دو مرد در یک ماشین فریاد زد تهمت و تعقیب کردن سه بچه که دوچرخه سواری


Michael and Matthew Lemelin

مایکل و متی Lemelin
عکس: منچستر اداره پلیس

بودن در امریکا نیاز به وجود داشته باشد در یک حالت ثابت خود حفظ. بدون توجه به سن و سال ما ما دیده می شود به عنوان یک تهدید; یک چیز به ترس و وحشت. اماتور, کون بزرگ, نوجوانان در کانکتیکات آموخته این حقیقت تلخ که دو تعقیب آنها را در حالی که فریاد نژادی و تهمت ها در آنها است.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که 27 ساله متی Lemelin و 28 ساله برادر مایکل دستگیر شدند روز دوشنبه و در صورت اتهام خطر آسیب به فرعی و درجه دوم بی پروا خطر افتادن. متی Lemelin همچنین چهره یک مسئول درجه دوم ارعاب بر اساس تعصب و یا تعصب و مایکل Lemelin چهره یک مسئول درجه دوم نقض صلح است.

روز یکشنبه منچستر پلیس دریافت یک تماس را به اطلاع آنها که کسی در یک ماشین سعی کردم به اجرای بیش از یک عابر پیاده بر روی یک دوچرخه. یکی از پسران پلیس گفت که آنها در راه خود را به ایستگاه های گاز در زمانی که آنها اجرا کردن جاده توسط دو مرد و دیگری گفت که او تقریبا آمار توسط ماشین. یکی از مردان از ماشین و آنها را به نام “N-word” را به عنوان او تعقیب بعد از آنها. پسران در زمان خاموش پنهان در خار و اقدام به 911 تماس بگیرید. مرد به سرقت برده و یکی از دوچرخه که کاهش یافته است که پسران در زمان خاموش. خوشبختانه هیچ یک از پسران بودند مجروح در این حادثه.

تبلیغات

پس از مصاحبه با کودکان و شاهدان پلیس شناسایی مظنون واقع ماشین در خانه و تلاشی ناموفق در تماس با آنها. پس از شواهد بیشتر شده بود جمع آوری شده در دوشنبه حکم صادر شده برای دستگیری دو مرد.

“این کودکان هستند و چیزی است که باید انجام شود چرا که آنها باید به ترس برای زندگی خود را. آنها باید به ترس برای زندگی خود و پسر من در یک بوش ترس برای زندگی خود و ما نیاز به عدالت است.” کریستینا تورس گفت: NBC Connecticut. تورس از ناصر سفید یک 13 ساله بود که در میان پسران هدف قرار دادند. “بدون شک در ذهن من است که اگر آنها دست خود را بر روی یکی از این پسر کمی در رفتن آنها به آنها صدمه دیده است. ما رو به هم ایستاده چرا که این می تواند بسیار متفاوت بوده است; من می توانستم از خواب بیدار در صبح روز یکشنبه جلسه که فرزند من مرده بود.” تورس ادامه داد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

مردان برگزار شد در $150,000 باند و اولین دادگاه در تاریخ Aug. 18. زنی به نام سامانتا Bartone تماس NBC Connecticut و گفت: او مایکل Lemelin را نامزد. او گفت که Lemelin است “upstanding شهروند و نه یک نژادپرست است.” “ما از سیاه و سفید زندگی می کند ماده” Bartone گفت: NBC Connecticut.

با توجه به این که او مرد احساس نیاز به تهدید و ارعاب سه, سیاه, کودکانی که انجام شد چیزی جز سوار دوچرخه خود من بسیار شک و تردید است.

تبلیغات

با توجه به NBC Connecticutدر جامعه بسیج پشت پسران. یک رالی برگزار شد در شب دوشنبه که در آن مردم برگزار می شود علائم و vocalized خشم خود را در آنچه رخ داده است. یک کسب و کار محلی به سه دوچرخه های جدید برای پسران. در حالی که این ها خوب حرکات آن تغییر نمی کند واقعیت این پسر بودند و دچار آسیب های روانی برای سادگی موجود در حالی که سیاه و سفید است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de