بیگم, بازار, Lad بازار بسته به موارد صعود در حیدرآباد

حیدرآباد: با سنبله در Covid-19 نفر از معامله گران در بگوم بازار و Lad بازار تصمیم به بستن مغازه های خود را به طور داوطلبانه برای یک هفته. Lad بازار خواهد شد از روز جمعه در حالی که kirana مغازه در بگوم بازار خواهد شد از یکشنبه.

در جلسه حیدرآباد Kirana تجار’ Association, افزایش تعداد تاج موارد مورد بحث قرار گرفت و اعضا تصمیم به بستن همه مغازه ها از 28 ژوئن تا 5 ژوئیه.

رئيس جمهور از انجمن Laxminarayan Rathi اعلام کرد بسته شدن مغازه ها در بگوم بازار و Siddiamber بازار. وجود 500 مغازه ها در این دو بازار.

“ما در حال کاهش ساعت کاری از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر. این ویروس در همه جا گسترش یافته و ما نمی دانیم که تحت تاثیر آن است. آن را تبدیل به خطرناک را به انجام کسب و کار در این شرایط است. ما توصیه کرده اند که همه تجار که توسعه Covid-19 علائم برای رفتن به انزوا و رزومه, کسب و کار تنها زمانی که آنها به طور کامل بهبود می یابند” آقای Rathi گفت:

به همین ترتیب معامله گران از Lad بازار معروف النگو تصمیم گرفته اند برای پایین پرده به مدت یک هفته از روز جمعه. رئیس جمهور Lad تجار بازار’ Association, مصطفی علی مظفر است که Shalibanda corporator گفت: هفت تجار مرده بود از Covid-19 و 20 قرار گرفتند. تجار باید تصمیم به بستن مغازه ها در Lad بازار و Julu Khana برای یک هفته.

Lad بازار Welfare Association دبیر کلی محمد ایوب گفت: دولت تا به حال اعمال شده در این مستند برای دو سال زمانی که تعداد زیادی از مرگ و میر بود. “امروزه تلفات چند برابر افزایش یافته است اما دولت آماده است تا به لغو Unlock 1. بیمارستان های ما در یک موقعیت برای ارائه مراقبت های بهداشتی. این طرح کمک خواهد کرد که در مهار این بیماری همه گیر” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de