington جونیور جنوبی راه رفتن در لی بزرگراه “در نقض عابر پیاده در جاده قانون” است که چه در رسوب دستگیری با توجه به سوابق دادگاه.

قبل از دستگیری او هر چند نمایندگان سوال Arrington. او به آنها گفت که ماشین خود شده بود در نزدیکی یک متل و آن را نشت بنزین است. بنابراین او را به محله که در آن یک زن دوست زندگی می کردند اما او گفت که او را به ترک.

نمایندگان سپس پرسید Arrington برای خود نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد. آنها ادعا می کنند اطلاعات Arrington ارائه شده بود نادرست است.

آرینگتون پس از آن آغاز شد برگزاری نمایشگاه چه نمایندگان به نام “رفتار نامنظم” توسط تخلیه جیب خود و “گفت که او نمی خواست به ضرب گلوله” با توجه به دستگیری استشهاد.

“سپس او گذاشته در جاده با دست کشیده” استشهاد می خواند. “نمایندگان به او توصیه کرد که لازم نیست و به او دستور برای به دست آوردن. او پس از آن قرار داده شده تحت بازداشت برای نقض عابر پیاده در جاده قانون است.”

در حالی که همراهی آرینگتون به یک خودروی گشت نمایندگان ادعا می کنند او برداشت konzept pr تفنگ و “ساخته شده از چندین تلاش به جلو و آن را از جلد چرمی قرار دادن.”

آرینگتون در حال حاضر دست به دستبند و هر دو دست خود را به نظر می رسد برگزار می شود توسط یک معاون به عنوان آنها راه رفتن به سمت خودروی گشت dash, دوربین تصویری را نشان می دهد.

تبلیغات

بنابراین فقط به روکش: یک مرد سیاه پوست می گوید ماشین خود را خراب; ثانیهe را از دست داده و درخواست جهت; someone فکر می کند که باعث می شود او به اندازه کافی مشکوک به تماس با پلیس; tاو از پلیس سوال یک مرد است که به وضوح نگران او کشته خواهد شد یا بار; tاو پلیس بازداشت او را برای راه رفتن بر روی اشتباه بخشی از خیابان; tاو پلیس ادعا می کنند او رفت و برای یک پلیس’s تفنگ…در حالی که دستبند; پلیس در ضرب و شتم این مرد تایید همه چیز همیلتون بود از ترس در وهله اول…سپس آنها تا به حال کامل صفرا می گویند او یکی برگزاری نمایشگاه “رفتار نامنظم.”

به هر حال در اینجا بیشتر از همیلتون شهرستان sorry-کون کلانتر sorry-کون توجیه چرا این فیلم نشان دادن خشونت از خود sorry-کون نمایندگان نباید بروید ،

تبلیغات

“ما یک ملت از نظم و قانون و به منظور باقی می ماند بنابراین ضروری است ما اجازه می دهد و تشویق روند قانونی را به جای” هاموند گفت: با توجه به فشار دهید. “این شامل اجازه می دهد برای مقدماتی علت احتمالی جلسات را پس از همه طرف شنیده می شود. مثل همیشه ما خوش آمدید خارج بررسی خواهد شد و همکاری و ارائه هرگونه مدارک لازم به دنبال قانونی و وضوح مناسب.

“به عنوان کلانتر آن همواره قصد من این است که این آژانس ایستادگی و شفاف باقی می ماند حتی در سخت ترین نور از نظارت عمومی. اما من نمی تواند به عقب نشستن و بیکار باقی می ماند در حالی که من نمایندگان باید حق خود را به شنیده می شود نقض شوند.”

تبلیغات

اول از همه چیز بیشتر است “شفاف” از یک ویدیو نشان می دهد دقیقا همان چیزی است که از پلیس انجام شد. ثانیا هاموند به نظر می رسد بیشتر نگران خود نمایندگان حقوق بشر ” بودن “نقض” از او در مورد نقض Arrington درست نیست که گه ضرب و شتم او توسط پلیس در حالی که او در حال حاضر دستبند.

در نهایت, چرا بچه بود Arrington بودن بازداشت برای “نقض عابر پیاده در جاده قانون” در وهله اول ؟ آن چیزی نیست که پلیس به صحنه نامیده می شدند و این قطعا چیزی است که باعث می شود او را یک خطر به عموم است. این مرد که ظاهرا نیاز به کمک بود به دنبال کمک و به پایان رسید تا مورد ضرب و شتم و بازداشت به جای دریافت کمک.

تبلیغات

شما می دانید که در واقع یک خطر به عموم مردم و به خصوص به مردم ؟ خشونت آمیز و نژادپرستانه-کون, افسران پلیس…و خود را سگ ماده-کون کلانترها.

با توجه به مطبوعات “Arrington بود به اتهام مقاومت در برابر دستگیری, ساده, حمله پلیس, جنایی, جعل هویت, عابر پیاده در جاده و چهار فقره از تشدید حمله به پلیس. همه از اتهامات عنوان شده کاهش یافته و در روز سه شنبه توسط Pinkston” که به نام فیلم “وحشتناک.”

تبلیغات

شما می توانید فیلم زیر را ببینید. هشدار: این است گاییدن وحشتناک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de