BJP-کنگره تجارت barbs بیش از اورژانس های اعمال شده توسط ایندیرا گاندی

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: این Bharatiya Janata Party (BJP) و کنگره sparred روز پنجشنبه 45th anniversary تحمیل شرایط اضطراری پس از آن در ایندیرا گاندی رهبری دولت با حزب حاکم با استناد به سلسله طبیعت از حزب و حزب مخالف برخورد با یک سوال “چرا زعفران حزب اکثریت حکومت به عنوان یک دولت از دو نفر؟”

در حالی که نخست وزیر نارندرا مودی پرداخت ادای احترام به کسانی که مخالف اورژانس و گفت: کشور را هرگز فراموش نکنید خود را قربانی اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه در یک سری از توییت هدف این کنگره است. “در این روز 45 سال پیش یک خانواده را حرص و طمع برای قدرت منجر به تحمیل شرایط اضطراری. یک شبه این کشور تبدیل شده بود به یک زندان. مطبوعات, دادگاه های رایگان سخنرانی… همه بودند زیر پا گذاشته” او توییتی و افزود که دموکراسی باقی مانده وجود ندارد و در کنگره حتی امروز به عنوان “منافع یک خانواده” غلبه بر حزب و منافع ملی.

“در طول های اخیر CWC, دیدار سران و اعضای جوان مطرح شده مسائل چند. اما آنها فریاد زد پایین. یک سخنگوی حزب بود بدون تشریفات اخراج. حقیقت تلخ است — رهبران احساس خفه در کنگره” شاه توییتی و پرسید: چرا رهبران که اصلا متعلق به “سلسله” قادر به صحبت کردن در این کنگره است.

کنگره آمریکا گفت که “اعلام نشده اضطراری تحمیل شده در کشور” توسط BJP.

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala توییتی “به عنوان هند حزب BJP نیاز به پاسخ به: چرا که در آن اکثریت حکومت به عنوان دولت از 2 نفر فقط و دیگران به عنوان صرف ضربات جانبی… چرا اسب تجارت توده defections و موسسه-ضبط آن تنها میراث? چرا وسواس در آن ننگین و نفرت از نهرو-گاندی (sic).”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>