آریزونا عضو شورای شهر پس از معذرت خواهی گفت: “من نمی توانم نفس بکشم’ در ضد ماسک تجمع

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Arizona City Councilman Apologizes After Saying I Cant Breathe at Anti-Mask Rally

تصویر: 12 اخبار

به زندگی در آریزونا است که همیشه وجود دارد در یکی سنگین و طولانی آه. اگر آن را نمی شود خجالت اقدامات از شهروندان خود را, شما می توانید لعنت مطمئن شوید که مقامات منتخب انجام خواهد شد چیزی است که فقط inhumanly سطل زباله.

تبلیغات

نگاهی به عنوان مثال Scottsdale عضو شورای شهر مرد فیلیپس که سی ان ان گزارش تمسخر گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” در حالی که در یک anti-ماسک اعتراض در روز چهارشنبه.

من به شما یک دقیقه به روند مقدار مطلق از مزخرف در آن جمله است.

شما خوب است ؟ اشکالی ندارد.

فیلیپس سازمان در پاسخ به اعتراض به دستور صادر شده است که نیاز به ماسک صورت پوشیده می شود در حالی که در. فیلیپس در زمان میکروفن و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم, من نمی توانم نفس بکشم” sarcastically. او سپس ماسک نورد چشمان او و گفت: “جنون” که جمعیت فوران در تشویق. “من نمی توانم نفس بکشم” آخرین کلمات از جورج فلوید و اریک گارنر. کلمات باید پس از تبدیل شدن به یک وحدت در این تظاهرات که در گرفت در برابر خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

تبلیغات

فیلیپس بود به سرعت به نام با اعضای حزب خود. آریزونا دولتی mlb (R) توییتی “نفرت به اندازه کافی رفتن نیست. نهایی عبارت از جورج فلوید هرگز نباید استناد بود. هر کسی که مسخره قتل یک انسان دیگر هیچ جایی در اداره عمومی است. دوره.” آریزونا سناتور. مارتا McSally (R) نیز با صدور پاسخ در توییتر. “آن را نفرت انگیز شما در حال مسخره کردن این کلمات در حال مرگ از یک قتل مرد.” McSally گفت.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

فیلیپس با صدور بیانیه ای به آریزونا جمهوریدر ابتدا منکر هر گونه ارتباط میان نظرات او و جورج فلوید مرگ است. در نهایت او صادر شده عذرخواهی به Floyd خانواده. “من متاسفم در مورد نظر من امروز ساخته شده بود که در همان نظر آقای فلوید ساخته شده بود. او سزاوار نیست چه اتفاقی برای او و من به هیچ وجه در تلاش بود تا نور از آن گفت: من نمی توانم نفس بکشم در ماسک. لطفا من را قبول صمیم عذرخواهی و که می رود به هر کسی که شد به جرم.” فیلیپس گفت.

وجود دارد فقط سطح awfulness اینجا. پس از دیدن یک ویدئو از یک مرد در حال مرگ و شفاعت که او تنفس می کند و همچنین طولانی مدت اعتراضات و خشم است که رخ داده و در پی آن مرگ انسان, چرا جهنم خواهد شما فکر می کنید با استفاده از این کلمات در تمسخر شیوه ای بود خوب چیزی برای انجام ؟ علاوه بر آن آریزونا در حال حاضر تجربه سازگار سربازان ارتش در COVID-19 موارد با هزاران نفر از موارد جدید گزارش روزانه. این ثابت شده است که ماسک کمک به کاهش گسترش ویروس. این سازمان تجمع و قرار دادن زندگی در معرض خطر بیش از یک جزئی جزئی ناراحتی است که می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

تبلیغات

پسر فیلیپس است که در یک کلمه سطل زباله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>