CDC رئیس می گوید: coronavirus موارد ممکن است 10 برابر بیشتر از گزارش

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن – تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده که آلوده شده اند coronavirus است به احتمال زیاد 10 بار به عنوان بالا به عنوان 2.4 میلیون تأييد موارد بر اساس آنتی بادی آزمون سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: پنج شنبه.

CDC مدیر رابرت Redfield برآورد مشترک با خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی نشان می دهد که حداقل 24 میلیون آمریکایی آلوده شده اند تا کنون.

این آنتی بادی آزمایش بررسی خون یک فرد برای شاخص است که سیستم ایمنی نصب شده در پاسخ به عفونت است. سرولوژيکی بررسی های در حال انجام در سراسر کشور به عنوان اپیدیولوژی سعی کنید به اندازه رسیدن به این ویروس به تاریخ. Redfield گفت: او معتقد است که 5 تا 8 درصد از جمعیت آلوده شده است تا کنون.

به طور قابل توجهی که 92 تا 95 درصد باقی می ماند مستعد ابتلا به عفونت کرونا ويروسی. کارشناسان می گویند این است که اطلاعات مهم خود را از نقطه نشان می دهد که این بیماری همه گیر باقی مانده در مراحل اولیه آن و مردم باید همچنان به تلاش برای محدود کردن گسترش ویروسی.

CDC مدیر نظرات در آمد که در مورد شمارش در ادامه به افزایش به سطح رکورد در بسیاری از کشورهای به خصوص در جنوب و غرب در طول گرم-آب و هوا ماه است که بسیاری امیدوار بود با ارائه یک آرامش در این بیماری همه گیر.

آلاباما نوادا و میسوری گزارش واحد-روز رکوردهای جدید کروناویروس موارد یک روز پس از ملی مجموع آمار یک روز بالا از 38,173 موارد است.

در میان نشانه هایی که در تگزاس از دست داده است کنترل این بیماری همه گیر Gov. گرگ ابوت جمهوری خواه اعلام کرد دولت خواهد مکث بازگشایی سعی کنید برای متوقف کردن این جریان از عفونت. او گفت که او با تمرکز بر استراتژی به سرعت گسترش ویروسی “در حالی که همچنین اجازه می دهد تگزاسی به ادامه درآمد یک چک برای حمایت از خانواده خود را. آخرین چیزی که ما می خواهم به انجام به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و کسب و کار.”

به عنوان بخشی از آن مکث او به حالت تعلیق در اعمال جراحی الکتیو در بیمارستان در سخت ضربه Bexar, Dallas هریس و تراویس استان ها — صفحه اصلی به شهرهای سن آنتونیو و دالاس, هوستون و آستین بود. نورد متوسط روزانه موارد جدید در تگزاس افزایش یافته است و 62 درصد از هفته گذشته پریدن از 2,610 در ژوئن 18 به 4,227 روز پنج شنبه با توجه به داده های ردیابی شده توسط واشنگتن پست. روزانه تعداد دارای یک رکورد در هر روز برای 13 روز متوالی.

بحران اقتصادی باعث این بیماری همه گیر در ادامه به roil شرکت های بزرگ بخش. میسی گفت: این تخمگذار کردن 3,900 شرکت کارکنان و مدیران. Chuck E. cheese’s شرکت مادر برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. هر دو عملیات شدند و با توجه به این ویروس تاثیر در فروش این شرکت گفت.

اپل روز پنجشنبه گفت این است که دوباره بسته شدن 14 فروشگاه در فلوریدا. دولت گزارش دومین روز متوالی بیش از 5000 جدید تایید coronavirus موارد است.

لری Kudlow کاخ سفید را بالای اقتصادی گفت: در طول یک ظاهر در شبکه فاکس کسب و کار است که دولت نمی کند پیش بینی موج دوم از عفونت است که پیش بینی شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان و جدید که نقاط داغ ظاهر در سراسر کشور در حال سناریوهای آمریکایی ها را “فقط باید با زندگی می کنند.”

برخی از مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله رییس جمهور و استدلال می کنند که افزایش موارد به سادگی بازتاب گسترده آزمایش. اما عفونی-بیماری های کارشناسان از جمله Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اختلاف است که گفت: آنها نیز منعکس کننده افزایش جامعه انتقال است.

Redfield گفت که افراد جوان هستند و لبه پیشرو از این انتقال است. “افراد جوان بسیاری از تازه های تلفن همراه پس از ماه از مستندات شده است گرفتن آزمایش بیشتر در هفته های اخیر و رانندگی افزایش موارد در جنوب و غرب” او گفت:.

“در گذشته من فقط فکر نمی کنم که ما تشخیص این عفونت,” او گفت:.

Redfield نظرات oscillated بین کم اهمیت جلوه دادن آخرین اخبار و اعلام کرد که افزایش تعداد آنها در واقع نگران کننده است.

او گفت که یک رنگی نقشه عفونت می تواند کشور را نگاه به عنوان اینکه افزایش گسترده است — “بخش قابل توجهی از ایالات متحده در قرمز” — اما گفت که تنها 3 درصد از شهرستانهای سراسر کشور که در واقع تبدیل به “نقاط داغ.”

او همچنین بارها و بارها اشاره کرد که از افراد جوان و کمتر احتمال دارد به یک شديد نتیجه از این ویروس در حال گرفتن تست بیشتر. اما تحت بازجویی او گفت که او نه کم اهمیت جلوه دادن اهمیت افزایش موارد در مکان هایی مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا.

“این یک رویداد مهم” او گفت:. “ما تا به حال یک افزایش قابل توجهی در موارد. … ما نیاز به قطع آن است.”

Redfield گفت: آمریکایی ها باید به وزن خود را از خطرات فردی را به عنوان آنها در مورد زندگی خود را. “هنگامی که شما بیرون رفتن باید به جامعه که در تماس با چند نفر بهتر از بسیاری از [و] کوتاه مدت بهتر از دیگر,” او گفت:.

بالاتر از همه, او گفت: مردم باید در حفظ و اجتماعی فاصله شستن دست به طور مکرر و به درستی پوشیدن صورت را پوشش زمانی که آنها قادر اجتماعی به دور است.

مرگ و میر در سراسر کشور از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus کاهش یافته است و پس از آن به اوج خود رسید و در طول فاجعه بار شیوع بیماری در شهر نیویورک و در نزدیکی مناطق. بسیاری از کارشناسان هشدار داده اند که اثرات بازگشایی اقتصاد در مارس و افزایش تحرک و کاهش در اجتماعی فاصله می تواند معکوس است که روند اخیر. COVID-19 می تواند منجر به یک بیماری طولانی و در آن موارد وجود دارد به طور معمول از یک تاخیر چند هفته بین عفونت و مرگ است.

در روز پنج شنبه CDC نیز تغییرات قابل توجهی در چگونه آن را طبقه بندی افراد در معرض خطر بالا از یک شديد نتیجه از covid-19. آژانس قبلا گفت که مردم بیش از 65 بالاتر خطر است. اما از آن حذف شده که سن نشانگر گفت که خطر را افزایش می دهد به طور پیوسته با سن.

شرایط که در برخواهد داشت خطر بيشتری برای ابتلا به بیماری های جدی و مزمن شامل بیماری کلیوی جدی قلبی بیماری COPD (بیماری انسدادی مزمن ریوی) یک سیستم ایمنی ضعیف از یک جامد پیوند عضو به دیابت نوع 2 و چاقی به تازگی اضافه شده: بیماری سلول های داسی شکل یک اختلال خونی ارثی است که بر 90,000 به 100 ، 000 نفر در ایالات متحده عمدتا آمریکایی های آفریقایی تبار.

مقامات روشن است که چاقی به معنای شاخص توده بدنی 30 یا بالاتر است. تقریبا 40 درصد از جمعیت بزرگسال چاق است تحت این تعریف. کسی که 5 فوت-5 و وزن آن 180 پوند دارای BMI از 30. که همان کسی که وزن آن 240 پوند خواهد که BMI 40.

برای اولین بار مقامات آژانس گفت: زنان باردار با COVID-19 مارس افزایش خطر بستری شدن در بیمارستان و درمان در بخش های مراقبت ويژه و تنفسی کمک کند با یک دستگاه تهويه مکانيکی. همان داده اما نشان می دهد که زنان باردار در معرض خطر بالاتر مرگ. مقامات گفتند که هنوز در حال تحقیق در مورد اثرات در نوزاد است.

اگر چه زنان باردار در معرض خطر بیماری شدید همراه با دیگر بیماری های تنفسی مانند آنفلوانزا وجود دارد محدود شده است و اطلاعات مربوط به COVID-19 در بارداری تا به حال کارشناسان بهداشت گفت.

در CDC گزارش در دوران بارداری و COVID-19 پنجشنبه منتشر شد محققان مقایسه تاثیر این بیماری بر روی بیش از 8000 زنان باردار و 83,000 nonpregnant زنان از Jan. 22 ژوئن 7.

زنان باردار بیش از پنج بار به عنوان به احتمال زیاد در بیمارستان بستری به عنوان nonpregnant زنان, 1.5 بار به احتمال زیاد به بستری در بخش های مراقبت ويژه و 1.7 بار به احتمال زیاد به نیاز به تهویه مکانیکی در این گزارش گفت:. وجود دارد هیچ خطر بیشتری برای مرگ در میان زنان باردار است.

CDC گزارش همچنین نشان داد که سیاه و اسپانیایی در زنان حامله ظاهر می شود به طور نامتناسبی ضربه COVID-19.

“این شواهد قانع کننده ترین است که زنان باردار با COVID-19 هستند بیشتر احتمال دارد به بیماری شدید اگر چه خطر مطلق است و هنوز هم کم و گفت:” دنیس Jamieson, مرجعیت زنان و زایمان گروه در دانشگاه اموری دانشکده پزشکی و رئیس زنان و زایمان برای اموری بهداشت و درمان بود که نه درگیر در این گزارش.

در میان زنان باردار با تایید عفونت که گزارش نژاد و یا قومیت 46 درصد شد, اسپانیایی, 22 درصد و 23 درصد ، که نشان می دهد نامتناسب تاثیر این بیماری در سیاه پوستان و لاتین تبارها: در سال 2019 سفید زنان اختصاص 51 درصد از کسانی که به هنگام تولد در مقایسه با 24 درصد که اسپانیایی بودند و 15 درصد که شد سیاه و سفید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>