توله بازسازی آسیب دیده فروشگاه در دریاچه برادوی; بودن چرخید به واحد مستقل

توله فروشگاه های مواد غذایی در دریاچه خیابان برادوی و خیابان هر دو آسیب دیده در این خشونت ها که به دنبال کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت را بازسازی خواهد شد تا پایان سال است.

اما با شروع ماه جولای 8 و در خیابان دریاچه و بعد از آن در ماه در برادوی, سازه های موقت در پارکینگ فروش محصولات تازه و گوشت و لبنیات و خشک کالا توله مواد غذایی و franchisee جری غذاهای بودند برای اعلام در روز جمعه. آنها همچنین شامل داروخانه.

“فکر همه همراه بود به بازسازی گفت:” مایک Stigers مدیر اجرایی توله. “ما هرگز به رها جوامع ما است.”

هر دو فروشگاه های بسته شده در مارس 28, سه روز پس از فلوید مرگ است.

Stigers همچنین تایید کرد که صاحب ایالات غذاهای طبیعی, Inc. (UNFI) برنامه ای برای چرخش خاموش توله و خریداران فروشگاه های زنجیره ای به یک واحد مستقل.

COVID-19 همه گیر و پیچیده در نظر دارد به فروش دو زنجیر.

UNFI مقامات گفت: در یک کنفرانس تلفنی در اوایل این ماه است که این شرکت نمی خواهد فروش زنجیر به مدت دو سال.

به دلیل برنامه ریزی برای فروش زنجیره ای و برخی به حال این باورند که مبتنی بر رود آیلند UNFI ممکن است بازسازی مینیاپولیس, فروشگاه ها.

Stigers گرچه روز پنجشنبه گفت که UNFI “می خواهد توله به بهترین آن می تواند” را به آن را جذاب دارایی برای خریداران بالقوه است.

“در مالی 2021-2022 ما باید remodels و پتانسیل سایت های جدید,” گفت: Stigers اگر چه او نمی گویند که چگونه بسیاری از فروشگاه جدید است. او گفت که او انتظار دارد چهار تا شش مکان به بازسازی در سال است.

“با spinoff ما می تواند جدا از UNFI سیستم ها و فن آوری است. با کمتر وابستگی ما انجام می شود بیشتر در خود ما به عنوان یک مستقل در آینده گفت:” Stigers.

این انتقال می تواند تا یک سال, او گفت:.

UNFI مدیران روشن ساخته شده است زمانی که آنها خریداری Supervalu برای $2.9 میلیارد دلار در سال 2018 است که این شرکت ترجیح می دهد به تمرکز بر روی عمده فروشی کنار کسب و کار خرده فروشی.

فروش توله فروشگاه ها مانده اند قوی پس از فروش و به خصوص پس از گسترش این بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

توله هنوز هم حفظ شماره 1 سهم بازار در شهرهای دوقلو و سهم بازار خود را حتی شروع به دوباره بجای اول برگشتن در سال گذشته به عنوان Hy-Vee, Aldi, هدف و Costco سرمازدگی در پاشنه خود با توجه به Nielsen.

“ما خوشحالیم که با پول نقد تولید شده توسط توله و خوشحال به انعطاف پذیری به فروش توله متعلق به املاک و مستغلات در بیشتر زمان به نفع” گفت: UNFI Chief Financial Officer John Howard در یک کنفرانس تلفنی در این ماه است.

توله عمل 78 فروشگاه در مینه سوتا و یکی در ایالت ایلینوی است. خریداران به فروشگاه های 24 عمدتا در واشنگتن دی سی منطقه است.

بازسازی در دریاچه خیابان فروشگاه باید در پایان سال است. برادوی فروشگاه به احتمال زیاد بازگشایی در اوایل اکتبر Stigers گفت.

این سازه های موقت خواهد بود 13,000 متر مربع به طور قابل توجهی کوچکتر از دائمی سازه را گرم یا سرد می شود بسته به آب و هوا و شامل سرویس میز. منظقه وانت در دسترس خواهد بود و همچنین.

برای کمک به ساکنان رو به یک غذا کویر با فروشگاه های مانند توله هدف و Aldi هنوز هم پس از بسته گسترده آسیب توله خواهد شد راه اندازی, رایگان, اختصاصی, اتوبوس, خدمات در هر مکان با شروع در روز جمعه. اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات احتیاطی گرفته خواهد شد.

در 2850 S. 26th, Av. محل (فقط خاموش لیک خیابان) و اتوبوس را انتخاب کنید تا خریداران و آنها را به فروشگاه معدن در 1540 جدید برایتون بلوار.

اتوبوس در برادوی محل را به مشتریان به کریستال فروشگاه در 5301 N. 36th Av. ساعت از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

این فروشگاه Aldi در سابق رنگین کمان مواد غذایی در تاریخ 26 خیابان را بازگشایی در ماه سپتامبر یک سخنگوی شرکت گفت.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de