دیزنی چلپ چلوپ سواری کوهستان به Rethemed در اطراف “شاهزاده خانم و قورباغه”

Category: کیمیا | No comments


Concept Art of the New Ride

مفهوم هنر از سواری جدید
تصویر: دیزنی (دیگر)

من مدت ها احساس کردند که شاهزاده خانم و قورباغه است بدست آن را دوست دارم به حق سزاوار. شاهزاده خانم Tiana دریافت نکرده همان انرژی داده شده به السا و آنا از منجمد. امیدوارم که تغییر در یک راه بسیار بزرگ.

تبلیغات

CNBC گزارش که دیزنی لند اعلام کرد قصد دارد به طراحی مجدد آن چلپ چلوپ کوه جاذبه در اطراف 2009 فیلم. سوار شدن به جزئیات آنچه اتفاق می افتد به Tiana شاهزاده خانم و شاهزاده Naveen پس از خوش و خرم در فیلم. چلپ چلوپ کوه تا به حال مشکل ساز معروف تاریخ است. سوار شدن بر اساس آهنگ جنوبی, یک فیلم پر از گرايشات نژادپرستانه که دیزنی مستقیم به خاک سپرده شد تا آن را زیر پا گذاشته و حتی آن را در دیزنی+.

“با این دیرینه تاریخ به روز رسانی جاذبه ها و اضافه کردن جدید سحر retheming از چلپ چلوپ کوه است که از اهمیت ویژه امروز است. مفهوم جدیدی است که فراگیر—یکی که همه مهمانان ما می توانید با اتصال و الهام گرفته شود و از آن صحبت می کند به تنوع میلیون ها نفر از مردم که بازدید از پارک های ما هر سال است.” دیزنی در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

وجود دارد که مدت طولانی است که تماس را برای سوار شدن به تغییر, تماس, که تنها رشد کرده که بیشتر مردم شده اند صحبت کردن در برابر نژادپرستی نظاممند. دیزنی گفته است که این retheming در جریان بوده است برای بیش از یک سال است. این پروژه که توسط رهبری ارشد خلاق تولید کننده Charita کارتر. هنوز هم وجود دارد هیچ تاریخ شروع برای retheming با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که من خاطرات سوارکاری, چلپ چلوپ کوه به عنوان یک بچه من هیچ اعتراضی به تغییرات و من هیجان زده برای دیدن شاهزاده خانم و قورباغه در نهایت برخی از احترام قرار داده و در نام آن است. با قضاوت بر اساس چگونه به خوبی اخیر rethemes از برج ترور و کالیفرنیا فریاد’ رفت و در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی, من هیچ شکی نیست که این خواهد بود که یک سوسیس.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

بنابراین ما به عنوان خداحافظی به چلپ چلوپ کوه اجازه دهید ما را فراموش نکنید, باور نکردنی, رپ اعلام کرد که ورود خود را به این جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>