تماس بهداشت ، تام پنبه سفید کره ” به دلیل او در یک نژادپرست رول

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Call Sen. Tom Cotton White Butter Because Hes on a Racist Roll

عکس: تام برنر (گتی ایماژ)

سناتور. ایسنا-ارک.) به معنای واقعی کلمه می تواند به توقف در حال نژادپرست است. اگر روحانی دستگیر شدند توسط یک گروه فشار آمریکایی های آفریقایی تبار بود و به بحث در دو دقیقه بدون اینکه نژادپرستانه و یا او خواهد مرد تام پنبه را از یک گوشی به طوری که او می تواند تماس با عزیزان خود و به آنها بگویید که او آنها را دوست دارد چون حتی تام پنبه می داند که او نمی تواند آن را انجام دهد.

تبلیغات

پنبه به تازگی باعث قیام در قدیمی بانوی خاکستری زمانی که او نوشت: یک op-ed برای نیویورک تایمز که در آن او به نام “ارتش به دخالت در شهرستانها که در آن تظاهرات به حال فوران علیه خشونت پلیس.منتقدان تقبیح سناتور پیشنهاد که نیروهای ایالات متحده باید در مقابل شهروندان آمریکایی بسیاری از آنها سیاه و سفید است.” واشنگتن پست گزارش. و این بار نزدیک به سقوط از هم جدا در تلاش برای کشف کردن که چرا این اراجیف منتشر شد.

کل سیاه کارکنان در این زمان بود که تلاش برای کشف کردن “که انسانهای این است؟”

تبلیغات

به خوبی در پنجشنبه تام پنبه که نام فقط احساس نژادپرستانه بود و در آن دوباره با این استدلال که منطقه کلمبیا شایسته نیست به دولت تصریح می کند که در حالی که وایومینگ کوچکتر جمعیت آن حق بیشتری به دلیل آن را یک “گرد طبقه کارگر دولت است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

و نبود او انجام می شود وجود دارد. فقط یک روز قبل از رای مجلس در مورد اینکه آیا یا نه برای ایجاد یک 51 دولت–از آنجا که به عنوان آن می ایستد, d. C. پرداخت مالیات است اما هیچ نماینده ای در کنگره است. آن را دارای یک نماینده مجلس و یک زن و شوهر از سایه سناتورکه اساسا بدان معنی است که سی آمریکا بازی پسر عموی–پنبه اساسا به ذکر است که دی سی را با فشار به خارج از آزادی کار و تبدیل شدن به یک شهروند کامل بود فقط یک قدرت گرفتن توسط دموکرات ها ،

از پست:

در یک سخنرانی در مجلس سنا در کف او را رد کرد و این منطقه به عنوان یک شهر کوچک به ارائه دیگر از لابی و کارگران فدرال. او هیچ اشاره ای دیگر تعریف جنبه های شهرستان از جمله آن آفریقایی, تاریخچه نقشه کشی خشم در رسانه های اجتماعی و ملامت توسط برخی از دموکرات ها.

“بله وایومینگ کوچکتر از واشنگتن توسط جمعیت, اما آن را تا سه بار به عنوان بسیاری از کارگران در معدن ورود و ساخت و ساز و 10 بار به عنوان بسیاری از کارگران در تولید” پنبه گفت. “به عبارت دیگر وایومینگ گرد و طبقه کارگر دولت است.”

تبلیغات

بو برای قرار دادن مدیر اجرایی DC رای توضیح داد: به این پست که پنبه را نمی دانم WTF او صحبت کردن در مورد.

“چهل و نه نفر از 50 ایالت شدند کوچکتر از ناحیه کلمبیا زمانی که آنها بستری شده بودند به اتحادیه,” او گفت:. “به عنوان یک کشور ما انواع مختلفی از همه نوع از همه چیز, اما یک چیزی که همه ما نشان داده است در دموکراسی ما و شرکت کنندگان—به جز d. C.,” او گفت:.

تبلیغات

اصلا فکر می کنم که پنبه از دست رفته خود فرصت را برای زدن سیاه زندگی مهم جنبش کنونی, سیاه شهردار موریل Bowser خود و شهردار سابق ماریون بری.

“آیا شما اعتماد شهردار Bowser خود برای حفظ واشنگتن امن اگر او داده شد قدرت از یک فرماندار? آیا شما اعتماد ماریون بری?” پنبه گفت:, و اضافه کرد که دی سی شد و مبارزه برای استقلال در حالی که “اراذل و اوباش خشونت” در حال اجرا بود شایع در خیابان و در نزدیکی کاخ سفید

تبلیغات

مجلس آرا در سی استقلال جمعه است و انتظار می رود به تصویب “دموکراتیک اکثریت مجلسی برای اولین بار در تاریخ” اما میچ-ass nigga رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) در حال حاضر قول داد آن را به رای می دهند.

“در ادامه به انکار واشنگتن یک رای در کنگره به معنای انکار کامل نمایندگی به سیاه و سفید و قهوه ای رای دهندگان که در حال اکثریت در کشور ما سرمایه ایم” سناتور. Jeff Merkley (D-سنگ.), ارسال یادداشت. “برای پایان دادن به این محرومیت ما نیاز #DCStatehood در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>