در اینجا بهترین ذغال کوره شما می توانید خرید در حال حاضر


بالاخره داغ کردن. که به معنی خوشمزه barbeque و ناز کوچک اجتماعی-حقوقی رشوه با موسیقی خوب. اما برای اولین بار! شما نیاز به یک کوره به در واقع طبخ آن کباب و کودک عقب دنده. خوشبختانه من به قرار دادن با هم یک مختصر خلاصه ای از شناخته شده زغال چوب کوره خود را با توجه به بسیار نیازهای خاص. که می خواهد برای مقابله با پروپان و گاز زمانی که شما می توانید آن را نگه دارید و پس از ساخت دودی طعم?

تبلیغات

وبر اصلی 22-Inch کوره | $109 | آمازون

Illustration for article titled Here Are the Best Charcoal Grills You Can Buy Right Now

تصویر: وبر

تبلیغات

وبر شناخته شده کوره, اگر نه, معروف ترین کوره های تجاری تا کنون. خود ذغال کوره اعتماد و گذشته تحت اللفظی سال به عنوان طولانی به عنوان شما را به مراقبت از آنها را (که به معنی تمیز کردن آنها duh!). من به تازگی خریداری این 22 اینچ مدل برای روز یادبود و آن چه آن را به حال به انجام. با یک چینی-لعاب و دامپر برای کنترل داخلی دما درب و چرا که شما باید برای قرار دادن چیزی با هم آن را بسیار آسان به جمع آوری—شما فقط نیاز به یک چکش به دانستن چرخ بر روی پاها.

کاراکتر-داد و بیداد جبران سیگاری | $91 | آمازون

Illustration for article titled Here Are the Best Charcoal Grills You Can Buy Right Now

تصویر: کاراکتر-داد و بیداد

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

کاراکتر-داد و بیداد, اصلی نام تجاری است که به ما می دهد grillers واقعی زغال چوب ما نیاز به مواد غذایی است که در پشت این زیبایی. این جبران سیگاری که صادقانه وحی است. شما می توانید به راحتی از کوره خود را گوشت و سبزیجات در کوره سنتی بلکه با استفاده از سیگاری در سمت آهسته به طبخ گوشت خوک و ماهی و یا هر آنچه شما می خواهید ، من خریدم این مدل برای من پدر برای روز پدر حدود چهار سال پیش و هنوز هم در شکل نوک بالا است. و ارزان $90? این یک سرقت.

Cuisinart قابل حمل کوره | $25 | آمازون

Illustration for article titled Here Are the Best Charcoal Grills You Can Buy Right Now

تصویر: آمازون

تبلیغات

اگر شما لازم نیست که مقدار اتاق در آپارتمان خود را اما فقط اتفاق می افتد به یک بالکن و یا شما فقط نمی بزرگ, عمومی, فضای, من می خواهم نگاه به این عیار. آن را تنها 14 اینچ و به راحتی منتقل می شود از جایی به جای. اگر شما در حال رفتن کمپینگ شما همچنین می توانید استفاده از آن را برای صبحانه, ناهار و شام. این یک دوستداشتنی سنگین و جمع و جور راه حل خود را همه فن حریف بق مشکلات. به علاوه آن را تنها $25. که می تواند ضرب و شتم ؟


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de