Yediyurappa هشدار از یکی دیگر از مستند در حالی که غرب بنگال گسترش آن تا ژوئیه 31

Category: کیمیا | No comments

هشدار سخت lockdown یک بار دیگر اگر مردم به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa در روز پنج شنبه گفت که او را نگه گفتگو با قانونگذاران از همه طرف در مورد اقدامات سختگیرانه است که باید برای کنترل این ویروس.

بنگلور در خصوص دیده است یک افزایش بزرگ در موارد با شهر عبور 1,000 موارد علامت این ماه است. این شهرستان در مجموع از 1,685 موارد تا کنون. Yeddiyurappa خواست Bengalureans اجتماعی را حفظ فاصله و عمل بهداشت.

“اما ما همچنین فکر کردن در مورد تعدادی از موارد است که افزایش در بنگلور. من مصرانه از مردم برای حفظ اجتماعی فاصله و sanitisation اگر Bengalureans نمی خواهید یک مهر و موم پایین (sic)” او به نقل از ANI عنوان کرد و گفت.

Yediyurappa هشدار می آید یک روز پس از, West Bengal دولت تصمیم به گسترش مستند در دولت به تاریخ 31 ژوئیه شامل افزایش تعداد coronavirus موارد در هند. طبق آخرین آمار منتشر شده از سوی اتحادیه و وزارت بهداشت و درمان بنگال غربی به بیش از 14,700 مورد تأیید و 580 مرگ و میر.

دولت در حال حاضر تصمیم به بستن تمام موسسات آموزشی تا ژوئیه 31. برون شهری و مترو راه آهن, خدمات, بیش از حد می تواند خارج از محدوده برای عموم در طول مستند.

جالب است که در یک دولت شناخته شده شدید acrimony بین احزاب سیاسی همه احزاب از جمله مخالف بی جی پی و CPM تصمیم به گسترش این مستند در همه نشست نامیده می شود توسط وزیر Mamata بانرجی.

بالاترین-همیشه تک روز افزایش 16,922 COVID-19 موارد تحت فشار قرار دادند و هند در مجموع شمارش به 4,73,105 روز پنج شنبه در حالی که شمار کشته شدگان صعود به 14,894 با 418 جدید تلفات با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت. با این هند است ثبت نام بیش از 14,000 موارد برای ششمین روز در یک ردیف. بر اساس گزارش وزارت اطلاعات به روز شده در 8 صبح فعال موارد ایستاده در 1,86,514 در حالی که 2,71,696 مردم بهبود یافته اند.

بنگال غربی است که نه تنها دولت به اعلام یک فرمت از مستند. در واقع تامیل نادو شد اولین دولت در سه ماه گذشته را دوباره اعمال سختگیرانه مستند.

پس از ژوئن 19, چنای و مجاور آن ولسوالی شده اند تحت کامل مستند بعد از دولت سرمایه ثبت شده نمایی افزایش تعداد تاج موارد مثبت در یکی از آخرین ماه است. این مستند که بر اساس آن بیشتر وجود دارد محدودیت در حرکت مردم از قبل از جمله ممنوعیت کامل وسایل نقلیه خصوصی و بدون مدرک معتبر می گذرد و دلایل قانونی پیمودن در جاده ها ادامه خواهد داد تا 30 ژوئن.

اما بر خلاف در غرب بنگال حرکت بود با مخالفت و قوس رقیب DMK. DMK رئیس و رهبر مخالفان MK استالین گفته بود”کل مستند نمی خواهد کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس اما تنها به بدتر شدن وضعیت اقتصادی در نتیجه ساختن آن دو ضرر برای دولت”.

در ضمن حیدرآباد نیز شاهد یک جهش در موارد به لطف Telangana دولت در نهایت ramping تا آن تست ظرفیت تا حدودی اجازه می دهد خصوصی آزمایشگاه برای آزمایش مردم است.

با توجه به هند اکسپرساز 15 ژوئن دولت شاهد بیش از 3000 موارد جدید بسیاری از آنها از Hyderabad منطقه است. همه چیز به نظر می رسد به رفتن به سمت راست برای مقامات به عنوان بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) ظاهرا peeved با Telangana وزارت بهداشت برای نگه داشتن آن به روز شده در جدید موارد مثبت. همانطور که در قبل گزارش در دکن کرونیکلآن است که به احتمال زیاد برای جلوگیری از مدیریت COVID-19 مهار خوشه در حیدرآباد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>