ایالات متحده ویروس موارد رسیدن به new single-روز ثبت

با رمان coronavirus عفونت تنظیمات یک روز رکورد ملی روز شنبه کارشناسان بهداشت و درمان در حال گرفتن کمی آرامش را از یکی از معدود نقاط روشن در زمان تجدید حیات: مرگ و میر در حال افزایش است در قدم اهسته با caseloads.

اما ممکن است تنها یک ماده از زمان است.

“مرگ و میر همیشه تاخیر قابل ملاحظه ای در پشت موارد” Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-متخصص بیماری های, کنگره گفت در جلسه روز سه شنبه. در این هفته برای آمدن او و دیگران گفت: مرگ و میر است به احتمال زیاد به افزایش commensurately.

که به معنی آریزونا و تگزاس و فلوریدا, ایالات متحده است که بازگشایی زود هنگام و در حال حاضر در حال تجربه فراری عفونت نرخ به احتمال زیاد به دفن مرده را در ماه جولای.

“تا زمانی که وجود دارد این است که یک مقدار عادلانه از تست در صورت وجود یک چشم انداز مثبت در COVID-19 عفونت پس از آن ما به احتمال زیاد برای دیدن که در این مورد تایید شده داده ها قبل از ما آن را در مرگ داده گفت:” نیکلاس رایش دانشيار گروه آمار زیستی در دانشگاه ماساچوست در امهرست در پست الکترونیکی.

او پیش بینی کرد “افزایش می یابد در COVID-19 مرگ و میر بیش از ماه آینده در بسیاری از کشورهای که در حال دیدن upticks در موارد مانند تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا و دیگران و حتی مرگ شده اند یا ثابت یا رو به کاهش در هفته های اخیر.”

این ویروس می آیند صعودی در روزهای اخیر با 38,115 ایالات متحده عفونت شنبه با توجه به چوب خط حساب کردن از واشنگتن پست. که بیش از هر روز قبل در این بیماری همه گیر از جمله فاجعه بار روز از ماه آوریل است. این زمان را افزایش می دهد به طور عمده در جنوب و غرب در حالی که نیویورک و نیوجرسی بودند که نزدیک به غرق در بهار و آهسته بوده است به بازگشایی شاهد کاهش موارد است.

کالیفرنیا که تعطیل اولیه و گرفته آهسته رویکرد نسبت به بازگشایی مجدد این گزارش بیش از 7000 مورد جدید یکشنبه به راحتی بیش از آن رکورد 5,019 تنظیم شنبه. اوکلاهما — که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه برگزار شد سرپوشیده کمپین تجمع و فلوریدا نیز آمار جدید تک روز اوج چهارشنبه.

آن سه متحده همراه با نوادا و کارولینای شمالی رسیده قله های جدید را در هفت روز, نورد به طور متوسط به عنوان یک شاخص قابل اطمینان تر از این ویروس تاثیر. آریزونا یک رکورد با 2,270 بستری شدن در بیمارستان.

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان باید سه برابر در هوستون پس از روز یادبود هوستون متودیست بیمارستان اجرایی Marc بوم گفت. تگزاس گزارش 5,551 موارد جدید ترین در یک روز همراه با 4,389 بستری شدن در بیمارستان تا تقریبا 300 روز سه شنبه به رکورد بالا است.

دولت هفت روز نورد متوسط از موارد جدید افزایش یافته است و 70 درصد از سه شنبه گذشته تنظیم یک رکورد برای 14 روز متوالی.

به طور کلی حدود 2.36 میلیون نفر آلوده شده اند در ایالات متحده و بیش از 120 ، 000 فوت کرده اند — تا کنون بزرگترین اعداد برای هر کشور در جهان است.

با وجود این اعداد معاون رئیس جمهور مایک پنس خواست سناتور جمهوریخواه طی یک بسته-درب ناهار به تمرکز بر روی “نشانه های دلگرم کننده.” قانونگذاران را آغاز کرده اند به بیان هشدار در مورد افزایش نرخ ابتلا به عفونت در ایالات آمریکا مانند فلوریدا و آریزونا و تگزاس که به احتمال زیاد به بحرانی در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و کنترل مجلس سنا.

سناتور گفت: پنس با اشاره به شاخص های مثبت از جمله عقب مانده و مرگ و مير. که تا حدودی به دلیل وجود بیشتر تست و جوان و سالم مردم در حال حاضر حساب برای سهم بیشتری از کسانی که در گرفتن آزمایش پنس ادعا.

مقامات ردیابی شگفت انگیز گشت COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس تا حدودی رو به با درس و پیشرفت در سیستم مراقبت های بهداشتی پس از ویروس یورش برده و در ساحل در خارج از سیاتل در اواخر فوریه و بعد هولناک شهر نیویورک است.

گفت: برخی از در دسترس بودن بیشتر از آزمون های مسئول برای تبدیل کردن بیشتر موارد. نتایج حاصل از این آزمون در حال آشکار تعداد زیادی از افراد با این ویروس بیش از وجود دارد در اوایل روز از وقوع.

زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار گریبانگیر ایالات متحده آن را تقریبا غیر ممکن است برای هر کسی که بدون علائم شدید به امن یک آزمون. افراد جوان که به طور کلی در موارد خفیف رنج می برند و به احتمال زیاد بدون علامت ممکن است کمتر شده است به عنوان یک نتیجه, گفت, جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی مرکز بهداشت امنیتی است.

در حال حاضر آنها در حال حسابداری برای برخی از افزایش کلی caseload و نسبت بیشتری از بستری شدن در بیمارستان در مکان هایی مانند آریزونا. وجود دارد ممکن است کمتر مرگ و میر در میان این گروه جوان اما آن دسته از افراد هستند که به احتمال زیاد آلوده بیشتر افراد مسن, او گفت:.

با متحده بازگشایی “شما مردمی جوان و در مورد. آنها در حال گسترش آن را,” او گفت:. “این ممکن است زمان برای پیدا کردن راه خود را به خانه مردم آسیب پذیر هستند که بیشتر احتمال دارد به مرگ است.”

تام فریدن مدیر سابق CDC گفت: افراد مسن در حال حاضر درک بهتری از چگونگی آسیب پذیر هستند. سیستم پزشکی نیز اقدامات برای حفاظت بهتر از افراد مسن تر از 65 از جمله کسانی که زندگی در خانه های سالمندان و دیگر امکانات مراقبت. این ویروس در دیگر مسابقه از طریق آن مکان و کشتار مردم توسط ده ها تن به عنوان آن را در اوایل بیماری همه گیر.

CDC آمار نشان می دهد که چگونه به طور کامل COVID-19 حملات افراد مسن. از Feb. 1 ژوئن 13, COVID-19 درگیر شد فقط در 2,630 مرگ و میر در میان افراد 44 یا جوان. اما این بیماری کشنده به 83,426 افراد 65 ساله یا مسن تر.

حتی اگر مرگ و میر نیست دوباره بجای اول برگشتن به سطح قبلی و فعلی افزایش خواهد عواقب جدی گفت: Saskia Popescu های عفونی-بیماری اپیدمیولوژی می آموزد که در دانشگاه آریزونا.

برای برخی از افرادی که نمی شود بدحال ویروس می تواند باعث شدید و گاهی طولانی مدت, مشکلات, او گفت:.

“بیماری است که واقعا قابل توجه نتیجه بیش از حد” Popescu گفت. “مرگ و میر هستند و بدیهی است که بدترین; ما نمی خواهیم مردم را به مرگ. اما من نمی خواهم مردم را به مریض به خصوص بیمار آنها را مجبور به رفتن به بیمارستان. که سخت بر آنها که سخت در سیستم مراقبت های بهداشتی. تمرکز تنها در مرگ و میر زیانی به بیماران و جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de