با یک ضربت در مغلوب ساختن پیشی جستن, پلوسی, پرده جدید “Obamacare به” لایحه

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن — Flicking بی اعتنا واکسن در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجلس نانسی پلوسی, پرده برداری از یک طرح روز شنبه به گسترش “Obamacare” حتی به عنوان برگ برنده دولت در مورد فایل استدلال در دیوان عالی کشور مورد حمله به آن را.

پلوسی اعلام کرد آینده رای طبقه در اندازه راه اندازی یک بحث است که کنار هم دموکرات ها’ top موضوع سیاست های مغلوب ساختن پیشی جستن بی امان تلاش برای از بین بردن اوباما میراث و اخر coronavirus بیماری همه گیر.

در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که انتظار می رود به فایل مقالات با دیوان عالی کشور با این استدلال که قانون مراقبت مقرون به صرفه خلاف قانون اساسی است. پلوسی می خواهد لایحه خود را در کف خانه دوشنبه ،

تلاش برای سرنگونی یک بیمه توسعه در ارائه پوشش به حدود 20 میلیون نفر از مردم “اشتباه بود هر زمان” پلوسی گفت.

“در حال حاضر آن است که فراتر از احمق,” او اضافه شده است. “فراتر از احمق.”

COVID-19 موارد در حال افزایش در کشورهای بزرگ مانند تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا و میلیون ها نفر از کارگران که از دست داده اند پوشش در اقتصادی shutdown حاوی ویروس می تواند با تکیه بر سلامت قانون به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

کاخ سفید گفت پلوسی است فقط بازی سیاست است. “به جای غواصی به حزبی های دموکرات ها باید به ادامه کار با رئیس جمهور در این مسائل مهم و حصول اطمینان از کشور ما حاصل از این بیماری همه گیر قوی تر از همیشه” سخنگوی جاد دیر گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

Pelosi, قوانین هیچ شانسی در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

لایحه خود را گسترش خواهد یافت یارانه ها اجازه می دهد بیشتر مردم به واجد شرایط برای تحت پوشش ACA. این امر از نظر مالی فشار برخی از کشورهای که حاضر به گسترش مدیکید تحت سلامت قانون است. و این امر توانمند سازی مدیکر برای مذاکره, مواد مخدر, قیمت — از یک موقعیت مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار مورد علاقه اما بعدا رها شده است.

این امر همچنین خنثیسازی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش بیمه کوتاه مدت برنامه های که لازم نیست برای پوشش موجود شرایط پزشکی چیزی دموکرات ها می گویند را تضعیف مرکزی دستیابی به ACA.

دموکرات ها برنده کنترل از خانه در سال 2018 در دفاع از قانون مراقبت های بهداشتی. پس از آن که اتاق خود مبنی بر بسیاری از اقدامات در پلوسی طرح در یک فرم و یا دیگری.

اما به عنوان تأکید در یک یادداشت در ماه گذشته به رهبری دموکرات کنگره کمیته کمپین صندلی Cheri بوستس D-Ill., گسترده تر هدف این است که به جمهوری خواهان پیچ و تاب خوردن.

“جمهوری خواهان در تمام سطوح خود این طرح دعوی در دادگاه در حمله آمریکایی ها مراقبت های بهداشتی” گفت: این یادداشت. “آنها برگزار خواهد شد مسئول برای حزب خود را گسترده وسواس با پرتاب ما سیستم مراقبت های بهداشتی را به هرج و مرج و سلب مراقبت های بهداشتی از 20 میلیون آمریکایی در طول یک جهانی همه گیر.”

اوباما قانون افزایش یافته است محبوب تر از مغلوب ساختن پیشی جستن ناموفق تلاش برای لغو آن در سال 2017, زمانی که جمهوری خواهان کنترل هر دو مجلس نمایندگان و سنا. در یک نظرسنجی از حزبی قیصر بنیاد خانواده نشان داد که 51 درصد از آمریکایی ها نمایش “Obamacare به” مطلوب در حالی که 41 درصد نامطلوب views.

زودتر قیصر نظرسنجی در بر داشت همچنین دریافتند که نزدیک به 6 در 10 نگران آنها و یا کسی در خانواده خود را از دست خواهد داد پوشش اگر دادگاه عالی افغانستان یا کل قانون و یا خود را برای حمایت از مردم با موجود شرایط پزشکی.

در مورد قبل از دادگاه تگزاس و دیگر محافظه کار به رهبری متحده استدلال می کنند که ACA اصل ارائه شده بر خلاف قانون اساسی پس از کنگره تصویب قوانین مالیاتی در سال 2017 که حذف قانون را منفور جریمه برای داشتن بیمه اما در جای خود باقی مانده آن نیاز است که تقریبا همه آمریکایی ها باید پوشش.

محافظه کار متحده استدلال می کرد که حذف جریمه های ساخته شده در این قانون را به اصطلاح فرد دستور خلاف قانون اساسی است. ایالات متحده منطقه قاضی نی اوکانر در تگزاس موافقت کرد و اضافه کرد که در این قطعنامه بود به طوری مرکزی به قانون است که بدون آن بقیه نیز باید سقوط.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمایش در قانون منتقل کرده اند اما آن را همواره خلاص شدن از مقررات منع کرده است که شرکت های بیمه از تبعیض علیه افراد در حساب از سابقه پزشکی خود را. با اینحال تهمت بارها مطمئن باشید آمریکایی ها که مردم با شرایط موجود هنوز هم محافظت می شود. نه کاخ سفید و نه کنگره جمهوری خواهان مشخص شده اند چگونه است.

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در New Orleans بر داشت سلامت, قانون بیمه نیاز به خلاف قانون اساسی است, اما هیچ تصمیم گیری در چنین محبوب مقررات به عنوان حمایت از مردم با موجود شرایط پزشکی گسترش و پوشش برای بزرگسالان جوان تا سن 26 بر پدر و مادر خود را’ سیاست. آن را ارسال مورد به اوکانر برای تعیین اینکه آیا دیگر بخش های این قانون می تواند جدا از بیمه مورد نیاز و در محل باقی می ماند.

دموکراتیک به رهبری متحده حمایت از ACA به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور. معلوم نیست اگر این دادگاه را بشنود شفاهی قبل از انتخابات ماه نوامبر. یک تصمیم است که بعید است تا سال آینده.

دادگاه دو بار تایید قانون با قاضی جان رابرتز فراموش نشدنی با جانبداری دادگاه لیبرال ها در سال 2012 در میان فعالیت های انتخاباتی اوباما. اکثریت که تایید قانون دو بار هنوز در دادگاه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>