مرده مردمی را در اینجا زندگی می کنند: خزانه فرستاده $1.4 میلیارد دلار محرک پرداخت به کسانی که دیگر با ما

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Dead Folks Out Here Living: Treasury Sent $1.4 Billion in Stimulus Payments to People Who Are No Longer With Us

عکس: معاونت (گتی ایماژ)

خوب این بی دست و پا.

یک دولت ناظر گروه نشان داده است که بیش از یک میلیون آمریکایی که در سمت چپ زمین و مربوط به حساب های بانکی دریافت کرده اند COVID-19 محرک پرداخت با توجه به یک گزارش (pdf) منتشر شد به کنگره پنج شنبه.

تبلیغات

ان بی سی نیوز گزارش داد که دولت مسئولیت پذیری که مستقل و غیر حزبی کنگره آژانس یافت yuge fuckup از ham-fisted rollout به بیل پول برای کسب و کارهای بزرگ که شامل برخی از 160 میلیون پرداخت به ارزش 269 میلیارد دلار به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند. ایده این بود که به دلیل coronavirus آمد از طریق و بسته گه کسب و کار و کارگران آمریکایی مورد نیاز برخی از پول آن را تا زمانی که همه چیز mellowed شده است.

از ان بی سی نیوز:

واجد شرایط آمریکایی ها دریافت چک به نام تاثیر اقتصادی, پرداخت, بر اساس سال 2018 یا 2019 بازده مالیات بر درآمد و یا با پر کردن ساده اظهارنامه مالیاتی. افراد را ساخت تا به $75,000 یک سال دریافت چک برای $1,200 و زوج ساخت تا 150.000 دلار و پر کردن مشترک اظهارنامه مالیاتی دریافت $2,400 با اضافی $500 به ازای هر فرزند واجد شرایط. پرداخت کاهش یافته است برای کسانی که بیش از $75,000 با درآمد کلاه $99,000 هر فرد یا $198,000 برای زوج است.

گائو گزارش گفت: مقامات وزارت خزانه داری گفت که برای دیدار با مراقبت در عمل دستور به تحویل پرداخت که “به سرعت به عنوان امکان پذیر است” خزانه داری و IRS ارسال سه دسته اول از پرداخت با استفاده از قبلی سیاست های عملیاتی و روش برای محرک پرداخت “که شامل استفاده از [Social Security Administration] پرونده مرگ به عنوان یک فیلتر برای توقف پرداخت به decedents.”

گائو نیز گزارش داد که IRS’ مشاور حقوقی بود “مشخص است که IRS ندارد اختیارات قانونی به انکار پرداخت به کسانی که در زمینه بازگشت برای 2019 حتی اگر آنها متوفی در زمان پرداخت” بود و توصیه می شود استفاده از همان قوانین را به گیرندگان که به ثبت 2018 بازگشت.

تبلیغات

پس از IRS عجله ای برای دریافت پرداخت به مردم را نمی خواهید اجازه دهید یک چیز کوچک مثل مرده بودن کاهش سرعت بخشیدن به روند. بنابراین بستگان متوفی دریافت چک خود را از صمیم قلب رفتگان عزیزان نام. در ابتدا خانواده ها فکر می کردند که می تواند به نگه داشتن چک, اما, البته, IRS “خود را به روز رسانی راهنمایی در ممکن است به می گویند که افرادی که فوت کرده اند واجد شرایط نیست coronavirus امداد پرداخت و “باید بازگشت به IRS.”

به عنوان آن می ایستد مردم مرده اند دریافت پول بیشتر از Bعدم کسب و کار متعلق به, اما این آرام بخش ما قرار نیست به می گویند با صدای بلند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>