30 روز از یاد موزیک ویدیو سیاهی با VSB روز 25: Busta Rhymes, ‘قرار دادن دست خود را که در آن چشم های من می توانید ببینید’

بورلی جانسون

Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 25: Busta Rhymes, Put Your Hands Where My Eyes Could See

تصویر: Busta Rhymes “قرار دادن دست خود را که در آن چشم های من می توانید ببینید” (دیگر)

تبلیغات

هیچ بحث و گفتگو در مورد یاد هیپ هاپ ویدئوها بدون Busta Rhymes. Busta است تصاویری برای آهنگ دوست دارم از “خطرناک” (که در آن در یک صحنه مبارزه او بخشی از تاریخ و زمان آخرین اژدها‘s Sho Nuff بود به اندازه کافی به من فکر می کنم آنها نیاز به راه اندازی مجدد این فیلم فقط او می تواند بازی است که بخشی), “Gimme Some More” و “چه آن را به تو خواهد بود؟!” با جانت جکسون همه قابل توجه برای خلاقیت خود را. “قرار دادن دست خود را که در آن چشم های من می بینید” هر چند که من به یاد داشته باشید چرا که ما فقط نمی از آن آینده.

Busta Rhymes “قرار دادن دست خود را که در آن چشم های من می توانید ببینید” (1997)

“قرار دادن دست خود را…” اولین واحد خود را دانشجوی سال دوم آلبوم وقتی اعتصاب فاجعه. آینده پلاتین موفقیت او اولین سولو ضبط فشار بود. Busta تحویل داده است. تنها یک هیولا به خصوص در باشگاه. Busta بود که همیشه با انرژی بالا مرد ضرب و شتم همراه با شعر بود در واقع یک شات از 5 ساعت نوشیدنی های انرژی کاهش یافته و در داخل یک ردبول.

تبلیغات

و سپس تصویری کاهش یافته است. Busta تصمیم گرفت برای ادای احترام به یکی از نمادین ترین سیاه فیلم از همه زمان آمدن به امریکا. از جمله مورد علاقه همه “رویال آلت تناسلی پاک” صحنه حداقل ضمنی. این بود که در دوران میلیون دلار ویدئوها و هنگامی که آن را به بزرگ بودجه ویدئوها به صورت بزرگ-بودجه تصاویری اعتیاد به مواد مخدره ویلیامز بود رفتن-به-مرد. به طور جدی از تماشای این ویدئو من تعجب می کنم که این لایحه نهایی شد. Costuming و به تنهایی تا به حال به هزینه گرفتن ؛ glow-in-the-dark رنگ بدن در فینال صحنه های زیبا بود…من امیدوارم که آنها همه که گه در یک شات.

اما خانواده وجود دارد یک فیل. یک کل بزرگ, فیل که نه فقط در پس زمینه. فیل بود. فیل به حال یک کل بزرگ به بخشی از یک صحنه با Busta. که نمی تواند ارزان. هر دو آنها تا به حال به یک فیل که تسلط در هیپ هاپ ویدئوها در تنه دانشگاه و یا آنها تا به حال برای آموزش او را در نقطه ای. سپس آنها را کاملا شگفت آور, رقص, توالی معکوس صحنه در آمدن به امریکا که در آن شاهزاده Akeem (با بازی ادی مورفی) است که به معرفی خود bride-to-be (بازی های برگزار شده توسط Vanessa Bell Calloway). اما آنها تا به حال به هیپ هاپ آن را به طوری که آنها تا به حال به انجام طراحی رقص و costuming. واقعا آن قابل توجه به عنوان جهنم است. در واقع آن چنان چشمگیر است که من به یاد داشته باشید داشتن گفتگو با homies زمانی که تصویری کاهش یافته و احتمالا در ام تی وی پس از این شبیه یک MTV آماده ساخته شده, تصویری, در مورد چگونه شما اگر شما در حال رفتن به انجام موزیک ویدیو و کسی می دهد milli a milli یک میلی به انجام آن این است که چگونه شما آن را انجام دهد. هیچ Montell Jordan.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

منظورم این است که نمی خواهید به دوباره تصویب نسخه خود را از آمدن به امریکا ؟ من می دانم که من انجام داد. من می گویم این 1997 با 2020 چشم (من 18 در سال 1997; من 41 همانطور که از نوشتن این مقاله) که آخرین صحنه ای که آنها در شکوه رنگ بدن است کنجکاو AF. این یک آفریقایی-ویدئو مضمون (در نظر گرفتن نشانه های خود را دوباره از آمدن به امریکا) و این بود که قبل از آفریقا متوقف شد یک کشور به سیاه ترین مردم, بنابراین من نمی تواند به طور کامل بگویید چه الهام گرفته از آخرین صحنه رقص/صحنه مبارزه. من دوست دارم به درخواست هر storyboarded آن چه الهام گرفته است و چرا ؟ من نمی دانم که به اندازه کافی به آن را قطعی مشکل اما آن را نیز تا به حال هیچ چیزی برای انجام با فیلم. در حالی که فیلم استراحت قطعی کلیشه های آفریقایی-پادشاهی ناز و نعمت را نمی هیچ ویژگی “کلبه-و-نیزه” کلیشه بنابراین من تعجب آنچه که واقعا در رفتن وجود دارد. در سال 1997 هر چند این فیلم بود, “آره, Busta پادشاه فیلم ها!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de