دلتا اضافه خواهد شد از 1000 پرواز در ماه اوت اما ممکن است آن را برای سال

خطوط هوایی دلتا انتظار برای اضافه کردن حدود 1000 پرواز در ماه اوت اما بسیاری از باقی مانده از سال اجرایی اد Bastian گفت: در یک یادداشت روز پنج شنبه که ذکر شد یک تجدید حیات COVID-19 در بخش هایی از کشور است.

شرکت های هواپیمایی از جمله دلتا اضافه شده اند برخی از تابستان ظرفیت پس از متوسط پیشرفت های داخلی-تقاضای سفر در ماه مه و ژوئن اما تحلیلگران گفت: افزایش موارد در برخی از ایالت ها می تواند تعدیل بازیابی.

باستین گفت: دلتا همچنان به دیدن آهسته اما مداوم افزایش حجم مسافر دو هفته به تابستان فصل مسافرت است اما هشدار داد که این شرکت انتظار دارد که تقاضای کلی در این تابستان به تنها 25 درصد از تابستان سال گذشته درآمد.

“در حالی که آن را تشویق به دیدن پروازهای بازگشت … ما به احتمال زیاد باقی می ماند حداقل دو سال از بازگشت به حالت عادی” باستین گفت.

برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در هواپیما, خطوط هوایی ایالات متحده به تازگی در پایین ترک خورده مسافران که به دنبال نیاز به پوشیدن پوشش صورت. باستین گفت: دلتا در حال حاضر ممنوع برخی از مسافران از سفر آینده در دلتا برای امتناع از پوشیدن ماسک بر روی هیئت مدیره.

دلتا در روز پنج شنبه دوباره راه اندازی سرویس بین سیاتل و شانگهای از طریق سئول. آن پرواز خواهد کرد که مسیر دو بار در هفته. ماه آینده آن را به شروع یک پرواز هفتگی بین دیترویت و شانگهای و همچنین از طریق سئول.

شرکت هواپیمایی است که در غالب حامل در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی نشده نشان داد زمانی که آن را راه اندازی مجدد سفر به آسیا و اروپا از شهرهای دوقلو.

هفته گذشته این شرکت شروع آزمایش روزانه کارکنان در MSP برای COVID-19. Bastian اعلام کرد در دلتا سهامداران در جلسه هفته گذشته برگزار شد که حدود 500 از هواپیمایی 90,000 کارکنان در سطح جهان تا به حال قرارداد این بیماری و این که 10 تا به حال از آن درگذشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de