صنعت موسیقی را مطلق بی احترامی از زنان احساس می کند مانند ثابت سر و صدا سفید


Drink Champs (2020)

نوشیدنی Champs (2020)
تصویر: توییتر

وجود پدیده ای که رخ می دهد زمانی که شما در حال رفتن در مورد روز خود را و می تواند یک آهنگ خاص از سر خود را. به ما مراجعه کنید که آهنگ را به عنوان یک “earworm.” به خوبی ثابت وزوز در پشت سر من به تازگی بدست بلندتر و بلندتر: اشاره من به این آهنگ به عنوان یک گوش انگل—به طور خاص انگلی سیستم است که مکیده زنان سیاه پوست خشک برای سال. به عنوان یک زن در امریکا زندگی من می تواند با مراجعه به هر سیستم واقعا, اما, امروز, من صحبت کردن در مورد صنعت موسیقی.

با توجه به خواب بنیاد “سفید سر و صدا کار می کند با کاهش تفاوت بین پس زمینه برای تلفن های موبایل و یک “اوج” صدا مانند یک درب کوبیدن دادن به شما شانس بهتری برای خواب از طریق آن دست نخورده است.” برای سیاه کشونده که حفظ قدرت در صنعت موسیقی خود را سفید سر و صدا بوده است آشکار حک و خاموش کردن از زنان آنها مورد سوء استفاده و آزار قرار گرفته است. برای بیش از حد طولانی آنها شده است قادر به “خواب از طریق آن دست نخورده” مهم نیست که چگونه با صدای بلند سیاه و سفید زنان باید التماس کرد و خواستار به شنیده های خود را مستقیم همسالان (و خانوادهتا حد معینی). آن راه گذشته را هم به wake the fuck up.

تبلیغات

زمانی که راسل سیمونز به نظر می رسد در این باشگاه صبحانه پس از تجاوز جنسی و سوء رفتار اتهامات وارد شده علیه او را به عنوان به خوبی به عنوان این مستند برجسته سه نفر از شاکیان خود (در رکورد) آن کاملا روشن چقدر سیاه نشان دهنده نانوشته asterisk در زندگی مهم است. در روز سه شنبه جزر و ترویج ویژه همه-مرد “Black Lives Matter” پنل میزبانی شورش است , نوشیدن شانزه پادکست از طریق یک شرکت-حذف صدای جیر جیر. غیر از این نکته آشکار از دست رفته زنان (و نه حتی 1/3 از سیاه زندگی مسائل بنیانگذاران?!), ما جمعی چشم متمرکز در یک خاص مهمان—راسل سیمونز.

تبلیغات

صبر کنید—آیا ما در حال حاضر از طریق این گه در حال حاضر ؟ آنچه را کلیک?!

سیمونز’ گنجاندن در عین حال یکی دیگر از پلت فرم پیشرو منجر به اوج از بهت و حیرت و من می خواهم به حذف این سمی آهنگ از من ذهنی و عاطفی ابر. اما قبل از من به من اجازه می دهد به نوبه خود تا این آهنگ از پاسخگویی—اجازه دهید به نوبه خود آن را به تمام راه را برو ،

تبلیغات

این یک انفرادی و یا دو نفره?

اول بسیار ایده داشتن یک دسته از صحبت کردن در سر اپیلاسیون فلسفی در مورد چقدر سیاه و سفید زندگی می کند که بدون از جمله یک زن بیشتر تنها تایید می کند فقط کمی ما مهم است.

تبلیغات

هر وحشیانه جزئیات اطراف کشتار Olutwatoyin Salau بود و در عین حال یکی دیگر از پارگی مداوم زخم است که در خاموش کردن سیاه. ما همواره گفته است که آن را به “زمان مناسب” برای زنان در خط مقدم پشتیبانی (با وجود اینکه در خط مقدم جنبش خود را) از آنجا که ما در حال “منحرف” از تصویر بزرگتر. خوب این عکس pixelated و ناخوشایند به عنوان فاک بدون گنجاندن زنان (و من از آنها بدم میاید که باید به این اشاره کردم اما فراموش: که شامل هر یک از هویت ما—آیا این عجیب و غریب ترانس, غیر دودویی و بیشتر).

تبلیغات

ما واقعا همه ما رو. و ما فراتر از آن خسته می شوند. بله صدای جیر جیر بود حذف شده و قسمت های سیمونز کشیده شد از پلت فرم است که شب. سرد—بعد از بالا حذف شایع misogynoir در صنعت موسیقی!

شما حتی اسکن اتاق پس چگونه شما می توانید آن را بخوانید ؟

“دو بار در یک الگوی” نویسنده و فعال Sil لای آبرامز گفت: ریشه, در بیانیه ای. “نباید وقت را بر بازماندگان به ادامه به برگزاری عاملان پاسخگو توسط پلیس رسانه ها.”

تبلیغات

پس از واکنش نویسنده فعال و شخصیت تلویزیونی مارک لمانت تپه (که به شرکت در پانل) توییتی یک موضوع و توضیح داد که او تا به حال شناخته شده نیست از Simmons مشارکت قبل از ضبط.

تبلیغات

“من ایستاده و به طور کامل بر این باورند که زنانی که جلو آمده و در مورد راسل خشونت جنسی” تپه توییتی. “من متاسفم که من فضای مشترک با کسی که باعث چنین آسیب بدون پاسخگویی. اگر چه من تا به حال هیچ ایده او می خواهم در, من با این وجود عمیقا متاسفم که من بخشی از آن است.”

تبلیغات

پادکست شرکت میزبان و رپ N. O. R. E. همچنین در زمان به توییتر برای بیان نارضایتی خود را در مورد kerfuffle.

“من عذر خواهی برای من [sic] نه اینکه به طور کامل آگاه از آنچه می گذرد!!!” او بانگ زد. “من فقط می خواستم برای قرار دادن مردان سیاه و سفید هم که قدرتمند برای قدرتمند کارو!!! حرکت رو به جلو من خواهد بود بیشتر آگاه از مهمانان و چه کسانی و چگونه به آنها ارائه شده است!!!”

تبلیغات

من تا به حال به درخواست چه بی شرم برای حمایت از زنان مانند بدون نیاز به تحت فشار قرار دادند? چه آن را مانند نگاه به یک بیانیه همبستگی خود را بدون احساس گناه و ترس از “انصراف از فرهنگ” حلق آویز در بالای سر خود را ؟ بازیگر Harold Perrineau عمومی پیام ایستاده بود آن را به عنوان نادر برای دیدن کسی که در موقعیت خود را در این نوع پایه به طور خاص برای زنان است.

تبلیغات

تبلیغات

او کاملا می داند که چه چیزی آن را مانند به موضع علنی با Aurora Perrineauکه در زمینه تجاوز جنسی علیه دختران نویسنده و تهیه کننده اجرایی موری میلر در اواخر 2017. من می خواهم بگویم که نوع بی امان برای حمایت از دختر خود را استقلال و آژانس داده شده است—اما پس از آن همه ما شاهد چه رفت با T. I.

“آنها در حال فراموشی است که آنها را سیاه و سفید دختران برادرزاده و خواهر و…. که آنها ممکن است همیشه وجود دارد برای محافظت از; جهان در حال تغییر” نویسنده و عضو موسس مرسدس خانمها, Sheri شیر در بیانیه ای گفت به ریشه. “این نسل از فرهنگ هیپ هاپ به نظر می رسد تا آنها را برای آگاهی و هدایت و حکمت است. بنابراین آنها در حال پرورش نسل جوان سیاه خواهد شد که احساس بی پناهی و دریافت واکنش از جوامع خود را اگر آنها صحبت کردن در مورد نقض شده است. نه تنها از کسی که در قدرت است, اما به طور کلی. جوان مردان سیاه و سفید خواهد شد [احساس] اعتبار و نگاه کردن به [آنها] اگر آنها تصمیم به سوء استفاده و یا نقض یک زن سیاه و سفید. این است که چرا ما باید یک نسل که از دست داده است [و] دچار اضطراب و افسردگی است. افرادی که نگه داشتن موقعیت های بالا در هیپ-هاپ [که این نسل] idolizes هیچ چیزی در مورد مراقبت خود را به خوبی بودن.”

تبلیغات

صنعت موسیقی نیاز به یک لعنتی روده نوتوانی. به عنوان آبرامز اشاره در سری توییت در روز سه شنبه, ما نمی تواند کمک کند اما توجه و اشاره سمی چرخه اینجا. با دادن سیمونز این های اخیر سیستم عامل او اساسا مجاز به نام تجاری جدید خود را از لکه بودن ضرب متهم به تجاوز جنسی—که در حال حاضر جادویی پاک شده از روح زمانه به سادگی به این دلیل که قربانیان زنان سیاه.

تبلیغات

سیمونز در حال محافظت می شود و ما نمی توانیم چشم پوشی از همکار سیاه نر gatekeepers که در پشت سیستم عامل ارائه و او که بسیار سپر. وجود دارد Diddy (شورش) و Jay-Z (جزر و مدی) هر دو از آنها نه تنها طولانی شده است در گفتگو با توجه به reeking misogynoir در آهنگ های خود را’ شعر اما در زندگی شخصی خود نیز هست.

تبلیغات

آنچه ما از آن به عنوان “فرهنگ” است مشتعل منحصر به فرد شور و شوق در جامعه ما اما این است که بسیار شور منتقل شده به تروما برای برخی از ما. فرهنگ است رونق با وجود آن جزء کلیدی—سیاه—کاهش به roadkill در این فرآیند است. در واقع شاید فرهنگ (و رهبران آن) رونق (و همچنان به رشد) به خاطر آن است.

تبلیغات

به صورت آرایه ای از مردان سیاه و سفید که تجسم فرهنگ تداوم این gatekeepers من یک سوال برای شما نیز: شاید تردید خود را به صحبت کردن برای زنان ساکن در این واقعیت است که پشتیبانی کامل به معنی نه تنها علنا محکوم خود مشکل ساز معروف faves اما حساب با این واقعیت است که آنها ممکن است یک تصویر آینه خود را از خانواده و دوستان ؟

این است که ما آهنگ قو?

رکورد تولید خود جلب کرد دیکسون ارائه شده این بیانیه به شرح زیر به ریشه و من به شما التماس به نشستن با کلمات:

زمانی که من در مورد تجاوز در 24 سال من می ترسید که درد من نمی ماده تا آنجا که راسل قدرت. بیست و چهار سال بعد باشگاه صبحانه و جزر و مد را تایید کرده اند من heartbreakingly انتظارات پایین. این توهین است که راسل سیمونز اجازه داده شد به رفتن در آن را نشان می دهد بدون هیچ گونه جدی از مقاومت مواجه میزبان به بازیگران بی اساس داشتن در من Sheri Sil لای جنی و زنان دیگر که داستان اند بررسی شده است توسط نیویورک تایمز LA بار و هالیوود. آن را فقط به عنوان دردناک برای من برای دیدن راسل سیمونز با مردی که مورد تجاوز قرار گرفته من لبه پنجره رساند تا در کسانی که سیستم عامل در جامعه به عنوان آن را برای من برای دیدن مؤتلفه مجسمه canonizing مردانی که تجاوز و سرکوب اجداد من لبه پنجره رساند تا بر روی سیستم عامل در سراسر این کشور است.

این است دردناک به خصوص در این لحظه به عنوان سیاه و سفید به نظر می رسد زنان به عنوان یک چاره اندیشی موقت در زندگی مهم جنبش حتی اگر BLM تاسیس شد سیاه. این MeToo جنبش که همچنین تاسیس یک زن محور زنان سفید و چپ سیاه تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. بنابراین اگر زنان واقعا مهم نیست در پل جنبش و یا در MeToo جنبش که در آن ما به نوبه خود برای حفاظت و عدالت ؟ خواهد شد که در دفاع از حق ما را به ایمنی و اگر برخی از قدرتمند ترین مردان سیاه و سفید با استفاده از سیستم عامل خود را به دست و میکروفن به یک معتبر متهم سریال, سو استفاده کننده از سیاه و سفید ،

من در تلاش برای خوش بینی در این زمان بی سابقه تحول بنابراین من هنوز هم امیدوارم که برخی از مردان سیاه و سفید من تحسین را با استفاده از خود سیستم عامل و قدرت به صحبت کردن. در حالی که آن را عمیقا ناامید کننده است که اکثریت قریب به اتفاق تاثیرگذار سیاه و سفید مردان باید گفت: هیچ چیز در مورد سریال تجاوز به زنان توسط یک آیکون سیاه و سفید, من تعجب می کنم اگر شاید آنها فقط دیده نشده از مستند نشده است. یا شاید آنها فقط نه به حال زمان برای خواندن هر یک از مقالات در مورد آن نشده است. هر چه دلیل سکوت از مردان مورد سوء استفاده از زنان است پر سر و صدا. آنچه آنها انتظار دارند ؟

تبلیغات

من اکو سوال خود را—چه از شما انتظار دارند ؟ آنچه که صنعت موسیقی در انتظار ؟ چه خواهد شد آن را واقعا از بین بردن سیستم است که به طور مداوم denigrated خود بزرگترین قهرمان ؟ من میخواهم این را به عنوان یک عضو از خانواده و قربانی فرهنگ; سیاه و سفید مردان, کسانی که در قدرت هستند و کسانی که نیستند و در عین حال ذاتا بهره مندی از چنین ساختارهای قدرت: چه خواهد شد آن را به حال توقف در مورد سکوت گه خاص است که به ما هنگامی که ما قطعا هرگز در مورد سکوت گه خاص به شما ؟

وقتی که روز می آید آن خواهید بود موسیقی به گوش من.

ریشه رسیده به جزر و مدی برای اظهار نظر در این زمینه است و در انتظار پاسخ خود را.