ما H1B visa: هند ارزیابی تاثیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش

دهلی نو: هند روز پنج شنبه اذعان کرد که تصمیم اخیر توسط ایالات متحده به تعلیق ویزای H1B تا پایان سال این است که “به احتمال زیاد به تحت تاثیر جنبش هند ماهر و حرفه ای” اما گفته است که “ارزیابی تاثیر نظم در هند اتباع و صنعت در مشورت با ذینفعان”. اشاره کرد که “ما همواره با استقبال استعداد هند همچنین گفت که “امیدوار” است که هند حرفه ای خواهد شد “در ادامه به استقبال آمریکا در آینده”.

یادآوری ما که “ماهر بالا, هندی, حرفه ای را مهم مجموعه مهارت های پل شکاف تکنولوژیکی و بیان یک مزیت رقابتی به اقتصاد ایالات متحده” دهلی نو گفت: “آنها نیز یک جزء حیاتی از نیروی کار است که در خط مقدم ارائه COVID-19 مربوط به کمک در بخش های کلیدی از جمله بهداشت و درمان فناوری اطلاعات و خدمات مالی”.

در یک ضربه به هند techies رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال روز سه شنبه به حالت تعلیق ویزای H1B تا پایان سال. این H1B ویزا یک ویزای غیر مهاجرتی است که ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای استخدام کارگران خارجی در گرايش مشاغلی که نیاز به مهارت های فنی یا تئوری در زمینه های خاص. تکنولوژی شرکت های وابسته به آن به استخدام ده ها هزار نفر از کارکنان در هر سال. با توجه به برخی از تخمین ها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس آمار جهان ما صادر شده 85,000 H1-B ویزا هر سال که سرخپوستان گزارش حدود 60000 ویزا. بنابراین ما حرکت می تواند در حال حاضر به شدت بر صنعت هند به خصوص آن بخش است.

در بیانیه ای MEA گفت: “ما را دیده اند در این اعلامیه صادر شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در 22 ژوئن به طور موقت تعلیق ورود برخی از دسته های non-immigrant visa-دارندگان & اعضای خانواده خود را تا 31 دسامبر 2020. این است که به احتمال زیاد به تحت تاثیر جنبش هند ماهر و حرفه ای که فایده این ویزای غیر مهاجرتی برنامه ها به کار قانونی در ایالات متحده است. ما در حال بررسی تاثیر این منظور در هند اتباع و صنعت در مشورت با ذینفعان.”

MEA بیشتر گفت: “مردم با مردم ارتباط و تجارت و همکاری های اقتصادی به خصوص در فن آوری و نوآوری بخش مهمی از ابعاد ایالات متحده-هند همکاری. ماهر بالا, هندی, حرفه ای را مهم مجموعه مهارت های پل شکاف تکنولوژیکی و بیان یک مزیت رقابتی به اقتصاد ایالات متحده. آنها نیز یک جزء حیاتی از نیروی کار است که در خط مقدم ارائه COVID-19 مربوط به کمک در بخش های کلیدی از جمله بهداشت و درمان فناوری اطلاعات و خدمات مالی است.”

آن افزود: “ما همواره با استقبال استعداد و ما امیدواریم که حرفه ای ما ادامه خواهد داد به استقبال در ایالات متحده آمریکا در آینده است.”

ما تا به حال در سه شنبه گفت: “2019 coronavirus (COVID-19) تا به حال به طور قابل توجهی مختل آمریکایی در معیشت و که به طور کلی نرخ بیکاری در ایالات متحده نزدیک به چهار برابر شده بین ماه های فوریه و مارس سال 2020 تولید برخی از افراطی ترین نرخ بیکاری تا کنون ثبت شده توسط اداره آمار نیروی کار.”

ما تا به حال بیشتر گفت: در حالی که “ممکن است میزان 13.3 درصد نشان دهنده مشخص شده کاهش از مارس میلیون ها نفر از آمریکایی ها باقی می ماند از کار”و”کارگران آمریکایی رقابت در برابر اتباع خارجی برای شغل در هر بخش از اقتصاد ما از جمله در برابر میلیون ها نفر از بیگانگان که وارد ایالات متحده به انجام کار موقت”.

ما تا به حال افزود: “کارگران موقت اغلب همراه با همسران و فرزندان بسیاری از آنها نیز رقابت در برابر کارگران آمریکایی. تحت شرایط عادی به درستی تجویز کارگر موقت برنامه ها می تواند ارائه مزایای به اقتصاد است. اما تحت شرایط فوق العاده اقتصادی انقباض ناشی از COVID-19 شیوع برخی ویزای غیرمهاجرتی برنامه اجازه چنین اشتغال مطرح غیر معمول تهدید به استخدام کارگران آمریکایی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de